Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Slavi каза:

Ето я наша Мецана с всичките си несъвършенства - пищни бутове, пръстчета като кебапчета, околоустни гънки, обла тиква и котешки очи. Вероятно и тук има лек ретуш, но в някакви нормални граници, а не от нищо да се превърнеш в нещо... 

Screenshot_20191229_155008_com.facebook.katana.jpg

Прекрасна е. А малкия е мега сладур.

И още по-скандален извод за посочените участия- тя има и едно допълнително като ди джей, което не й е обявено в страницата, а ако през януари не беше правила обичайната си пауза щеше да е горе-долу колкото Галена.:surprise:Гони си феновете, а клубовете се избиват за нея- тотален абсурд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех да правя анкета за най-голям хит на десетилетието 2010-2019 (понеже тези дни го изпращаме), но след като стигнах до тези три песни го сметнах за излишно. Може да избираме най-голям от тях. 😁

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Beat. каза:

ТОП 20 УЧАСТИЯ НА ПАЙНЕР ЗА 2019 (инфо от сайта на Планета)

1. Емануела – 189

2. Преслава – 162

3. Галин – 151

4. Анелия – 141

5. Галена – 140

6. Джена – 127

7. Деси Слава – 126

8. Джулия – 123

9. Теди Александрова – 118

10. Яница – 111

11. Емилия – 109

12. Борис Дали – 91

13. Кали – 84

14. Илиян – 73

15. Милко Калайджиев - 65

16. Фики, Джордан – 63

17. Денис Теофиков - 62

18. Лидия, Ваня – 45

19. Малката, Ивана – 40

20. Десита - 37

 

Пълен списък тук:

 

Алисия ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Beat. каза:

Мислех да правя анкета за най-голям хит на десетилетието 2010-2019 (понеже тези дни го изпращаме), но след като стигнах до тези три песни го сметнах за излишно. Може да избираме най-голям от тях. 😁

 

Янева вече те предвари миналата година !

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy @Kriminal @Beat. @asylum

Незнам коя е кокошката, но информацията ми е на 100% достоверна. Ето тук също лекичко се споменава:

http://v.piktv.bg/f/videos/8/piktv_520b1411a1a9f3c8f95d81321f88c490.mp4

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Beat. каза:

Мислех да правя анкета за най-голям хит на десетилетието 2010-2019 (понеже тези дни го изпращаме), но след като стигнах до тези три песни го сметнах за излишно. Може да избираме най-голям от тях. 😁

 

В анкетата биха били различни резултатите, голямата мистерия е дали ще спечели Моето слабо място или Кой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, petya1 каза:

Галче пак показва как се прави ❤️ 

Смазала е, но тези клипчета ще бъдат подминати защото не са размазани снимки. Надявам се да е просто на шега и да не го мислят сериозно това което са изписали последните страници.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Амброжка. каза:

@Willy @Kriminal @Beat. @asylum

Незнам коя е кокошката, но информацията ми е на 100% достоверна. Ето тук също лекичко се споменава:

http://v.piktv.bg/f/videos/8/piktv_520b1411a1a9f3c8f95d81321f88c490.mp4

Не е кокошка, но може и Фики да е.😀

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не е кокошка, но може и Фики да е.😀

Тук подчертават, че е жена - "Още едно от топ имената сред дамите..". Аз си мисля, че е горкото момиче.

  • Haha 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Амброжка. каза:

@Willy @Kriminal @Beat. @asylum

Незнам коя е кокошката, но информацията ми е на 100% достоверна. Ето тук също лекичко се споменава:

http://v.piktv.bg/f/videos/8/piktv_520b1411a1a9f3c8f95d81321f88c490.mp4

Сега като се замислих може и Преслава да е. Тя си направи отделен канал, там си качи последните песни от албума. По примера на Андреа и Емилия мисля, че е ще тя.

преди 9 минути, SG каза:

В анкетата биха били различни резултатите, голямата мистерия е дали ще спечели Моето слабо място или Кой.

Има и още като "Дай ми още", "Да те бях ранила", "Пробвай се", но тези три с гледанията и масовите успехи ми направиха най-голямо впечатление и мисля, че ще е странно да е някоя друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Смазала е, но тези клипчета ще бъдат подминати защото не са размазани снимки. Надявам се да е просто на шега и да не го мислят сериозно това което са изписали последните страници.

Галена е топ мацка. Това никой не може да го оспори. Тагват я постоянно в профила й, за разлика от други, които си забраняват тагванията. Всеки може да види. От 20 снимки се избере 1 кофти и край. А на всяко клипче е топ отвсякъде, а там най-ясно се вижда, а не да се дебнат кофти кадърите, които всички имат. Но нали трябва за нещо да се плюе и по нея. 🤷‍♀️
 

  • Like 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, THE IIconic каза:

@Cally-Pressyfan' коментирай най- големия хит в кариерата на КЬОР КЬОПЕК!

Мен ме кефи много

Много е яка! Помня, че излязоха по едно и също време с "ТВ Любов" на Милица и в началото бърках клиповете и певиците. :lol:

  • Haha 2
  • Wow 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Много е яка! Помня, че излязоха по едно и също време с "ТВ Любов" на Милица и в началото бърках клиповете и певиците. :lol:

Как може да я объркаш със Стоянка от с. Мечка, Панагюрско?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Beat. каза:

Мислех да правя анкета за най-голям хит на десетилетието 2010-2019 (понеже тези дни го изпращаме), но след като стигнах до тези три песни го сметнах за излишно. Може да избираме най-голям от тях. 😁

 

Сен Тропе мн ясно

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

На Думи две съм играл кючек, каква балада те гони?

Не ти понаса-наса! 

 

Тука е много сладка и въобще не е дебела. Прилича на Биляна. 

ИЗплювай камъчето одма! 

Значи, много си. Не вярвам и Черна.. не помня как се казваше. Имаше 4 песни Деса през 2003.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Beat. каза:

Има и още като "Дай ми още", "Да те бях ранила", "Пробвай се", но тези три с гледанията и масовите успехи ми направиха най-голямо впечатление и мисля, че ще е странно да е някоя друга.

И още има, но потребителите на форум ПресГалсмания не биха допуснали да е някоя друга освен посочените две песни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

КОМЕНТИРАЙТЕ :) 
 
********************
73325266_2655648404457188_80073496071745
Не пропускайте най-доброто предложение за Нова година!

Атракцион „Калоянова крепост“ Ви обещава незабравимо посрещане на 2020 година в компанията на легендата Васил Найденов и Галена.

Изпратете 2019 и влезте смело в новата 2020 година на фона на обичани песни, качествена храна и отбрани питиета. Специално за новогодишния празник атракционът предлага богато меню, което да удовлетвори изтънчения Ви вкус 🙂

Цена на куверта: 200 лв.:ohno01:

Съберете верните приятели и любимите хора и запазете отрано маса за 31 декември! Не чакайте последния момент, защото интересът е голям!

 

73325266_2655648404457188_80073496071745

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...