Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 1 час, Olay каза:

Голям праз, че пяла на събор на Пеевски. Галена е виновна толкова, колкото всеки, който чете български медии (на Пеевски), шофира/вози се по магистралите построени за Пеевски, пуши цигари (произведени от Пеевски), гледа телевизиите на Пеевски или т.н. с което му пълни още повече джоба.

Не мисля, че това да си застанеш с името и славата на една от топ звездите на България е съизмеримо с това да даваш 5 лева всеки ден, които така или иначе ще даваш (п.п. нито всички медии, нито всички цигари са към Пеевски).

От девет кладенеца вода се носи, за да се оправдае Галена. А то реално няма нито един, който да не е се отъркал в мутрите пряко или косвено. Още от зараждането си жанра е точно това - инструмент за забавление на мутрите.

Леле, @berryJ едновременно пишехме почти едно и също, вече и аз почнах да се чудя дали нямам втори профил :D 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

 

Леле, @berryJ едновременно пишехме почти едно и също, вече и аз почнах да се чудя дали нямам втори профил :D 

 

Дарени сме с боровинкова телепатия 😀 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Blueberry каза:

Аз не подкрепям протестите в момента, но поради липсата на алтернатива и поради факта, че изборите са след няма и 6 месеца така или иначе. Иначе виждам и оценявам, че случващото се е просто абсурдно, само в бившия соц. блок и на Балканите могат да се случват такива неща през 2020...

До скоро и аз не подкрепях протестите и се дразнех, че в летните месеци, когато обикновено София е празна, има толкова задръствания заради някакви дето са решили да протестират на ключовите кръстовища в града.Писна ми да ми отнема повече от час, за да се прибера вкъщи след работа.

Тогава един приятел ми каза да си пусна 4те клипчета със заглавие "Осемте джуджета" в Youtube.

Изгледах ги и разбрах в каква заблуда съм живял.България не е мръднала и милиметър и все още живеем в мутренски времена!А аз мислех, че всичко това е останало в 90-те!

Отделете 1 час и изгледайте 4те серии на това разследване и ще промените мнението си за протестите и за всичко, което се случва в държавата!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, foxy_vd каза:

Галена не може да догони в слагачеството на политиката Ивана още 100 години. Леля Ванче не само е пяла на целия политически спектър, но и гнусно агитираше за бенефициента на финикийски знаци, особено за ДПС. 

Обаче, в политиката ни в момента има още един гнусен измекяр и той е център на внимание в последно време. Казва се Веселин Марешки и подписа проекта за нова конституция без да я е чел и се хвали с това. Та този боклучак, който е срам за Варна изтъргува подписите си срещу концесия на плаж "Кабакум".

В момента цялата държава го псува, но само аз имам снимка, която ще предизвика още хейт, не само по него. :1000(19):

FB_IMG_1599201855598.jpg

Наиситна ни е срам от този плужек. Толкова гнусна мутра няма. Елате му вижте паркинга на кабакум - Майбах, Бентли, Мерцедеси и кво ли още не. 

До скоро му минаваше номера с уж евтиното гориво, но накрая излезе, че и то боклук като него. А след последната му изцепка е ясно, че е аут от всякъде. Баси боклука. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста тъпо и грозно се подигравате на хората без нито вие сами да се погледнете как изглеждате, нито без да си видите отстрани нелепите изказвания понякога. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другия петък съм на фризьор вече, че много русо бие вече косата ми. А колко дълга е станала само и колко много коса имам. Някои имат 5 косъма, а аз имам страшно много коса. 

119025575_1454020311653372_8511494375034807607_n.jpg

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Другия петък съм на фризьор вече, че много русо бие вече косата ми. А колко дълга е станала само и колко много коса имам. Някои имат 5 косъма, а аз имам страшно много коса. 

119025575_1454020311653372_8511494375034807607_n.jpg

Дарявай! Прави добро! Земи се обръсни 0 номер, ще скандализираш Коцака.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Другия петък съм на фризьор вече, че много русо бие вече косата ми. А колко дълга е станала само и колко много коса имам. Някои имат 5 косъма, а аз имам страшно много коса. 

119025575_1454020311653372_8511494375034807607_n.jpg

Имаш бели косми, не е русо!

п.с. @Willy виж си пощата !

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...