Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Дори Рики да не взе нищо снощи задето Camilo му взе наградите, той взел всички отличия на тези награди освен за певец, клип, песен, албум на тези награди е печелил награда за Отлични постожения и за Световна Икона. Почти всяка година на тези награди пее, миналата година беше пял. 

Чакам новия сингъл другия месец. 

Горкия. Направо ми иде да запея и аз кат Урсулата 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , NazzkO каза:

Слави ми е много противен откакто започна политическа кариера, а Тото разочарова с онова видео с (прекалено)малкия, но това е доста добър цялостен проект!

Много зарибява и има интересни попадения в текста, избухнаха

 

https://youtu.be/oX1gULkPxaQ

ами продължавайте да гласувате за ГЕРБ тогава

img_5ff9e0cb5f810.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики пее на тези награди от 1992 и да го канят да пее и да го номинират и до днес има защо:

2011 и Световна икона:

На тези награди с А Quien Quiera Eschuchar албума, Рики през 2016 спечели 3 награди Premio Lo Nuestro за Поп албум на годината , песен и клип на годината. Тази година не успя на тези награди, но пък новият му албум си спечели Латино Грами миналата година. Дано другия месец и Грамито вземе. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Рики пее на тези награди от 1992 и да го канят да пее и да го номинират и до днес има защо:

2011 и Световна икона:

На тези награди с А Quien Quiera Eschuchar албума, Рики през 2016 спечели 3 награди Premio Lo Nuestro за Поп албум на годината , песен и клип на годината. Тази година не успя на тези награди, но пък новият му албум си спечели Латино Грами миналата година. Дано другия месец и Грамито вземе. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

 Притеснява ме единствено, че ще се възползват от резултатът от анкетата, за да защитават крайните си виждания. Подобни неща не бива да се случват във форум с музикална насоченост. 

Е, кой те кара да пускаш такава анкета? 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте Съфорумци! Не е тук мястото може би, но да Ви питам... преди имаше архив на стария профил. Можеше да се влиза и да се преглеждат лични съобщения. Има ли още подобна опция, не го намирам в момента, а преди май стоеше подобно на тема долу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свалям наградите Видеомузукалните награди на МТV 1999 и 2000 заради Рики Мартин. На Бритни винаги са й вземали наградите на MTV- първо Рики й ги взе през 1999, после Рики награди Алая през 2000.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики Мартин такава конкуренция е имал на Видеомузикалните награди на MTV 1999 номиниран заедно с Бритни, Бекстрийт Бойс, Ен Синк Дженифър Лопез и въпреки това е разбил с Livin'la vida loca и е взел 2 награди за Най-добър денс клип и поп клип. Бритни не беше доволна в публиката, За първи път на наградите и взе награди от MTV. И Дженифър Лопез как се радва за Рики, въпреки,че й взел наградата за разлика от Бритни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Фаст, с този коментар просто доказваш, че имаш личен мотив. Нещо, което се опита да прехвърлиш на модераторите като общо. 

Ако наистина имаше хомофобия в този форум, дали зайка щеше да публикува непрекъснато инфо за Рики Мартин? Запънал си се и дори не правиш опит да видиш чуждата гледна точка.

Какво правят хората, че е грешно и разрушително? И с какво са принудени, когато имат гей син? Какво общо има това с коментара, на който ти му лепна "хомофобски"? Говориш твърде общо, а след това генерализираш за дадени потребители. 

Не искаш спокойна среда за всички, а за тези които влизат в графата "толерантни", според твоите крайни критерии, това е нещото, което мен ме притеснява.

След като резултатите са такива, не следва ли някак да се замислиш?

Не, нямам.

Именно защото хомофобията между потребители тук е рядкост, благодарение на дългогодишните практики, наложени от модератори от преди моята ера, не бива да се позволява на някои хора да правят опити да я прокарват като част от алтернативна гледна точка, различно мнение и тн. 

