Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Единствената която има концепция и ниво за концерт:

 

Концепция има, но не и ниво. Провиква се сякаш е в местната кръчма и контакта и с публиката е нулев. Изпада в нелепи ситуации... 

  • Like 1
  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Концепция има, но не и ниво. Провиква се сякаш е в местната кръчма и контакта и с публиката е нулев. Изпада в нелепи ситуации... 

Провикванията не са гайле. Разваля купона като почне да философства и дрънка излишно. И тя като мен не бива да мисли, а само да се раздава! 

 

  • Like 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Това да не ти е Ани Хоанг!

Мая и Магапаса пердашат дъщеря си (17-годишната Кристияна не излизала от заведенията)

Мая и Магапаса пердашат дъщеря си (17-годишната Кристияна не излизала от заведенията)
 

 

За момент си представих Люси завързан и тлъст с ябълка в устата, а Ани Хоанг изотзаде му го чиботи, за да го омилостиви да и снима нов клип. Живучкат си

  • Wow 2
  • Sad 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

За момент си представих Люси завързан и тлъст с ябълка в устата, а Ани Хоанг изотзаде му го чиботи, за да го омилостиви да и снима нов клип. Живучкат си

Интересни фантазии!

 

  • Like 2
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy, дори феновете на Галена признават неадекватността и и нелепия и вид на голямата сцена. Въпреки скъпите тоалети и крадените идеи за шоу, капка блясък на звезда не излъчва. Да си записва на тефтер как се прави, докато гледа Пресли. Интересно ми е дали може да накара извън дискотеката хората да пеят старите и песни акапел... 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Не, преди много години излезе, бачка в Англия!

Няма ли да му е жал да даде изработеното за проект, който може и да не се забележи. Да предложи на Мая дует! 

  • Haha 3
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Slavi каза:

Концепция има, но не и ниво. Провиква се сякаш е в местната кръчма и контакта и с публиката е нулев. Изпада в нелепи ситуации... 

Тук е много добре бе. Не е като на турнето дето закриваше. Тогава беше потресаваща. Това е най - лошото пеене евър. Но беше най - аплодирана, нали иронията. На запад такова пеене е край на кариера. Тук обаче е много добре. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Тук е много добре бе. Не е като на турнето дето закриваше. Тогава беше потресаваща. Това е най - лошото пеене евър. Но беше най - аплодирана, нали иронията. На запад такова пеене е край на кариера. Тук обаче е много добре. 

Ами аз така и не съм гледал записа, но на живо беше трагедия. Имай впредвид, че им е изрязано унижението с Цура Янева като просеха бис. В смисъл като цяло не беше зле, но ако се сравни с Преслава, впредвид че двете уж са най големите, си беше позорно. Някак си не успява да владее публиката, която мн8го я очакваше и дори скандираха името и преди да се появи, но като свърши микса и, въпреки че стояха за бис с Цура, не получиха такъв. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Ами аз така и не съм гледал записа, но на живо беше трагедия. Имай впредвид, че им е изрязано унижението с Цура Янева като просеха бис. В смисъл като цяло не беше зле, но ако се сравни с Преслава, впредвид че двете уж са най големите, си беше позорно. Някак си не успява да владее публиката, която мн8го я очакваше и дори скандираха името и преди да се появи, но като свърши микса и, въпреки че стояха за бис с Цура, не получиха такъв. 

Ами тя е малко тъпо парче. Можеше да има бис мноооооооого лесно. Трябваше да изпее "Пей сърце", сега разбирам, че с Цуцка на Гуцко са пръснали левчетата за втория дует, ма не стана човек. Сега понякога не става, след като песента не е хит, защо ще завършиш с нея. С Пей сърце залата щеше да гръмне. Но Галош си е Галош. Виж Преса как си стикова само големите хитове, Галчуна си пя каквото на нея й е кеф. Затова изглеждаше жалко. Но го има й обратното, виж когато Галена си пее най - големите хитове, а Преслава не:

Тук нямаше песен на Преслава по - добре приета. Но докато едната се усеща, другата пее Шефки, чечки, мечки. Можеше и тя да направи равносметка на най - големите си хитове - Моро му /  Феноменален / В твоите очи и финал Пей, сърце. Щеше да ги помете всички, и да е ако не над, то на едно ниво с Преса. Със сигурност нейните песни са по - големи от тези на Преса, но тук ме убиха с камъни как без Шефката. Е те така. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Slavi каза:

@Willy, дори феновете на Галена признават неадекватността и и нелепия и вид на голямата сцена. Въпреки скъпите тоалети и крадените идеи за шоу, капка блясък на звезда не излъчва. Да си записва на тефтер как се прави, докато гледа Пресли. Интересно ми е дали може да накара извън дискотеката хората да пеят старите и песни акапел... 

Това си е тяхно мнение. Галена, Андреа, Камелия, Цветелина Янева, Малина са единствените които през цялата си кариера са предлагали шоу и представяния на ниво. Истински артисти! Това доста често им пречеше и на приемите, но нека... Избирам го пред не старанието и разхождането по сцената на някои. 

Може би лично за теб не излъчва блясък на звезда, но масово не е така. Не случайно е сред лидерките вече 10 години. 

Поздрави се с този проект който излъчва класа, качество и старание на високо ниво.😉

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

Ами тя е малко тъпо парче. Можеше да има бис мноооооооого лесно. Трябваше да изпее "Пей сърце", сега разбирам, че с Цуцка на Гуцко са пръснали левчетата за втория дует, ма не стана човек. Сега понякога не става, след като песента не е хит, защо ще завършиш с нея. С Пей сърце залата щеше да гръмне. Но Галош си е Галош. Виж Преса как си стикова само големите хитове, Галчуна си пя каквото на нея й е кеф. Затова изглеждаше жалко. Но го има й обратното, виж когато Галена си пее най - големите хитове, а Преслава не:

Тук нямаше песен на Преслава по - добре приета. Но докато едната се усеща, другата пее Шефки, чечки, мечки. Можеше и тя да направи равносметка на най - големите си хитове - Моро му /  Феноменален / В твоите очи и финал Пей, сърце. Щеше да ги помете всички, и да е ако не над, то на едно ниво с Преса. Със сигурност нейните песни са по - големи от тези на Преса, но тук ме убиха с камъни как без Шефката. Е те така. 

В интерес на истината приема на Маракеш не беше толкова лош. Някаква част от хората се драха на Галена лена лена, Цветелина лина лина. Но после нещо се раздрънка Галоша и вероятно изчакаха за бис, за да изпеят Пей сърце и въпреки, че не го получиха изпяха 1 рефрен. 

На Галя ако не и пука и излезе просто да се раздаде ще и се получи, но тя излиза с един страх да не бъде пометена от преса и това се усеща в публиката. Линка който си постнала май е от концерта в Пловдив. Там със сигурност пу ликата е по благосклонна към нея отколкото тази в София. 

То като цяло за толкова пълна зала еуфорията далеч не е толкова голяма, колкото изглежда после по тв-то. Групата мангали най отпред се дерат и трепят и някои обсебени агитки сред стоящите. 

Но завидях на Преса. Една Деса въпреки, че има по големи хитпве, може само да си мечтае за такива приеми. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкарайте бивши звезди като Галя и Преса. Харесайте страницата на новата мегазвезда на фолкнебосклона!

https://www.facebook.com/Maya-Nuri-115096223276482/

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Разгледай й фейсбука - противоречие до противоречие. Банални картинки за късмет, новия си проект представя с пост на шльокавица :D 

ИЗкам скрийн!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Ами тя е малко тъпо парче. Можеше да има бис мноооооооого лесно. Трябваше да изпее "Пей сърце", сега разбирам, че с Цуцка на Гуцко са пръснали левчетата за втория дует, ма не стана човек. Сега понякога не става, след като песента не е хит, защо ще завършиш с нея. С Пей сърце залата щеше да гръмне. Но Галош си е Галош. Виж Преса как си стикова само големите хитове, Галчуна си пя каквото на нея й е кеф. Затова изглеждаше жалко. Но го има й обратното, виж когато Галена си пее най - големите хитове, а Преслава не:

Тук нямаше песен на Преслава по - добре приета. Но докато едната се усеща, другата пее Шефки, чечки, мечки. Можеше и тя да направи равносметка на най - големите си хитове - Моро му /  Феноменален / В твоите очи и финал Пей, сърце. Щеше да ги помете всички, и да е ако не над, то на едно ниво с Преса. Със сигурност нейните песни са по - големи от тези на Преса, но тук ме убиха с камъни как без Шефката. Е те така. 

