Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, mitak_94 каза:

Е какво е това отношение към Насето. Душица златна е. :D 

Eeeeeeeee, ти само за концерта. :D 

Лятото бях,преди 2-3 седмици също бях заради една пиеса, стига ми толкова за тази година. А и съвсем скоро имам рожден ден,така че ще мога да го отпразнувам в компанията на Джен без да чакам да минат 173726 пачи,за да я видя.😆

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Дано не такъв хит. :D Вулгарните хитове са демоде. Вече искаме секси хитове!

Е какво по-секси от Деса с наденица.😍😍

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Лятото бях,преди 2-3 седмици също бях заради една пиеса, стига ми толкова за тази година. А и съвсем скоро имам рожден ден,така че ще мога да го отпразнувам в компанията на Джен без да чакам да минат 173726 пачи,за да я видя.😆

На 29 е в Илюжън. 😍

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

"Коя" продължава да се закопава, ужас. А само допреди година я спрягахме за евентуална наследничка на Преса...

Тоя път песента е много яка. Радва. 😂

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

"Коя" продължава да се закопава, ужас. А само допреди година я спрягахме за евентуална наследничка на Преса...

Коя е "Коя"?!🙈

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, mitak_94 каза:

На 29 е в Илюжън. 😍

Питай я какво мисли за "Вижте го,жени" Аз ако съм един изпълнител и проект като този ми флопне  много ще се натъжа.😆 Смисъл за нещо като "Горкото момиче" както и да е там нито клипа изглежда да е скъп,а и текста е нейн,така че едва ли се е охарчила много,но за песен като последната..там и клипа е много добър и текста,личи си че Джен се е постарала,но.. Въпреки че "Горкото момиче" не е кой знае какъв флоп,в дългосрочен план ще има 3 милиона,което хич не е малко,"Вижте го жени" май още няма 1 милион.🤣🤣 Излезе по-голям флоп и от нещата й през 2016-2017.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Питай я какво мисли за "Вижте го,жени" Аз ако съм един изпълнител и проект като този ми флопне  много ще се натъжа.😆 Смисъл за нещо като "Горкото момиче" както и да е там нито клипа изглежда да е скъп,а и текста е нейн,така че едва ли се е охарчила много,но за песен като последната..там и клипа е много добър и текста,личи си че Джен се е постарала,но.. Въпреки че "Горкото момиче" не е кой знае какъв флоп,в дългосрочен план ще има 3 милиона,което хич не е малко,"Вижте го жени" май още няма 1 милион.🤣🤣 Излезе по-голям флоп и от нещата й през 2016-2017.

Когато Насето се наспи, ще я питам. Иначе и аз бих се натъжил, ама аз съм си и тъжен де. :D Пълна ужасия, интересът наистина е на ниво "Зависима". Дано със следващата песен гръмне.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, mitak_94 каза:

Е какво по-секси от Деса с наденица.😍😍

Десислава никога не е била сама с наденицата. Отстрани на нея бяха две алчни евтини жени, на които тя им беше сводница. Ако Дес влезе в Топ форма и се възползва от наденицата като Яни с лампиона, може и да го водим секси хит.

Джулия доста се отпусна тази година. Предната песен с Кристиян не беше лоша, може би и тази няма да е, но сякаш на нея вече въобще не й дреме за кариерата.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, mitak_94 каза:

Когато Насето се наспи, ще я питам. Иначе и аз бих се натъжил, ама аз съм си и тъжен де. :D Пълна ужасия, интересът наистина е на ниво "Зависима". Дано със следващата песен гръмне.

Хайде дано 2020 да й силна като 2018 и 2014.😇

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, SG каза:

Джулия Коя? доста се отпусна тази година. Предната песен с Кристиян не беше лоша, може би и тази няма да е, но сякаш на нея вече въобще не й дреме за кариерата.

Поправих правописната ти грешка. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, mitak_94 каза:

E недей така, ще видиш как ще избухне. :D

Надявам се. Иска ми се да е малко по амбициозна и редовна. От 2 години го кара през просото. 

Не бих отказал на нещо такова:

 

 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е размазала Галена в анкетата за най силен изпълнител на 2019 и то двойно. Аз се чудя що за необективен тип трябва да си, за да поскрепиш Галена, дори и да ти е любимка... 

Screenshot_20191119_172651_com.android.chrome.jpg

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Slavi каза:

Преслава е размазала Галена в анкетата за най силен изпълнител на 2019 и то двойно. Аз се чудя що за необективен тип трябва да си, за да поскрепиш Галена, дори и да ти е любимка... 

Screenshot_20191119_172651_com.android.chrome.jpg

Може би щото годината не е чак толкова в полза на Преслава колкото се опитвате да я изкарвате тука. Да, тя засега е #1 но не виждам защо Галена не може да я изравни или мине ако Ламбото е мега хит.

Засега са така:

И двете с по един огромен хит в лицето на Добре ли си и Пиян.

И двете с по един голям хит - Изтрезняваш ли и Паника

Имат и по  още един хит (среден) Сърце и Не те забравям.

От албума няма нищо друго което да се нарече хит и разликата на Преслава й я прави дуета с Галин, който няма да им е особено трудно на Галена и Фики да го отвеят.

Ето това е моето обективно мнение.😁

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...