За да ти стане ясно какво правят, и защо е разрушително за тях и околните в дългосрочен план, е нужно да прочетеш критично коментарите на същите, и да се разровиш с кои идеологии съвпадат позициите им, как се отразяват на начина им на живот. 

За мен крайната толерантност е прекаленото толериране на нетолерантните. Нужен е баланс.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Fast каза:

Не, нямам.

Именно защото хомофобията между потребители тук е рядкост, благодарение на дългогодишните практики, наложени от модератори от преди моята ера, не бива да се позволява на някои хора да правят опити да я прокарват като част от алтернативна гледна точка, различно мнение и тн. 

За да ти стане ясно какво правят, и защо е разрушително за тях и околните в дългосрочен план, е нужно да прочетеш критично коментарите на същите, и да се разровиш с кои идеологии съвпадат позициите им, как се отразяват на начина им на живот. 

За мен крайната толерантност е прекаленото толериране на нетолерантните. Нужен е баланс.

Говориш абсолютни глупости и се филмираш. Не е алтернативна гледна точка, а реалност. 

@meleto това най - долу ти казва всичко. Това е човек, който има криво разбиране за толерантност и е склонен да толерира злоупотреби от определен сегмент въз основа на идеология. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Говориш абсолютни глупости и се филмираш. Не е алтернативна гледна точка, а реалност. 

Освен това, не сме тук за да се възпитаваме в дългосрочен план, идеологии и блабла. Каква е тази загриженост за разрушителността спрямо нас самите и как ни се отразява това на живота. Твърде дълбочинен анализ на повърхностни постове в попфолк форум. При това повечето тук разбират от ирония и самоирония и не приемат нещата буквално, камо ли да се тръшкат. 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Освен това, не сме тук за да се възпитаваме в дългосрочен план, идеологии и блабла. Каква е тази загриженост за разрушителността спрямо нас самите и как ни се отразява това на живота. Твърде дълбок анализ на повърхностни постове в попфолк форум. При това повечето тук разбират от ирония и самоирония и не приемат нещата буквално, камо ли да се тръшкат. 

Абсолютно,  много нежни станаха потребителите тук, чак почнаха да се обиждат според господина. А истината е, че това са си негови фантазии. Имаше 5 човека които са на неговия акъл, но другите хора му показаха, че тва са пълни шитни. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

 Имаше 5 човека които са на неговия акъл, но другите хора му показаха, че тва са пълни шитни. 

Пропуснал съм ги тия. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Не, нямам.

Именно защото хомофобията между потребители тук е рядкост, благодарение на дългогодишните практики, наложени от модератори от преди моята ера, не бива да се позволява на някои хора да правят опити да я прокарват като част от алтернативна гледна точка, различно мнение и тн. 

За да ти стане ясно какво правят, и защо е разрушително за тях и околните в дългосрочен план, е нужно да прочетеш критично коментарите на същите, и да се разровиш с кои идеологии съвпадат позициите им, как се отразяват на начина им на живот

За мен крайната толерантност е прекаленото толериране на нетолерантните. Нужен е баланс.

Какво общо има как се отразява на начина им на живот и въобще откъде имаш тази информация? Всеки има право да не харесва гей хора, но това не значи, че ще ги нападне. Всеки има право да не харесва дадена култура - не означава, че мрази или има нетърпимост към хора, които не са на неговото мнение.

Къде видя "прекалено толериране на нетолерантните"? С примери, ако е възможно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, meleto каза:

Какво общо има как се отразява на начина им на живот и въобще откъде имаш тази информация? Всеки има право да не харесва гей хора, но това не значи, че ще ги нападне. Всеки има право да не харесва дадена култура - не означава, че мрази или има нетърпимост към хора, които не са на неговото мнение.

Къде видя "прекалено толериране на нетолерантните"? С примери, ако е възможно.

