Jump to content


Милко Калайджиев ft. Анелия - Паля те


Препоръчани коментари

преди 58 минути, Гальо каза:

Анелия май само с мен няма песен още. Време е да и предложа. Става досадна. Време е за самостоятелен мегахит

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност с този припев, ако беше самостоятелна на Анелия, можеше да е най-силната й за тази година, но късмет. Иначе направо да влиза в онзи хаштаг със само истинските хитове ли беше, добре ще му стои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Анелия в час ли е изобщо? Тая песен е истинска бомба, това трябваше да го пусне самостоятелно!!! Щеше да е Дай ми още 2.0, че и пусната по едно и също време горе долу...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това се искаше от Милко. Най-накрая ХУБАВА и ХИТОВА песен! Страхотен избор и изненада, чак не мога да повярвам, че отново ми харесва негова песен. Това ако наистина беше на Анелия още по-добре, но късмет. ;) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей тука бате Милко вече уцели в десятката. За мен, това му е най-силното попадение от поне 10 години, тоест от “За да те забравя”. Дано се хареса песента и с времето стане хит, защото е супер качествена и смислена.

На Анелия включването чак ме изненада колко е сполучливо. Ако и тя прави песни в подобен стил грешка няма да има, въпреки че след концерта на Планета и бруталното представяне, пак започва да ми става симпатична. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...