Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 часа , Lelqtian каза:

Дори възпява нашта Клеопатра :D Истинска фараонка! Искаме ли дует? 

Искаме, искаме, искаме! Евентуално ако се случат нещата и двете сътворят един такъв шедьовър ще има да се скубят коси и да се разбиват психики из коридорите на димитровградския мавзолей! Амин! 

  • Like 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , DarkChild каза:

Кого, а не кой...

Кой имитираше Фики? значи, че някой е направил имитация на Фики.

Кого имитираше Фики? е правилното.

Предвид, че българският не му е майчин, мисля, че пише чудесно :pepsi: (Willy може да объркаш някоя и друга точка в моя полза в Чалгавизия, мерси)

И пак чалгата е на всички в устите и то с хубаво след последните формати - Фики смаза в "Капките", кавър на Преслава е сензацията в "Гласът"... ех, тоя умрял жанр бе :) 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, berryJ каза:

@xroflx9 Когато гаджето ти каже прати ми селфи и “без да искаш” пратиш и снимка на дупето си

ADF1CAF3-61D0-4CCC-B230-2C97D0109AA5.jpeg

Или 

Коги правиш отчаян 18472748 опит кръша ти да те забележи пращайки му уж случайно такава снимка

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Blueberry каза:

Предвид, че българският не му е майчин, мисля, че пише чудесно :pepsi: (Willy може да объркаш някоя и друга точка в моя полза в Чалгавизия, мерси)

И пак чалгата е на всички в устите и то с хубаво след последните формати - Фики смаза в "Капките", кавър на Преслава е сензацията в "Гласът"... ех, тоя умрял жанр бе :) 

Всяко чудо за три дни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Blueberry каза:

Предвид, че българският не му е майчин, мисля, че пише чудесно :pepsi: (Willy може да объркаш някоя и друга точка в моя полза в Чалгавизия, мерси)

И пак чалгата е на всички в устите и то с хубаво след последните формати - Фики смаза в "Капките", кавър на Преслава е сензацията в "Гласът"... ех, тоя умрял жанр бе :) 

Айфона ти ще бъде блокиран след 3 ... 2 ... 1 .... Да не споменещ как Счети е най-обсъжданата по всички сайтове с евентуалния развод, пред това как песните на Пепа са много по-интересни, когато някой друг ги пее. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Kitty каза:

 

picture54-big.jpg

picture55-big.jpg

Тези снимки на Траяна са страхотни! Спомням си тази фотосесия - снимана е, когато работеше във веригата 2be като продавачка на телефонни аксесоари. Супер мадама е!

  • Haha 8
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

ВНИМАНИЕ!!!
ЗА КОРОНА ВИРУСА

Нещата са много по-страшни отколкото казват по телевизията. Истината е, че ако продължи да се разраства, ще отменят концерта на Пайнер по случай 30 години. Ужас! 
 

298AC38F-AB21-4850-A55D-660B41BEC9C2.jpeg

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Beat. каза:

Ариа 2020: въргаля се по пода

Андреа 2010: въргаля се по тавана

:icecream:

 

Само дето колкото и да я плюем слоницата, песента дето постна е меко казано мегахит. На Ария песновката няма да помирише 1/12 от този успех. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

ВНИМАНИЕ!!!
ЗА КОРОНА ВИРУСА

Нещата са много по-страшни отколкото казват по телевизията. Истината е, че ако продължи да се разраства, ще отменят концерта на Пайнер по случай 30 години. Ужас! 
 

298AC38F-AB21-4850-A55D-660B41BEC9C2.jpeg

Вече съм 100% сигурен, че всичко това е гадна инсценировка на само и само да провалят предстоящото мероприятие пред бар Рио! 

И даже знам коя е в основата на тая завера с/у Кокошарника! 100% е наскоро върналата се от Тайланд Пепа Инфлуенцата, със сигурност е опакалова из куфарите малко коронавирус само и само да няма концерт щом тя няма да закрива! 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, retr0 каза:

ВНИМАНИЕ!!!
ЗА КОРОНА ВИРУСА

Нещата са много по-страшни отколкото казват по телевизията. Истината е, че ако продължи да се разраства, ще отменят концерта на Пайнер по случай 30 години. Ужас! 
 

298AC38F-AB21-4850-A55D-660B41BEC9C2.jpeg

 

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

 

Дженка пак предвиди бъдещето със сингъл. Трябва още по-дълбок анализ на текстовете оттук насетне!

  • Haha 4
  • Wow 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Starboy каза:

Дженка пак предвиди бъдещето със сингъл. Трябва още по-дълбок анализ на текстовете оттук насетне!

Както казах щом Джен го е изпяла е ясно - VsI4kI SHa OmrEm. Твърде късно оценихме Джен😥

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.02.2020 г. от 18:54, xroflx9 каза:

Смятам,че е РЕДНО Джен да ни подари "Горкото момиче" на мен, @Starboy @retr0 @Blueberry и @asylum

Горкото, наистина... на цели четирима има да угоди! 

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Мой е оригинала хора. Случайно да не забравите, ще ви го напомням всеки ден!

Screenshot-20200225-220431-Facebook.jpg

Ариа бързо да направи лайв запис и да я популяризира, качва, споделя, пее! Връща й се на Пепа Инфлуенцата за За да те забравя и Шушана :D

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Горкото, наистина... на цели четирима има да угоди! 

Ще разделим съавторство, всеки ще има право да изпълнява този сингъл на прослушвания, пред огледалото или кой където прецени и му е най-удобно.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Амброжка. каза:

Някой да е виждал Гала в такава светлина? :1000(29): Да си припомним тази скандална “изява” на Гертрудис. Специално за любимият ни @Gerganafen!

 

Това беше прецедент за сутрешно предаване и като цяло Гала в цялата си история не е изпадала в такава истерия, като хвърля сценария ми е любимо, горката Гергана помня, че го гледала в този момент и не могла да спре да реве, ужас. Изобщо тези моменти, когато такива неща правеха впечатление и се говореха с месеци, ми липсват, сега всичко е в такива крайности, вече не би се забелязало. Само от време на време Андреа, Райна или Джена могат да те скандализират като единствени останали кралици.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Мой е оригинала хора. Случайно да не забравите, ще ви го напомням всеки ден!

Screenshot-20200225-220431-Facebook.jpg

Бе нека се радва на старите си музикални успехи, аз и пожелавам нови такива в новоизбраното и поприще. Чакам да качи снимки от Милано, или в краен случай - с НиЛо ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...