Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 12 минути, Starboy каза:

@Putin наслади се на този красив клип на любимката ти, който аз си наричам така, защото просто е толкова красив, наистина..

 

Направо ми иде да повърна от тая любимка.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.12.2019 г. от 14:16, xroflx9 каза:

Тихите води са най-дълбоки нали знаеш.🤣 Андреа,която има имидж на ковра преди години беше скандализирала,че не е много сексуална и липсата на секс по 6+ месеца когато Кубрат го няма изобщо не й пречат. Кой знае Джен каква скрита лимонка е при положение,че никога не е скандализирала на секс тематика.

Андреа не е добре значи. 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Cally-Pressyfan' каза:

През 2005/2006 беше голяма мода. Даже момчета/мъже се правеха на руси кичури (беше ужасно) :D 

Пак беше по-добре от модата във втората част на миналото десетилетие. Огромни изкуствени коси, често на вафли (май така се казваше), джуки като балони, напомпани цици, най-вулгарната протитутска визия. Интересното е, че нямаше нищо общо със световните тенденции. Бяха просто покъртително жалки.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде на най-underrated песента на 2019! Жестоко кючече, дори ако си в дебрите на най-голямата депресия, още първия фрагмент ще те хране с нокти и ще те метне в Космоса ❤️ 

 

  • Like 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Не може 6 месеца или 1 година да не правиш. То се отразява на състоянието ти. Андреа и Емануела хич ги няма. 

Най- много 1 месец, ама 6 месеца или година- абсурд. 

Аз съм издържвал най- много 11 месеца и после по 3 пъти на деен

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Donatella каза:
КОМЕНТИРАЙТЕ :) 
 
********************
 

73325266_2655648404457188_80073496071745

Васил Найденов и някаква гювендия. Ето защо никога не е и няма да бъде вземана насериозно.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Не може 6 месеца или 1 година да не правиш. То се отразява на състоянието ти. Андреа и Емануела хич ги няма. 

Най- много 1 месец, ама 6 месеца или година- абсурд. 

Броиш ли самозадоволяването?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Броиш ли самозадоволяването?

Кой ти говори за самозадоволяване тука. Аз, ако не правя секс 5-6 дена и много се изнервям особено, ако и имаме много работа или пък, ако ми е дошло. Сега ще наваксам, тъй като ми свърши и ще има бушуване. Пък и аз си имам един друг мъж, който викна ли го и веднага е готов и винаги идва и няма търпение всеки път да идва и пита кога ще идва и той Стрелец като мен и става нещо страшно. :D

  • Haha 5
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Кой ти говори за самозадоволяване тука. Аз, ако не правя секс 5-6 дена и много се изнервям особено, ако и имаме много работа или пък, ако ми е дошло. Сега ще наваксам, тъй като ми свърши и ще има бушуване. 

Е, ти на мое място значи би се самоубила досега.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Кой ти говори за самозадоволяване тука. Аз, ако не правя секс 5-6 дена и много се изнервям особено, ако и имаме много работа или пък, ако ми е дошло. Сега ще наваксам, тъй като ми свърши и ще има бушуване. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Престанете да обсъждате сексуалните си подвизи в тази тема.

  • Haha 1
  • Love 1
  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Е, ти на мое място значи би се самоубила досега.

Не знам. По-добре работя на работа след секс и даже ми личи и на настроението ти се отразява. Ама 1 година абсурд- никога. Намерила съм един мъж и той Ники и идва винаги като искам , той винаги е готов. Тъй че моят Ники и да е зает има друг, който постоянно ме пита кога ще идва. ТЪй че само да мине Нова година и да съм сама и ще го карам да идва в нас. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав с един от хитовете на сезона! Вече гони 5 милиона от лирик и ТВ версията.  Ако го беше качила в канала на Планета вече можеше да гони едно 8 милиона.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...