Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Fast каза:

2000 бройки са официалните за платинен албум, определени от страната, а в стрийминга ги покрива. Не ги измислям аз тези неща. Макар и неформално е платинен - факт.

Факт. Не е дори неформално платинен, изобщо не се доближава до никакъв метал, колкото и да си мечтаеш.

В БГ за такъв статут не се признават уравнени стриймове, само продажби. Това е определила IFPA, роден представител любимите ти БАМП, на които Пайнер не са член. 

Така че се спри, на Пепа тавата със претоплени манджи от последната петилетка има статут само в твойта глава, реалността обаче е твърде различна. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Кога да очакваме първия самостоятелен хит на Емрах?

Самия е той е един секси хит. Искам да прави секси муцки и в следващия си клип❤️

  • Haha 1
  • Love 1
  • Angry 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Lelqtian каза:

Факт. Не е дори неформално платинен, изобщо не се доближава до никакъв метал, колкото и да си мечтаеш.

В БГ за такъв статут не се признават уравнени стриймове, само продажби. Това е определила IFPA, роден представител любимите ти БАМП, на които Пайнер не са член. 

Така че се спри, на Пепа тавата със претоплени манджи от последната петилетка има статут само в твойта глава, реалността обаче е твърде различна. 

На всички ни е ясно, че на хартия не е платинен и няма да получи сертификат, но реално е по EAS системата, която използват повечето големи музикални пазари. Кое е толкова трудно за разбиране? Българската музикална индустрия е такава бюрокрация, с несправедливо разделение на жанровете и тн. че трябва сами да се оправяме. Но аз съм сигурен, че дори и да й бяха дали сертификат, ти пак щеше да се хванеш за нещо, с което да го дискредитираш.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

На всички ни е ясно, че на хартия не е платинен и няма да получи сертификат, но реално е по EAS системата, която използват повечето големи музикални пазари. Кое е толкова трудно за разбиране? Българската музикална индустрия е такава бюрокрация, с несправедливо разделение на жанровете и тн. че трябва сами да се оправяме. Но аз съм сигурен, че дори и да й бяха дали сертификат, ти пак щеше да се хванеш за нещо, с което да го дискредитираш.

Аз боравя в  факти, и нещата, за които се "хващам" за да "дискредитирам" откровените ти лъжи и фантасмагории са базирани на такива, а не на просто както ми се иска и изнася. Както правиш ти в момента. Понеже виждам, че си необразован, незапознат с фактите, или просто подобно на Дора просто не желаеш да ги приемеш, щото не отговарят на реалността, която сам си създаваш, аз просто посочвам къде грешиш във пълните измишльотини, които раждаш напоследък. 

EAS се ползват ЗА СЕРТИФИКАЦИЯ в Германия, Филипините, Великобритания и САЩ. Дори на Пепа албума да има бройките от тая еквивалентност - и разбира се изключваме как Пайнер не членуват в организацията - от БАМП пак не могат да и дадат серификат, щото признават EAS бройки, а само реално продадени копия, физически и дигитални. Ако признаваха, не че съм запознат с това кви албуми излизат изобщо, нямаше да откривам новини само за два златни албума в последните 3 години - на Павел и Венци Венц, каквото и да е това, и на Любо Киров. 

Т.е колкото и да ти се иска, албума е планитенен само по твойте собствени критерии, а не по някакви реално признати такива в рамките на Абсурдистан. 

На тоя принцип, не виждам защо се ограничаваш само до платинен. Обяви го ултра мега гига четворно черно на бяло диаментано елмазен, звучи по-бомбастично и е също толкова вярно, колкото че бил просто платинен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

D6A57DEF-E96F-459A-AB33-96BADB356BB7.jpeg.31439265936a039daa4044f981de1038.jpeg
 

Назад съм с материала, видях, че вече сте я постнали. Но нищо, снимка като тази заслужава повече от веднъж.

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

 

Пропуснал си обаче кралицата на Таджикистан - Фарзонаи.
Майка й е тяхната Лили Иванова, богопомазана още по времето на СССР. Баща й е шеф в милицията. Лежала е година и половина в затвора, защото помогнала на мъжа си да избяга от съдебната зала по време на процес срещу него. Той също е известен певец, както и сестра й. През 2014 година става ходжа, има награди и от Big Apple Music Awards. 
Фарзонаи е на 30 години, но вече се е мумифицирала, както е видно. Никога не е издавала солов албум, пуска само сингли.

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Starboy каза:

D6A57DEF-E96F-459A-AB33-96BADB356BB7.jpeg.31439265936a039daa4044f981de1038.jpeg
 

Назад съм с материала, видях, че вече сте я постнали. Но нищо, снимка като тази заслужава повече от веднъж.

Ауу,кой още следвал тази страница. Уникална!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DrAkO каза:

Пропуснал си обаче кралицата на Таджикистан - Фарзонаи.
Майка й е тяхната Лили Иванова, богопомазана още по времето на СССР. Баща й е шеф в милицията. Лежала е година и половина в затвора, защото помогнала на мъжа си да избяга от съдебната зала по време на процес срещу него. Той също е известен певец, както и сестра й. През 2014 година става ходжа, има награди и от Big Apple Music Awards. 
Фарзонаи е на 30 години, но вече се е мумифицирала, както е видно. Никога не е издавала солов албум, пуска само сингли.

 

 

Четох за нея вчера. Интересни са. Като е скука у нас, ще прослушам таджики - то се е видяло.

Тая първата, на Супер Сако, я гледах от стадиона по случай Навруз.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

 

sEQXsG0pQLI

@Kriminal, ти си!

Шахло Давлатова мяза на стереотипна карикатура. В четвъртата песен на 0:05 ние ли сме в публиката?

Третата песен е кавър на Mahmut Orhan & Sena Sener - Feel. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kriminal каза:

Шахло Давлатова мяза на стереотипна карикатура. В четвъртата песен на 0:05 ние ли сме в публиката?

Третата песен е кавър на Mahmut Orhan & Sena Sener - Feel. 

Аз се видях на 1:05

Не е на Махмут Орхан, чуй нататък 😂

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Защо продължавате с иронията? Ако живот и здраве вашата постигне сходен успех, няма да можете да му се порадвате.

Хмм..  Значи “ #КОЙ “ на Галена е минимум двойно платинен от стрийма. Значи все пак нашата има не сходен, а даже по-голям успех. Ураааа! 🥳

  • Like 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

Аз се видях на 1:05

Не е на Махмут Орхан, чуй нататък 😂

Хахахха

Аз чух само първите 5 секунди нямах врвме да я изслушам цялата че ми се спи и си викам ще я прехвъля тая😂

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Само като видиш липсата на жабешката усмивка и трябва да ти е ясно, че не е Преслава. :D

Преслава никога не може да изглежда на такъв сфинкс като това безизразното.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...