Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 1 час , Blueberry каза:

Не е предимно, а си е само за теб - любими песни и такива, които не си пускала много, но са подобни на тези, които слушаш. Ако имаш разнообразни жанрове, имаш повече плейлисти. 

Аз вече нямам латино плейлист, не слушам много-много. Имам Евровизия, българска (чалга и поп), хип-хоп и три поп, които не мога да схвана по какво се различават :D - единия американски, единия британски и третия алтернативен поп мисля.

Направили са ми Спотифай и с попфолк и сложили последните песни на Коце сред тях. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да се готвим и за Латиноамериканските музикални награди на 15 април. Скоро ще обявят и номинациите. Водеща ще е Жаклин Бракамонтиес. Рики сигурно ще бъде номиниран и там.

Шоуто на Рачков тръгва на 7 март по Нова.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, много ме ядоса моят Ники преди малко. Значи вчера като ми се обади след 3 дена като не ми се беше обаждал и каза,че ще ми се обади довечера(вчера) след работа , той не се обади. 

И сега ми звъни днес преди малко на почивния ми ден да ми каже,че бил със сина си на ранчото пак да оправят там и се връщал и да съм слязла за 5 мин да се видим при положение,че не сме се виждали от почти 2 месеца, И аз като се вбесих още повече и като му се развиках по телефона ; 2 месеца не сме се виждали и да сляза за 5 минути, няма да стане. Оная вече нали не работи и той вече ми звъни чак след няколко дена- толкова рядко. 

И аз повече се ядосвам. Не може цяла седмица не звъниш и после се сеща за мен и аз хоп да скоча при него- няма как да стане. И му го рекнах; Когато решиш да се видим нормално, тогава ми звъни. А не да кажеш, че ще звъннеш ,а никакъв не се обаждаш. А той: утре какво ще правиш. Отвърнах му: Нищо. Ще съм в нас и после на работа. Пък той вика що не дойдеш вкъщи. И аз му отговорих: Не, няма да дойда. И му казах: айде затварям ти, щото само ме ядосваш и му затворих. 

Колко е нагъл само. Не стига,че 2 месеца не сме се виждали ами и да сляза за 5 мин. Ами не е познал. Пълен кретен!

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.02.2021 г. от 8:57, Saki4a каза:

Зайке, ти омъжи ли се (поне виртуално)? 

Тя не е жена само за един мъж.

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Ей, много ме ядоса моят Ники преди малко. Значи вчера като ми се обади след 3 дена като не ми се беше обаждал и каза,че ще ми се обади довечера(вчера) след работа , той не се обади. 

И сега ми звъни днес преди малко на почивния ми ден да ми каже,че бил със сина си на ранчото пак да оправят там и се връщал и да съм слязла за 5 мин да се видим при положение,че не сме се виждали от почти 2 месеца, И аз като се вбесих още повече и като му се развиках по телефона ; 2 месеца не сме се виждали и да сляза за 5 минути, няма да стане. Оная вече нали не работи и той вече ми звъни чак след няколко дена- толкова рядко. 

И аз повече се ядосвам. Не може цяла седмица не звъниш и после се сеща за мен и аз хоп да скоча при него- няма как да стане. И му го рекнах; Когато решиш да се видим нормално, тогава ми звъни. А не да кажеш, че ще звъннеш ,а никакъв не се обаждаш. А той: утре какво ще правиш. Отвърнах му: Нищо. Ще съм в нас и после на работа. Пък той вика що не дойдеш вкъщи. И аз му отговорих: Не, няма да дойда. И му казах: айде затварям ти, щото само ме ядосваш и му затворих. 

Колко е нагъл само. Не стига,че 2 месеца не сме се виждали ами и да сляза за 5 мин. Ами не е познал. Пълен кретен!

