Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галена се превръща в новата Андреа в интернет:

 

https://www.marica.bg/lajfstajl/krah-v-pop-folka-mrejata-sasipa-galena-snimka

http://mirogled.com/bg/news-view/chitatielski-sighnal-tova-ie-ghroznata-istina-za-galiena

Няма по голям урунгел... 🤣 

Screenshot_20191229_105549_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20191229_105837_com.android.chrome.jpg

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Галена се превръща в новата Андреа в интернет:

 

https://www.marica.bg/lajfstajl/krah-v-pop-folka-mrejata-sasipa-galena-snimka

http://mirogled.com/bg/news-view/chitatielski-sighnal-tova-ie-ghroznata-istina-za-galiena

Няма по голям урунгел... 🤣 

Screenshot_20191229_105549_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20191229_105837_com.android.chrome.jpg

Същата Цара Мими - бизарната готик икона на турбофолка!

 

  • Haha 7

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Галена, четейки това признание:

 

Screenshot_20191229_105935.jpg

Новата версия на Андрю мийма! Похвалното при Андри е, че вчера е публикувала неразтеглено видео на стори, дето и се вижда цялото тяло и глава... 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , VulkoIsTheBest каза:

Въпросът обаче е, че Глория ще се окаже права, че песните се помнят по 2 месец. Защото аз дори не се сетих за "Помощ", а ми беше любима.

Права е, да. Все по рядко излизат песни които след няколко години да се помнят. Ето това е един от основните фактори за хитовост на една песен - дали се сещаме за нея след години, да остане във времето. Големи хитове на момента, а след време дори не ни изникват в главата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , VulkoIsTheBest каза:

Да, затова вчера казах, че Фуста Глория малко е закъсняла с тази скандална книга в стил Ем Ло. Малко: "Чакай, че основния ми електорат е пред умиране или скоро няма да може да чете поради деменция." :1000(29):

Да направя аз тиражите пък било, квот било.

- Планетчо, колко копия си купи от книгата ми? На роднините в Бръшкалево за Коледа не занесе ли? Аз за Коледа съм я направила.

Аз също ще подпомогна тиража на кака Гло. Ще ти купя книгата и на теб. Ама искам да я четеш, не само да си я държиш. :1000(29)::3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Senhor каза:

Шампанското беше в есенната компилация от 2003, аз това ясно го помня. Предполагам есента е започнала да се налага.

Шампанското имаше клип още през лятото, но тогава Къв си ти бе я въртяха на всеки 10 минути. От есента започнаха да въртят здраво Шампанското и тогава се разви, а към зимата и Стара история.

Само мене нямаш може и да е излязла в началото на 2003. Не съм 100% убеден как беше. Наистина се получи грандиозен хит. Имаше някакъв момент, в който се засили и изглеждаше така сякаш ще мине Погледни ме в очите, но в крайна сметка, не можа да замести култовата фраза "погледни ме в очите". Анелия пробва да я пее преди време на концерт, но не се прие чак толкова впечатляващо.

Както и да гледаме, Анелия можеше да е лидерка в 2003, но както всички знаем втората на половина от годината, винаги е била определяща за наградите. А Камелия караше на Така ми липсваш. Въобще в никакви сметки я нямаше. 

В позицията на Анелия беше и Десислава, само че тя просто напусна в края на лятото. Имаше две балади, Няма те до мен и Думи две. Въпреки че не бяха ударни хитове, Деската беше толкова загряла публиката, че каквото и да пуснеше, протичаше от чешмата. 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Cally-Pressyfan' каза:

Това, че ти не можеш да се сетиш за нито една песен на Ивана от 2003 не означава че и с останалите е така. "Шампанско и сълзи" беше обявена за златния хит на Пайнер или нещо от този род, но дори и да не беше взимала подобно "отличие", си е един от топ шлагерите на чалгата. Отделно, че от тази година се помнят още "Къв си ти бе" и "Стара история".