Тяхна си работа е, че не ги харесват. Въпросът е да не го изразяват публично и по никакъв повод, вземайки се в предвид многобройното гей население във форума. Ако искаш примери, както казах, прочети коментарите на предните страници. Достатъчно е единствено това. Част от тях са откровено гнусни и дискриминационни, а настоящата ситуацията не позволява да вземем мерки. В момента си им като enabler. Утре ако същите започнат да нападат потребители, заради сексуалната им ориентация, какво да предприемем? Нямаме ясна дирекция. 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Тяхна си работа е, че не ги харесват. Въпросът е да не го изразяват публично и по никакъв повод, вземайки се в предвид многобройното гей население във форума. Ако искаш примери, както казах, прочети коментарите на предните страници. Достатъчно е единствено това. Част от тях са откровено гнусни и дискриминационни, а настоящата ситуацията не позволява да вземем мерки. В момента си им като enabler. Утре ако същите започнат да нападат потребители, заради сексуалната им ориентация, какво да предприемем?

Искам пример къде видя дискриминация, защото такава няма. Твоето е единствената дискриминация тук, защото се опитваш насила да ни накараш да харесваме твоята визия за ред и толерантност. Никой не дискриминира никого тук. 

Моят съвет е да се откажеш от модерирането. Виж че дори хомосексуалните потребители гласуваха против товята визия за нещата. Изплиска легеня този път.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Fast каза:

Тяхна си работа е, че не ги харесват. Въпросът е да не го изразяват публично и по никакъв повод, вземайки се в предвид многобройното гей население във форума. Ако искаш примери, както казах, прочети коментарите на предните страници. Достатъчно е единствено това. Част от тях са откровено гнусни и дискриминационни, а настоящата ситуацията не позволява да вземем мерки. В момента си им като enabler. Утре ако същите започнат да нападат потребители, заради сексуалната им ориентация, какво да предприемем? Нямаме ясна дирекция. 

Говориш за твърде хипотетични ситуации, които най-вероятно никога няма да се случат. Ако някой обиди някого, ще си търпи последствията така или иначе. Дай да не излизаме от вкъщи, защото може някой балкон някой ден да ни падне на главата. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Fast каза:

Тяхна си работа е, че не ги харесват. Въпросът е да не го изразяват публично и по никакъв повод, вземайки се в предвид многобройното гей население във форума. Ако искаш примери, както казах, прочети коментарите на предните страници. Достатъчно е единствено това. Част от тях са откровено гнусни и дискриминационни, а настоящата ситуацията не позволява да вземем мерки. В момента си им като enabler. Утре ако същите започнат да нападат потребители, заради сексуалната им ориентация, какво да предприемем? Нямаме ясна дирекция. 

Защо? Не намирам нищо лошо в това човек да има мнение. Например: "Не те харесвам, защото имаш прекалено натрапчиво поведение". 

Тук няма нито заплаха, нито нетолерантност. 

А пък насочено към културата, а не към конкретен човек.  Например: "Не харесвам поведението им, защото е прекалено натрапчиво". 

Къде има дискриминация ? Човек има право да не харесва таратор с настъргани краставици и да го обяви за лош вкус. 

Дискриминация е ако ти се каже, например: "Не те харесвам, защото имаш прекалено натрапчиво поведение, за нищо не ставаш и няма да ти позволя да работиш тук". Тоест да те селектират само защото си гей. Но ако го натрапваш, поведението може да пречи на нормалната работа на останалите. Така че и тук може да се излезе от дефиниция - дискриминация.

Да вземеш мерки звучи като един хомофоб да вземе мерки. Тука е обратното... един правозащитник да взема мерки. Ето това е дискриминация.

Утре си е за утре. Ако нападнат, ама дали ще нападнат? И какво един потребител ще каже за сексуалната ориентация на друг? 

Дори да има мнозинство във форума, аз отказвам да третираме дадена група като различна. Всички имаме еднакви права. Ако ще да е 1 хетеросексуален и 1000 хомосексуални. Обратното също е в сила.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Защо? Не намирам нищо лошо в това човек да има мнение. Например: "Не те харесвам, защото имаш прекалено натрапчиво поведение". 

Тук няма нито заплаха, нито нетолерантност. 

А пък насочено към културата, а не към конкретен човек.  Например: "Не харесвам поведението им, защото е прекалено натрапчиво". 