Той женен ли е? Ти каква се явяваш в случая?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На днешния ден през 2015 година Рики Мартин издаде албума A Quien Quiera Eschuchar 2015. Албумът спечели второто Американско Грами нa Рики за Най-добър латино поп албум през 2016 , Албум на годината на първото издание на Латиноамериканските музикални награди, спечели Поп албум на годината на Premio Lo Nuestro . Албумът влезе на номер 1 в Билборд за латино и латино поп албуми и дебютира на номер 20 в Билборд 200. От него се откроиха хитовете La Mordidita и Disparo Al Corazon, 
 
#6years #AQuienQuieraEschuchar 
Ricky Martin🎶🥳🥳🥳🌴🌺💥🍾🥂🎤🎧💿

Front.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

На днешния ден през 2019 бях на участие на Коце в Бургас. Няма да го забравя как щях да падна в Коце на масата му, защото нямаше много място да се мине. Той даде знак на охраната да ме пуснат и аз бях с една къса пола, а на масата му имаше няколко мъже и така ме гледаха. Коце каза на един от тях да ни снима. Щяха да станат хубави снимки както ме беше прегърнал, ако тоя, който ни снимаше знае как да се снима изобщо. 

На днешния ден през 2020 пък съм била на плажа в Бургас и сме били скарани с Ники и няколко дена по-късно излезе в най-подходящия момент Майната ти свети Валентин, защото с Ники си бяхме направо пред раздяла. С това я свързвам Майнаъа ти Свети Валентин. И година по-късно на днешния ден нищо не се е променило, даже още по-зле- отново разделени и то 2 месеца вече.

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Таня, как е възможно от 2 месеца да не сте се виждали? Ясно колко му пука за теб. Сериозно ли мислиш, че все още имаш нещо с този мъж?

Не знаеш как стоят нещата. Чуваме се по телефона, когато може. Не сме се виждали, защото неговата сега е без работа откакто я уволниха по Нова година и си е тя вкъщи. Няма къде да се виждаме. Той и не работи сега, изтече му разрешителното, няма пари да го поднови засега. Отделно днес като ми се обади ми каза,че дето ходил със сина си на ранчото да оправят това онова сега той не може да стъпва,защото му се забил един клон в обувката и днес си отложи и ходенето до болницата пак заради крака, защото той си има проблеми отдавна с бъбреци и други работи и си ходи на болницата от време на време. И винетка щеше да ходи документи да изкарва, всичко отложи. Искаше днес да ходя в тях, защото бил сам ама му отказах, искаше вчера да се видим за малко като се прибирал от болницата ,но отказах. Засега положението е такова. Като се стопли повече, ще се виждаме- ще ходим в Приморско, на ранчото. А и то сега никъде не може да се ходи без пари. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко мило. ❤Някой е оставил в купичка🥗 храна за котето 🐱на подлеза и му е оставил кашон като къщичка да спи, да не му е студено. И сега минавам, прибирайки се от работа и котето е вътре. 😍 Все пак имало още добри хора.
 
 
 
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , zai4eto82 каза:
Колко мило. ❤Някой е оставил в купичка🥗 храна за котето 🐱на подлеза и му е оставил кашон като къщичка да спи, да не му е студено. И сега минавам, прибирайки се от работа и котето е вътре. 😍 Все пак имало още добри хора.
 
 
 

А защо не го земеш у вас ? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, WindWalkerMonk каза:

А защо не го земеш у вас ? 

Защото не живея сама и майка ми няма да го допусне котето. Иначе и аз много пъти съм го хранила. 

Изяждало е всичко. То винаги е гладно. Такава топка стана. и все иска да го галиш. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Защото не живея сама и майка ми няма да го допусне котето. Иначе и аз много пъти съм го хранила. 

Изяждало е всичко. То винаги е гладно. Такава топка стана. и все иска да го галиш. 

Мда, то е много лесно да ми сипеш манджа чат пат, вместо да разпиташ и да му намериш нова къща. Или поне да се обадиш и да го занесеш в някоя животинска организация да го направят вместо теб. Или Бургас е толкоз просто село та такива неща нямате? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Мда, то е много лесно да ми сипеш манджа чат пат, вместо да разпиташ и да му намериш нова къща. Или поне да се обадиш и да го занесеш в някоя животинска организация да го направят вместо теб. Или Бургас е толкоз просто село та такива неща нямате? 

