Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Slavi каза:

Утре късно е ми е любима. 

После продължи сериата от хитове с Хронична липса на любов и Усмихната ме запомни. 

Според мен и връзката и с Красьо Черния многобя дръпна назад. Иска ми се да извади поне един голям хит преди да се е отказала. 

 

 

О, тази връзка тотално я разби психически. Точно се разделиха и тя почна да пуска някакви шитове като ''Ходи се лекувай'', ''Мога и двете'' и т.н.

Друг е въпроса, че после пусна няколко супер приятни песни, но никой не ги оцени. Ето нещо любимо.

Пример за приятна песен от новите е тази.

 

  • Like 1
  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Koя е прилепа ?

Малина. Не ми казвай, че не си гледала епизода на Сигнално жълто, в който Прилепа бяга от репортерката и влиза в едно такси, молейки се на бакшиша бързо да я спаси, а той най безцеремонно я прокуди от колата. 

Любим епизод

 

Също така се подвизава от скоро и като птеродактила. Хем има несъмнена прилика с праисторическата птица, хем са на сходна възрасt

giphy.gif

 ❤️

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:ceae73ede8

16:15

Мария:ХАХУЪАХУАЪХУА да ти изглеждам на адекватна и умерена? Не знам какво искам, не съм от тези жени.

Към края на интервюто:

Знам какво искам, сигурна съм в това.

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Малина. Не ми казвай, че не си гледала епизода на Сигнално жълто, в който Прилепа бяга от репортерката и влиза в едно такси, молейки се на бакшиша бързо да я спаси, а той най безцеремонно я прокуди от колата. 

Любим епизод

 

Също така се подвизава от скоро и като птеродактила. Хем има несъмнена прилика с праисторическата птица, хем са на сходна възрасt

giphy.gif

 ❤️

Има прилика с птеродактил, верно си е. То е видимо с просто око. А сетих се, тоя простак.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

❤️

Направо ми се подкосяват краката при тези муцунки. Помощ, протичам!!! 

А на теб? 

Screenshot_20191119_074358_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20191119_074245_com.google.android.youtube.jpg

Най-безцеремонно ти сложих палче надолу.Това трябва да спре.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@-A. И аз съм фен на невероятната МАГДА. ❤️

Любими тракове - Море и суша, Утре късно е, Случаен флирт, Бог на любовта, Не си сама, Нали ти казах, Спаси ме любов, Хронична липса на любов, Усмихната ме запомни, След раздялата, Пусни ме, Огледалото не лъже ... сигурно изпускам някой трак на невероятната бургаска чаровница ❤️

След 2008 нещо се прецакаха нещата. Започна да пуска нелепи комерси.

Макар че лично на мен песни като Съжаляваш, Мога и двете, Чакай ме там, Улица на самота и грях (от по-новите) ми допадат. Но имаше и много тъпни, които съм слушал веднъж.

  • Like 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда изпусна момента около онези награди. Трябваше веднага да пусне песен и щеше да стане хит. От години не беше толкова обсъждана в медиите. Тя пусна "Жълтата клюка" половин година по-късно, която се радваше на среден успех.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, xroflx9 каза:

Най-безцеремонно ти сложих палче надолу.Това трябва да спре.

От клип на клип става все по секси хит. Рано или късно  неизбежното ще се случи и ти ще се предадеш на чара му и ще си  в краката му като мен, @Blueberry, @WindWalkerMonk и @-A.. Няма смисъл да се бориш... Безсмислено е :D

 

 

 

 

 

 

  • Haha 1
  • Love 1
  • Angry 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

От клип на клип става все по секси хит. Рано или късно  неизбежното ще се случи и ти ще се предадеш на чара му и ще си  в краката му като мен, @Blueberry, @WindWalkerMonk и @-A.. Няма смисъл да се бориш... Безсмислено е :D

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спомням си как Магда пусна тази песен скоро сред като Десислава пусна нейния метъл със същото име. Тогава се чудих тия Пайнерки как не се виждат какво представляват в сравнение с нея. Към днешна дата новите песни на Магда са по-добри от тези на Десислава, при все, че въпросната дори участва в една от тях.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Що за брутализъм? :surprise:

Всичко в тебе е бутик! (пусни си кадъра с мазната усмивка, която опъва, изричайки това!)

преди 58 минути, Slavi каза:

 

 

 

Туй ми е любимото Магдено - щях да го споделя, мерси за отмяната! 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Всичко в тебе е бутик! (пусни си кадъра с мазната усмивка, която опъва, изричайки това!)

Туй ми е любимото Магдено - щях да го споделя, мерси за отмяната! 

