Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Kitty каза:

Ако обичаш, си намери на кого друг да се подиграваш.

На мен ли говориш? Не изглежда като да е на мен, но пък не виждам друг коментар след моя, та се зачудих... 

  • Angry 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Blueberry каза:

Не, но за да не ми е сухарски коментара, ще споделя, че като малка харесвах Сергей Станишев.

Мокри сънища не е имало.

Тук Кити ще одобри.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Kitty каза:

Чете се Ане, макар, че се пише с две н. Името е съкратено от Анелизе. Толкова и знаете немски.

В "Калдата" не пиша в червено, защото там е забранено, тук пък няма забрана. А и така си пишех и във форума на "Планета", старите кучета помнят.

И не се оплаквам по цял ден. Просто ви обясних защо не мога да работя.

 

 

преди 3 часа , asylum каза:

Това да се промени

 

Китке, какво мислиш за Кралица Юнона? 

@meleto 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвместното турне на Рики и Енрике Иглесиас, което трябваше да започне през септември 2020 се отменя за септември 2021 с нови дати заради коронавируса:

Ricky and Enrique Iglesias tour cancelled fo 2021.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

Съвместното турне на Рики и Енрике Иглесиас, което трябваше да започне през септември 2020 се отменя за септември 2021 с нови дати заради коронавируса:

Ricky and Enrique Iglesias tour cancelled fo 2021.jpg

Зимай си билет за Орландо или Маями, тамън ша прескочиш и до Дисниленд. Примерно.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Зимай си билет за Орландо или Маями, тамън ша прескочиш и до Дисниленд. Примерно.

То тъй ставало. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

@Slavi и да ми слагаш палци надолу... нищо няма да направиш. Не ми пречиш. Цун,цун.

Защо спамиш в чалгавизията? Явно ти преча, щом го правиш на въпрос. Връщам ти жеста. От дни не пропускаш мой пост, на който да не сложиш палец надолу. 

И не си мисли, че като лайкнеш някой друг коментар на хора, които до скоро си дразнил, ще ги омилостивиш на следващите избори за модератор. Даде ти се шанс, но ти не се възползва по най добрия начин и реши да си играеш с търпението ми. Помниш ли какво се случи на предишния мандат? Припомни си и си опичай акъла ❤️

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , xroflx9 каза:

Само на мен ли ми позволява да качвам снимки в съвсем малък размер?  @meleto

Андреа и Деса са хакнали форума, за да смалява и изтънява снимките, които им постваме.

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Искам обезщетение за преживения шок!

И аз! @pechenko един iPhone 11 би било чудесно..

  • Like 1
  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Kriminal - махам ти наказанието, можеш да пишеш, но точката за нарушение остава. Смятам, че @pechenko е прав от модераторска гледна точка. Много пъти си писал на английски и тн. Събрал си точки, но до голяма степен виждам вина и у себе си, че не сме преразгледали тази точка от Правилника, която е малко глупава.

За съжаление е наследена от старите правила. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

@Kriminal - махам ти наказанието, можеш да пишеш, но точката за нарушение остава. Смятам, че @pechenko е прав от модераторска гледна точка. Много пъти си писал на английски и тн. Събрал си точки, но до голяма степен виждам вина и у себе си, че не сме преразгледали тази точка от Правилника, която е малко глупава.

За съжаление е наследена от старите правила. 

 

 

Когато аз бях админ и му дадох точка за капс лок (което го има в правилата) той повдигна всичките си приятелчета да пишат против мен и ти, повлиян от масовката, даже направи някаква тема с модераторски наказания, където при 3 грешки модераторът (демек аз) трябва да излети, а когато той грешно използва правилото за латиница (което предполагах се има предвид само на български, а аз писах на английски) нищо не се прави, даже аз съм бил виновният, че съм писал на чужд език и трябвало да бъда благодарен, че ми се махал бана? По тази логика да се даде ли бан на всички, които са някога направили тема за чуждестранна музика, имайки предвид, че пишат на чужд език? Мисля, че съм достатъчно ясен и че схващаш какво искам да кажа и че и сам разбираш че тази постъпка е съвсем фарисейска. 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Kriminal каза:

Когато аз бях админ и му дадох точка за капс лок (което го има в правилата) той повдигна всичките си приятелчета да пишат против мен и ти, повлиян от масовката, даже направи някаква тема с модераторски наказания, където при 3 грешки модераторът (демек аз) трябва да излети, а когато той грешно използва правилото за латиница (което предполагах се има предвид само на български, а аз писах на английски) нищо не се прави, даже аз съм бил виновният, че съм писал на чужд език и трябвало да бъда благодарен, че ми се махал бана? По тази логика да се даде ли бан на всички, които са някога направили тема за чуждестранна музика, имайки предвид, че пишат на чужд език? Мисля, че съм достатъчно ясен и че схващаш какво искам да кажа и че и сам разбираш че тази постъпка е съвсем фарисейска. 

Никой не търси благодарности. 

Самото правило е абсурдно по N-на брой причини. Затова ти махнах бана, глупаво е да нямаш достъп заради това.

От една страна, ти си нарушил правилото, съответно си получил точка. От друга страна, печенко е следвал Правилника. Ако ти махна точката, означава, че печенко не си е свършил работата. Следователно, това е средното положение, на което се озоваваме.

Събрал си 3 точки, получаваш наказанието.

Няма модераторска грешка.

Друг е въпросът, че между вас двамата има някаква вражда от едно време. Но там е морален казус. 

Както преди той организира група да пише срещу теб, така сега се обърнаха нещата и се застъпиха хора за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...