Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Не знаех,че има толкова брутални сцени и гнусни в Борат 2. И нашата Мария Бакалова се е съгласила да играе в тоя филм, ужас. Това е направо позор като видях снимките. Изобщо не заслужава тази роля толкова награди. Срещу пари да изиграеш толкова гнусна роля. Направо са се подиграли с Мария Бакалова.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Михаела Маринова и Евгения Джаферович са ги направили на нищo по социалните мрежи. Още като видях че им се падат чернокожи и правят blackface, знаех че може да гръмне страшен скандал, защото в някои държави вече се е случвало.
Аз разбирам че го намират за обидно, но не е като да се прави на черна за цял живот или да им се подиграва. Това е просто шоу, в което отдават чест на оригиналният изпълнител.
Пробвах да го обясня, но веднага скачат с атаки от типа "Ти си бял, не знаеш на нашите предци какво им е било". Мне хич не сме били и ние 500 години под турско робство, нищо не знаем...

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Михаела Маринова и Евгения Джаферович са ги направили на нищo по социалните мрежи. Още като видях че им се падат чернокожи и правят blackface, знаех че може да гръмне страшен скандал, защото в някои държави вече се е случвало.
Аз разбирам че го намират за обидно, но не е като да се прави на черна за цял живот или да им се подиграва. Това е просто шоу, в което отдават чест на оригиналният изпълнител.
Пробвах да го обясня, но веднага скачат с атаки от типа "Ти си бял, не знаеш на нашите предци какво им е било". Мне хич не сме били и ние 500 години под турско робство, нищо не знаем...

Но Маринова им се подигра. Когато излезе в колелото на късмета, измъмри едно "Уга буга буга" асоциирайки образа й с маймуна едва ли не.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете са супер неприятни, но вината е в изтърканото шоу. Толкова години минаха между капките 😂 и трябваше да спрат с тези образи. А свинята Фикрет защо остана непокътната?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Михаела Маринова и Евгения Джаферович са ги направили на нищo по социалните мрежи. Още като видях че им се падат чернокожи и правят blackface, знаех че може да гръмне страшен скандал, защото в някои държави вече се е случвало.
Аз разбирам че го намират за обидно, но не е като да се прави на черна за цял живот или да им се подиграва. Това е просто шоу, в което отдават чест на оригиналният изпълнител.
Пробвах да го обясня, но веднага скачат с атаки от типа "Ти си бял, не знаеш на нашите предци какво им е било". Мне хич не сме били и ние 500 години под турско робство, нищо не знаем...

Mи бял си да, кво им е било. А на нас какво ни е сега заради тях. Я fak off им кажи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Типично по български, нашата вместо да се извини е изпотрила и спряла коментарите навсякъде.

Как да се извини като не зависи от нея, а от самото шоу.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

Уга бугата едва ли е било по сценарий.

OMG, било е шега. Айде сега, бати като не можеш да разбираш, не коментирай. Те как се шегуват едни с други...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

OMG, било е шега. Айде сега, бати като не можеш да разбираш, не коментирай. Те как се шегуват едни с други...

Не е никаква шега, а малоумно, едностранно стереотипнечене.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Следващата най-противна жена след Емилия и Воня Великова ми е Джаферовица. Изключително противно същество. На клада!

Все едни такива едрички, якички, че и до една руси! I see you got a type! 

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Все едни такива едрички, якички, че и до една руси! I see you got a type! 

Лъжа! Принципно доста харесвам руси парчета,но тия са изключително противни. Явно са зодия Овен🧐

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, xroflx9 каза:

Лъжа! Принципно доста харесвам руси парчета,но тия са изключително противни. Явно са зодия Овен🧐

Ваня не знам каква зодия е, но прилича да е Овен. Евгения е Везни, но те са по една ос с Овните и много Везни приличат на тях. Емилия е Овен, да.

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Ваня не знам каква зодия е, но прилича да е Овен. Евгения е Везни, но те са по една ос с Овните и много Везни приличат на тях. Емилия е Овен, да.

*act surprised*

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://ladyzone.bg/laifstail/ralf-fajns-se-protivopostavi-na-kritikite-sreshtu-rouling-tazi-omraza-e-smushtavashta.html?_ga=2.102439176.849982391.1616187810-865893253.1593471138

Ето същата работа, нормалните хора страдат, защото не искат да са с по - малко права от траверсите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

https://ladyzone.bg/laifstail/ralf-fajns-se-protivopostavi-na-kritikite-sreshtu-rouling-tazi-omraza-e-smushtavashta.html?_ga=2.102439176.849982391.1616187810-865893253.1593471138

Ето същата работа, нормалните хора ксенофобите страдат, защото не искат да са с по - малко права от траверсите. дълбоко вкоренените им предразсъдъци не им позволят да се адаптират пълноценно.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , WindWalkerMonk каза:

https://ladyzone.bg/laifstail/ralf-fajns-se-protivopostavi-na-kritikite-sreshtu-rouling-tazi-omraza-e-smushtavashta.html?_ga=2.102439176.849982391.1616187810-865893253.1593471138

Ето същата работа, нормалните хора страдат, защото не искат да са с по - малко права от траверсите.

Точно па Джейкей надали е помирисвала споделени помещения като обществени тоалетни и съблекални от поне 30на години, то и аз да имам нейните милиони и на мен ще ми е съвсем лесно да насаждам трансфобия от твърде високата си камбанирия. 

Ма тя тая е противна от край време, а изказванията и по такива теми са абсолютен потрес. Най ми беше харесало ако била родена днес, щели да я транснат ... много уотдафак, честно. Все едно някой верно върви с вълшебната транс пръчица и с един замах ставаш транс ей така изведнъж, не ти трябва ни хормонални терапии, ни корективна хирургия, нито как за повечето желаещи да си сменят пола поради каквито и да било причини тия неща са бая недостъпни дори в "бели" държави. 

Твитър моба, дето се опитват да скачат на всеки, който не им играе по гайдата също са абсолютен потрес, за протокола нали, и съотворят сигурно повече безумия, отколкото няква реална полза за правата на който и да било. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...