Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 18 минути, xroflx9 каза:

Кофти снимките на Галена били нарочно обработени,за да изглежда зле.🤣🤣🤣🤣 Това е най-голямата простотия,която прочетох тук през тази седмица,а може би и този месец. Моля @Starboy да мине някоя инстаграм снимка на Галена през Photo Reality,за да се види,че и нейното лице ще е като карта на Глобалното затопляне а ла Андреа.

Избрах снимки от фотосесии, за да е възможно най-достоверно и Photo RealiTEA показа следното:

C98F1561-E35E-42B4-9DD8-C8735BF50D34.jpeg

  • Haha 2
  • Wow 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Starboy каза:

Избрах снимки от фотосесии, за да е възможно най-достоверно и Photo RealiTEA показа следното:

C98F1561-E35E-42B4-9DD8-C8735BF50D34.jpeg

Така като гледам май Галена иска да прилича на Преслава,а не обратното както ни убеждават тук.

  • Like 5
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Така като гледам май Галена иска да прилича на Преслава,а не обратното както ни убеждават тук.

Думи, изречени от Галена: Аз съм най-голямата фенка на Преслава!

  • Haha 6
  • Love 2
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Stela каза:

На всичките снимките в инстаграм са обработени. То вече всеки човек си слага филтри и обработва снимки, а какво остава за известните. Реално почти всеки има какво да коригира и скрие, идеални хора няма. Освен това винаги може да си в кофти момент, недоспал, болен и това се отразява на вида. Тук обаче някой е прекалил с гаврата си към Галена. Имам клипчета снимани от мен със същия розов тоалет и изобщо не изглежда така, както са я пуснали на въпросните снимки. Нито пък в лицето изглежда така. Виж само по колко долен и подигравателен начин е написана статията, уж от фен. Не го казвам от фанатичност, но да се изопачават така нещата не е редно. 

Разбира се, че всяка се пипа, но обработката при Галена е на 200% и подобно на Андреа няма нищо общо със снимките си в инстаграм. Та тя си заглажда характерните за всеки човек гънки... 

Например като изключим килограмите на Деса, на живо е по симпатична дори от снимките които пуска в социалните мрежи. 

На Галена все по чесъо и стават изцепките и все по често папарашки снимки я разкриват в истинския и вид. Направо е като дъщеря на Фреди Крюгер. Няма по грозно чучело от нея... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Така като гледам май Галена иска да прилича на Преслава,а не обратното както ни убеждават тук.

Гениален си. Не бях се сетил за този подход. Галена направо си променя овала на лицето. Затова разочарованието от феновете и които я видят на живо е толкова голямо... 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Гениален си. Не бях се сетил за този подход. Галена направо си променя овала на лицето. Затова разочарованието от феновете и които я видят на живо е толкова голямо... 

Бързо отивай да си купуваш Айфон,за да си изтеглиш това приложение.😁

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, xroflx9 каза:

Бързо отивай да си купуваш Айфон,за да си изтеглиш това приложение.😁

Току-що го проверих, плаща се☠️

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Putin каза:

Дай и някой на любимата ти счетоводителка.

Не е ли жесток този сингъл на счедоводителката ? Около него май беше казала, че с Анелия не са сестри, че да съжалява, че и е отнела мъжа.

Скандален лайф. Ванча като слиза при колегите да пеят само Азис се осмелява. Мая Нури я гледа с презрение и се надява да не и подаде микрофона щото ще и забие един шЪмар.

  • Haha 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Kriminal каза:

Току-що го проверих, плаща се☠️

Мале да.🤣  Ама ние като го теглихме със Старбой мисля че беше безплатно или много ми се е спяло и не съм обърнал внимание.😁

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Паниката хвана ме,

че Преслава стана мен,

Пак дишам ѝ праха на таз гаднярка със талант

Пак носа ли да смаля?

Джуки да уголемя?

Фаца нова трябва пак със много зор да залепя!"

Как забравихме тоя ТОП коментар на @DarkChild на номинациите?

  • Haha 8

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Beat. каза:

Бизнесът се разширява и до календари.

Нас какво ни интересуват нейните календари, да не ни е сестра? Да ги раздава на тек, и без това никой няма да се изръси и 1 лв. за Гърбушко. Пълна липса на майка * пу*****. Марш в Гълъбово! 

  • Haha 5
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Putin каза:

@Starboy Това ще ти е подаръка за рождения ден, точно се чудех какво да е и ето.

Чудесна идея. Аз смятам да му подаря тоалета от клипа на "В София дойде". Да си има нещо за спомен от Еми.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Чудесна идея. Аз смятам да му подаря тоалета от клипа на "В София дойде". Да си има нещо за спомен от Еми.

Дано и албумът излезе дотогава, ще върви в чудесен комплект с календара и тоалета. 

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Putin каза:

Дано и албумът излезе дотогава, ще върви в чудесен комплект с календара и тоалета. 

Испанчето какво е запускало такива тъжни песни? Ех, тежко мина младостта.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...