Точно! хората са изроди Таня, някой ден ще минеш и то няма да е там. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , zai4eto82 каза:

Не знаеш как стоят нещата. Чуваме се по телефона, когато може. Не сме се виждали, защото неговата сега е без работа откакто я уволниха по Нова година и си е тя вкъщи. Няма къде да се виждаме. Той и не работи сега, изтече му разрешителното, няма пари да го поднови засега. Отделно днес като ми се обади ми каза,че дето ходил със сина си на ранчото да оправят това онова сега той не може да стъпва,защото му се забил един клон в обувката и днес си отложи и ходенето до болницата пак заради крака, защото той си има проблеми отдавна с бъбреци и други работи и си ходи на болницата от време на време. И винетка щеше да ходи документи да изкарва, всичко отложи. Искаше днес да ходя в тях, защото бил сам ама му отказах, искаше вчера да се видим за малко като се прибирал от болницата ,но отказах. Засега положението е такова. Като се стопли повече, ще се виждаме- ще ходим в Приморско, на ранчото. А и то сега никъде не може да се ходи без пари. 

А ТЯ знае ли за теб? Не може да няма никаква представа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 февруари 2021- 23 години от издаването на четвъртия албум Vuelve (Върни се) на Рики Мартин, който излезе през 1998. Рики е получил 15 награди през ерата на Vuelve. Той спечели и първото си Грами за Най-добро латино поп изпълнение за La Copa De La Vida- химна на Световното във Франция,'98. Албумът беше номер 1 в Билборд за латино албуми 26 седмици. В Билборд 200 беше номер 40, но в Европа албума стигна номер 4. Албумът вече е продал над 10 милиона копия- 9,8 милиона копия. От него излязоха хитовете La Copa De La Vida, La Bomba. Други сингли от албума бяха Por Arriba, Por Abajo, Corazonado, Vuelve, Perdido Sin ti, Casi un bolero и No Importa La Distancia за испанското издание на филма на Дисни- Херкулес.
Албумът има различни обложки за Америка и Европа.
 

Front.jpg

Front.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

A Quien Quiera Eschuchar 2015 e най-слушаният албум на Рики Мартин в Спотифай и Ангами. Рики е получил през тази ера 32 награди, включително и Грами за албума. Албумът стана платинен в САЩ, два пъти платинен в Аржентина и Чили и златен във Венецуела. 6 години от излизането на албума A Quien Quera Eschuchar 2015- един от най-добрите албуми на Рики Мартин.

Това да имаш 2 последователни албума със спечелено Грами- много яко. Някои могат да си мечтаят за това. :P

Front.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати якото. Wish не се оказа измамен сайт. Пристигнаха ми и гривната и пръстена. Абсолютно същите като на снимките в сайта. Определено ще си поръчам още неща оттам. Доволна съм. 😉

Трябваше на 11 февруари да пристигнат и колко са точни. Точно преди 30 мин ми звъннаха от пощата. Няма лъжа, няма измама. Wish е реален сайт за бижута, дрехи, бельо и всякакви други неща и то с промоции всеки ден и намаление. Има много яки неща.

148990786_3754788897906304_5787947026536327986_o.jpg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

А ТЯ знае ли за теб? Не може да няма никаква представа.

Както виждаме, Туцето много рязко реши да смени темата от котето и котето и почна да поства Рики със скорост 5 поста в минута ... Та мисля отговора на твоя въпрос е повече от очевиден ;)

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики Мартин обявeн за говорител на фондация onePULSE. Пуерториканският певец Рики Мартин ще представлява фондацията onePULSE като национален говорител, съобщи сдружение с нестопанска цел в четвъртък и ще бъде лицето на предстоящата дарителска кампания за финансиране на изграждането на национален мемориал и музей за жертвите на масовия разстрел в Орландо. Мартин, известен с мега хита от 90-те години на миналия век „Livin La Vida Loca“, посети временния мемориал „Пулс“, разположен на бившето място в нощния клуб на South Orange Avenue, през септември, за да почете жертвите на масовия разстрел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме новина;: Рики Мартин и Карлос Вивес от вчера снимат клип на плажовете в Пуерто Рико на песен на Карлос. Двамата са имали планове да снимат песента преди месеци, но коронавируса им попречил. Най-накрая Рики да снима клип на плажовете в Пуерто Рико, откога го чакам.  :P

Нямам търпение да видя клипа. 

Рики Мартин с Карлос Вивес- нов сингъл скоро. Йеееее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...