Това е топ приема на 2017. Миналата година също нямаше по-силно приета песен. Но никой не я налага. Трябва да я пее всяка година и да мачка с прием щото това "Moro mou,se thelo e do" не се забравя и 2 години да не си я слушал, пък и лесно е за изпяване, същото като и с "Да да да да ти си моето слабо място...много ясно". Тъкмо виж ще може и ние да я бутаме за хит на десетилетието.

  • Haha 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Това си е тяхно мнение. Галена, Андреа, Камелия, Цветелина Янева, Малина са единствените които през цялата си кариера са предлагали шоу и представяния на ниво. Истински артисти! Това доста често им пречеше и на приемите, но нека... Избирам го пред не старанието и разхождането по сцената на някои. 

Може би лично за теб не излъчва блясък на звезда, но масово не е така. Не случайно е сред лидерките вече 10 години. 

Поздрави се с този проект който излъчва класа, качество и старание на високо ниво.😉

На Галена блясъка основно в Инстаграм и по клипове. На живо ставаш свидетел на една захабена и подпухнала лелка, със сенки под очите, потна и мазна се дере като куче... Добре, че на пияните студенти на тъмно не им пречи. 

Лидерки само, защото не си бил свидетел на еуфорията по попфолка преди 2007ма. Честно казано се задоволявате с доста малко от това, което са взели от този жанр имена като Деса, Кама, Ивана и дори Преслава. Радвате се на песни, които са хитове основно по клубовете, а ние се радвахме на хитове, които звучаха от всякъде буквално и стояха по 8 месеца под номер 1 в чартовете. 

Малина е имала дълги години на плейбек топ приеми точно заради шоуто и добрия контакт с публиката. Шоуто спомага за добрия прием, а не го разбозява. 

Да ме беше поздравил със С кое право или Тихо ми пази. Знаеш, че са юи любими. 

Жестока. И как и ходи да я пее точно тя, мамка и. 

 

  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

 

Жестока. И как и ходи да я пее точно тя, мамка и. 

 

Много е яка и "С кое право", но нарочно те поздравих с "Сърце" щото знам че не я харесваш.😂😁 

Пък е един от малкото качествени и стойностни проекти тази година и може би единственият хит от тях.

  • Haha 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

На Галена блясъка основно в Инстаграм и по клипове. На живо ставаш свидетел на една захабена и подпухнала лелка, със сенки под очите, потна и мазна се дере като куче... Добре, че на пияните студенти на тъмно не им пречи. 

Лидерки само, защото не си бил свидетел на еуфорията по попфолка преди 2007ма. Честно казано се задоволявате с доста малко от това, което са взели от този жанр имена като Деса, Кама, Ивана и дори Преслава. Радвате се на песни, които са хитове основно по клубовете, а ние се радвахме на хитове, които звучаха от всякъде буквално и стояха по 8 месеца под номер 1 в чартовете. 

Малима е имала дълги години на плейбек топ приеми точно заради шоуто и добрия контакт с публиката. Шоуто соамага за добрия прием, а не го разбозява. 

Да ме беше поздравил със С кое право или Тихо ми пази. Знаеш, че са юи любими. 

Жестока. И как и ходи да я пее точно тя, мамка и. 

 

Ако тръгнем с тези сравенния, ще се върнем 97/8/9 и  ще кажем, че никоя няма да има успехите на баба ти Глора.  Аз между другото покрай Кондомчо проверих факти и наистина трябва да е била доооооста голяма, защото намерих статии в труд, където на национално ниво я обявяват за най - продавания изпълнител в страната. Втора е Лили Иванова. Тя мисля си остава най - продавания изпълнител в историята на фолка, поне от жените. От мъжете е Слави Трифонов. 