Къде има дискриминация ? Човек има право да не харесва таратор с настъргани краставици и да го обяви за лош вкус. 

Дискриминация е ако ти се каже, например: "Не те харесвам, защото имаш прекалено натрапчиво поведение, за нищо не ставаш и няма да ти позволя да работиш тук". Тоест да те селектират само защото си гей. Но ако го натрапваш, поведението може да пречи на нормалната работа на останалите. Така че и тук може да се излезе от дефиниция - дискриминация.

Да вземеш мерки звучи като един хомофоб да вземе мерки. Тука е обратното... един правозащитник да взема мерки. Ето това е дискриминация.

Утре си е за утре. Ако нападнат, ама дали ще нападнат? И какво един потребител ще каже за сексуалната ориентация на друг? 

Дори да има мнозинство във форума, аз отказвам да третираме дадена група като различна. Всички имаме еднакви права. Ако ще да е 1 хетеросексуален и 1000 хомосексуални. Обратното също е в сила.

 

Сексуалната ориентация не е избор, нито пък женственото (т.нар. """натрапчиво""") поведение което е непроменима личностна черта при някои от тях. Излишна жестокост е да бъдат критикувани за това, защото започнат ли да търсят вината у себе си за неща, които и да искат не могат да променят в характерите си, изпадат в компулсивни състояния, а това е ментален ад. Как очакваш същите, хипотетично да се чувстват комфортно сред индивиди, които буквално казват, че не са "длъжни да ги търпят", че били дискриминирани и са си го измисляли за да търсят привилегии, че хомофобията била реалността, и всичко останало е фалш и лицемерие и тем подобни врели некипели. Моля те дръж се по-отговорно. Със затваряне на очите няма да се постигне нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Сексуалната ориентация не е избор, нито пък женственото (т.нар. """натрапчиво""") поведение което е непроменима личностна черта при някои от тях. Излишна жестокост е да бъдат критикувани за това, защото започнат ли да търсят вината у себе си за неща, които и да искат не могат да променят в себе си, изпадат в компулсивни състояния, а това е ментален ад. Как очакваш същите, хипотетично да се чувстват комфортно сред индивиди, които буквално казват, че не са "длъжни да ги търпят", че били дискриминирани и са си го измисляли за да търсят привилегии, че хомофобията била реалността, и всичко останало е фалш и лицемерие и тем подобни врели некипели. Моля те дръж се по-отговорно. Със затваряне на очите няма да се постигне нищо.

Първо ето къде е проблемът - смяташ, че нещата имат едно единствено тълкуване - ТВОЕТО. Натрапчиво поведение не е е непременно "женственото". Това е ТВОЯТА трактовка на нещата, заради която се опитваш да прилагаш ТВОЯТА справедливост.

Второ - така както всеки човек има право да се държи както му иде от вътре, така и всеки друг има право да не го харесва заради това му поведение. Аз например имам голям нос - собственият ми баща ме сравнява с Алф и ако трява да следвам твоята логика, трябва доживот да не си продумаме. Това, че някой не харесва някого, заради негова черта, не е критика още по-малко фобия. Това са нормални човешки реакции. В един идеален свят всички щяхме да се обичаме, но светът не е идеален.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

Първо ето къде е проблемът - смяташ, че нещата имат едно единствено тълкуване - ТВОЕТО. Натрапчиво поведение не е е непременно "женственото". Това е ТВОЯТА трактовка на нещата, заради която се опитваш да прилагаш ТВОЯТА справедливост.

Второ - така както всеки човек има право да се държи както му иде от вътре, така и всеки друг има право да не го харесва заради това му поведение. Аз например имам голям нос - собственият ми баща ме сравнява с Алф и ако трява да следвам твоята логика, трябва доживот да не си продумаме. Това, че някой не харесва някого, заради негова черта, не е критика още по-малко фобия. Това са нормални човешки реакции. В един идеален свят всички щяхме да се обичаме, но светът не е идеален.