Сега тъкмо се сетих, че твърде дълго време не съм си я пускал- около час. Мерси за бързия линк към секси хита.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Сега тъкмо се сетих, че твърде дълго време не съм си я пускал- около час. Мерси за бързия линк към секси хита.

Добре е да го има на всяка страница. Най-добре пък е да си го слушаме, докато скролваме за нови коментари! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Добре е да го има на всяка страница. Най-добре пък е да си го слушаме, докато скролваме за нови коментари! 

Мая трябва да го качи в Spotify, за да го стриймвам там докато скролвам на телефона, както сега. По-тегаво е да се занимавам с YouTube и Рамания едновременно.

А и на мен ми е приятно и да го гледам като ще го пускам в Тубата. Видеото допълва настроението на парчето. По същите тия улици снимах и аз клипчета лятото, не съм и очаквал че и с наближаването на зимата една чалга легенда ще ме сгрее с throwback към палмите и жегата чрез един #sexyhit.

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

@-A. И аз съм фен на невероятната МАГДА. ❤️

Любими тракове - Море и суша, Утре късно е, Случаен флирт, Бог на любовта, Не си сама, Нали ти казах, Спаси ме любов, Хронична липса на любов, Усмихната ме запомни, След раздялата, Пусни ме, Огледалото не лъже ... сигурно изпускам някой трак на невероятната бургаска чаровница ❤️

След 2008 нещо се прецакаха нещата. Започна да пуска нелепи комерси.

Макар че лично на мен песни като Съжаляваш, Мога и двете, Чакай ме там, Улица на самота и грях (от по-новите) ми допадат. Но имаше и много тъпни, които съм слушал веднъж.

преди 1 час, Fast каза:

 

Ау, това е от ужасните песни. Може много повече!

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Магда изпусна момента около онези награди. Трябваше веднага да пусне песен и щеше да стане хит. От години не беше толкова обсъждана в медиите. Тя пусна "Жълтата клюка" половин година по-късно, която се радваше на среден успех.

''Жълтата клюка'' има 1,5 милиона а излезна в период в който канала на Пайнер не беше развит. Силно вярвам, че Магди може пак да не изненада с нещо приятно и хитово.

преди 54 минути, SG каза:

Спомням си как Магда пусна тази песен скоро сред като Десислава пусна нейния метъл със същото име. Тогава се чудих тия Пайнерки как не се виждат какво представляват в сравнение с нея. Към днешна дата новите песни на Магда са по-добри от тези на Десислава, при все, че въпросната дори участва в една от тях.

 

Супер трак и жестоко излъчване от Магда! Има нещо мистично и единствено в нея. 

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, -A. каза:

Ау, това е от ужасните песни. Може много повече!

''Жълтата клюка'' има 1,5 милиона а излезна в период в който канала на Пайнер не беше развит. Силно вярвам, че Магди може пак да не изненада с нещо приятно и хитово.

Супер трак и жестоко излъчване от Магда! Има нещо мистично и единствено в нея. 

Btw тя тогава в клиповете изглеждаше по-зле, отколкото на живо. Спомням си каква наконтена и силиконена беше във видео продукцията си... а веднъж като я видях на живо ме изненада колко нормална и симпатична жена е.

Към днешна дата вече знае как да се докарва. Топ мацка е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, SG каза:

Мая трябва да го качи в Spotify, за да го стриймвам там докато скролвам на телефона, както сега. По-тегаво е да се занимавам с YouTube и Рамания едновременно.

А и на мен ми е приятно и да го гледам като ще го пускам в Тубата. Видеото допълва настроението на парчето. По същите тия улици снимах и аз клипчета лятото, не съм и очаквал че и с наближаването на зимата една чалга легенда ще ме сгрее с throwback към палмите и жегата чрез един #sexyhit.

 

Качена е. Търси за Maya Nuri.

  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, -A. каза:

Ау, това е от ужасните песни. Може много повече!

''Жълтата клюка'' има 1,5 милиона а излезна в период в който канала на Пайнер не беше развит. Силно вярвам, че Магди може пак да не изненада с нещо приятно и хитово.

Супер трак и жестоко излъчване от Магда! Има нещо мистично и единствено в нея. 

Беше много разпознаваема с бузестото и скулестото си лице. Но това преди 10-15 години. Напоследък е доста отслабнала и загуби от чара си.

Двата трака, които постваме бяха хит без клип.

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Беше много разпознаваема с бузестото и скулестото си лице. Но това преди 10-15 години. Напоследък е доста отслабнала и загуби от чара си.

Кво правиш ма? Притесних се за теб, нямаше те да спамиш тия два дни. С Преса Урода щехме свещи да палим да те върнем, най -класния й фен. Без теб тя е кръгла 0. 

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...