Сега ако говориш от тази перспектива, никоя няма да има това да е продала колко си хиляди бройки и да я наградят от национални вестници, 24 часа и труд. Дори Преслава го няма, какво остава за Галена. Но това е живота и статуса на поп - фолка. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Много е яка и "С кое право", но нарочно те поздравих с "Сърце" щото знам че не я харесваш.😂😁 

Пък е един от малкото качествени и стойностни проекти тази година и може би единственият хит от тях.

Любима ми е Паника от парчетата и през 2019. 

Какъв хит... Остана си във февруари март въпросната песен, но все пак е похвално, че прави и различни неща от кючеци или дуети. 

Галена много тъпо заеба и невероятната Тихо ми пази. Много еротично и мръсно действа. Подходяща за мърсуване! 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Ако тръгнем с тези сравенния, ще се върнем 97/8/9 и  ще кажем, че никоя няма да има успехите на баба ти Глора.  Аз между другото покрай Кондомчо проверих факти и наистина трябва да е била доооооста голяма, защото намерих статии в труд, където на национално ниво я обявяват за най - продавания изпълнител в страната. Втора е Лили Иванова. Тя мисля си остава най - продавания изпълнител в историята на фолка, поне от жените. От мъжете е Слави Трифонов. 

Сега ако говориш от тази перспектива, никоя няма да има това да е продала колко си хиляди бройки и да я наградят от национални вестници, 24 часа и труд. Дори Преслава го няма, какво остава за Галена. Но това е живота и статуса на поп - фолка. 

Ама кой е виновен, че е такъв статута на фолка към днешна дата. Нима изпълнители като Галена не са една от тези, които пробиха с провокации, клубна музика, по голямо влагане отколкото печалба. Нима тя не е именно от имената, които замениха хубавите мелодични песни с любовни текстове с песни, в които се пропагандира изневярата, аморала и т. Н. Сега да не ставам като Кити, защото това е тенденция в световен мащаб. Едно време хората слушаха баладите на Марая Кери, а сега Минаж, Гранде и други. Вероятно и това ще мине и замине. Факт е, че в бг в момента не се прави музика, за която народа ни да уважава изпълнители от различните жанрове. Плюе се и по Криско, Гери Никол и  сие както по чалгаджийките... 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Ама кой е виновен, че е такъв статута на фолка към днешна дата. Нима изпълнители като Галена не са една от тези, които пробиха с провокации, клубна музика, по голямо влагане отколкото печалба. Нима тя не е именно от имената, които замениха хубавите мелодични песни с любовни текстове с песни, в които се пропагандира изневярата, аморала и т. Н. Сега да не ставам като Кити, защото това е тенденция в световен мащаб. Едно време хората слушаха баладите на Марая Кери, а сега Минаж, Гранде и други. Вероятно и това ще мине и замине. Факт е, че в бг в момента не се прави музика, за която народа ни да уважава изпълнители от различните жанрове. Плюе се и по Криско, Гери Никол и  сие както по чалгаджийките... 

Това е както го каза, няма какво да се допълни. Света върви натам. Ако навремето Глория, Деси Слава и сие са вълнувалу и правили песни за България, балади и т.н. сега ги слуша само определен възрастов контингент. Респективно сега младите слушат Минаж, Гранде, Камила, не Селин, Марая, Шер и т.н. Времената се менят и всяко време си има нови любимци :) 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От миналата есен наблюдавам завръщане към по-мелодичните песни и поп-фолк музиката от преди 10-15 години. Текстовете са друга тема.

Анелия това завръщане го е взела твърде сериозно и с "Гъзарка" отиде чак 30 години назад към пошлотиите, клетата!

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Тоя келеш що си прави реклама на гърба на Секси Нури!

https://hotarena.net/mitaka-v-liubovna-afera-s-maia-na-magapasa-dvamata-izjiviavat-strastni-migove-v-las-vegas

Какво падение, да си правиш реклама със Секси Хита, а накрая - да дигнеш сватба с най-никому неизвестната бедна жена от народа, Коя? 34. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...