Не е единствено тълкувание, разбира се. Има и по-тежки случаи, които се дразнят и от обикновени целувки и друг вид близост.

Проблем е когато се асоциират естествено поведение и непроменими личностни характеристики с негативни стереотипи и грешни схващания, че са избор и могат да бъдат променени. Част от главните действащи лица в тях започват да им вярват, опитват се да се променят, но не смогват, мислейки си, че е по тяхна вина и се затварят в себе си. Някои от тях прибягват до самонараняване или дори опити за самоубийство. Истинска жестокост е. Не е живот. На това ли си поддръжник? Знаеш ли кое друго е непроменима личностна черта? Интровертността. Ако си генетично предразположен към интровертност, няма да останеш екстравертен задълго, защото мозъкът ти ще те дърпа обратно към собствената ти компания и обратното ако си екстравертен, непрекъснато ще търсиш връзка с хора, и ще ти бъде скучно, когато си сам. Опитай се да изпиташ самовина че си едното, и със зъби и нотки да станеш противоположното. Гарантирам ти че няма да бъде приятно изживяване. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже мили, слез на земята най-после и виж от какво тръгна и докъде стигна. Това е форум, не държавна администрация и никак не ме вълнуват твоите политически въжделения. От няколко дена единственото, което предизвикваш е остър криндж, нищо друго. 

Когато видиш пушач, дърпаш ли му лекция колко опасно е пушенето за него и околните? Обясняваш ли му за всички физически вреди, които може да нанесе на себе си и всички психологически травми, които може да остави евентуалната му смърт върху близките му? Защо трябва аз да се съобразя с един куп хипотетични ситуации, а ти да не се съобразиш с това, че аз не мога да угоднича и да сервилнича и да си кривя душата за един куп глупости, които ти си приел като неоспорими факти в живота си? Ако аз не се чувствам приет някъде, просто си тръгвам или търся удобен компромис.

Да, сигурно на някой може да му звучи жестоко, че не е приет заради нещо, което в неговия живот му идва така естествено, но в крайна сметка всеки има по едно такова нещо в живота си и е глупост да смяташ, че светът ти е длъжен. Както казах по-рано - толерантността е ДВУпосочна улица и ако единствено  ти изискваш от МЕН да приема възгледите ти  без ти да положиш и най-малко усилия да се поставиш на мое място, аз съм в правото си да те пратя на майната ти. А гей културата не е нищо повече от боза, забъркана от показност, циничност, нетолерантност и неуважение към "различната" гледна точка. 

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Сексуалната ориентация не е избор, нито пък женственото (т.нар. """натрапчиво""") поведение което е непроменима личностна черта при някои от тях. Излишна жестокост е да бъдат критикувани за това, защото започнат ли да търсят вината у себе си за неща, които и да искат не могат да променят в характерите си, изпадат в компулсивни състояния, а това е ментален ад. Как очакваш същите, хипотетично да се чувстват комфортно сред индивиди, които буквално казват, че не са "длъжни да ги търпят", че били дискриминирани и са си го измисляли за да търсят привилегии, че хомофобията била реалността, и всичко останало е фалш и лицемерие и тем подобни врели некипели. Моля те дръж се по-отговорно. Със затваряне на очите няма да се постигне нищо.

Никой не е длъжен да ме търпи, нито теб, нито който и да било. Ако не харесваш някого - не общуваш. Това не е до ориентация. Не може всеки, който не те харесва да му зашиваш етикет "хомофоб". 

Ама това е въпрос на възприятие. Ако утре дойда при теб и ти кажа, че не харесвам характера ти и ти получиш ОКР? Или ако кажа, че не харесвам стила ти на обличане? 

Психичното здраве на всеки може да бъде разклатено и от малки неща. Но това си е лична грижа на всеки от нас. 

Ако дойда при теб и започна да те нападам умишлено физически или психически, за да те уязвя, тогава е агресия. И няма значение дали говори за гей или не. 

Ако не ти давам работа само защото си гей - това е дискриминация.  

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...