"Шампанско и сълзи" излиза в края на лятото на 2003 (може би август или септември). Баш от тази година си е.

Тя пуска през юни 2003 "Къв си ти бе" и "Мирише на любов" като пилотни към албума "Мирише на любов". През юли участва на Тракия Фолк с "Безумна цена". По-късно с клипове излизат "Да се излъжем" и след нея "Шампанско и сълзи", а през есента - "Стара история". Това ориентировъчно, не знам точните дати .. бил съм още в началното училище. :lol: Но Кондома може да потвърди, че са излизали така.

"Убиец на любов" също е от 2003-та от този албум и беше стабилен хит. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Cally-Pressyfan' каза:

Критерият е коя е отчела по-голям процент във фирмата. Другото е за замазване на очите.

Това значи ли, че признаваш, че Преслава си е получавала наградите по този начин? Дори преди този пост каза, че е печелила в години в които не е била с най-големите хитове. Значи работата е ясна. Ти го каза.  :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От километри си личи, че снимките на Галена са направени нарочно за да бъде унижена. Тази в лицето е оброботена, а другите не случайно са ги качили такива малки и замазани за да не се вижда добре. Освен това са снимани от супер гаден ъгъл. А тук редовните заподозрени да се радват и да се хилят. Щастие да има. :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Това значи ли, че признаваш, че Преслава си е получавала наградите по този начин? Дори преди този пост каза, че е печелила в години в които не е била с най-големите хитове. Значи работата е ясна. Ти го каза.  :3fdb8960598fa63e:

Е, няма как през 2015 с боклуци като "Аматьорка" да стане Певица на годината по различен критерий от хонорарния. Тогава си преведе целия хонорар от Брадъра на Пайнер.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде активност! Трябва да кажа, че в момента първото място е може би най-шокиращото нещо, което съм виждал за 10 години в този форум.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Е, няма как през 2015 с боклуци като "Аматьорка" да стане Певица на годината по различен критерий от хонорарния. Тогава си преведе целия хонорар от Брадъра на Пайнер.

Това само показва каква тежест имат тия награди. 

Сетих се за наградите на Планета на които номинирани бяха "Пясъчни кули" и "Без думи". Кулите си беше супер популярна, беше по-голям хит, но дадоха наградата на Цура Янева. Тогава публиката я освирка. Наистина си има моменти в които са ощетявали Глория. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Donatella каза:

ами просто ГАЛЕНА е НАЙ–ДОБРАТА !! вчера във Варна  с Гери-Никол разбиха всички

 

боклука Преси-Джексъна да се научи !

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Senhor каза:

Хайде активност! Трябва да кажа, че в момента първото място е може би най-шокиращото нещо, което съм виждал за 10 години в този форум.

Класа? 😀 😀 😀 

  • Angry 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela, същата фанатична фенка си си от 2003. Само Галята е различна...

Обработена била снимката. Обработени са снимките, по които точиш лиги в инстаграма и. Реалността е сурова - целулит, паласки, портокалова мазна кожа и ръбове по лицето... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Slavi каза:

@Stela, същата фанатична фенка си си от 2003. Само Галята е различна...

Обработена била снимката. Обработени са снимките, по които точиш лиги в инстаграма и. Реалността е сурова - целулит, паласки, портокалова мазна кожа и ръбове по лицето... 

На всичките снимките в инстаграм са обработени. То вече всеки човек си слага филтри и обработва снимки, а какво остава за известните. Реално почти всеки има какво да коригира и скрие, идеални хора няма. Освен това винаги може да си в кофти момент, недоспал, болен и това се отразява на вида. Тук обаче някой е прекалил с гаврата си към Галена. Имам клипчета снимани от мен със същия розов тоалет и изобщо не изглежда така, както са я пуснали на въпросните снимки. Нито пък в лицето изглежда така. Виж само по колко долен и подигравателен начин е написана статията, уж от фен. Не го казвам от фанатичност, но да се изопачават така нещата не е редно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кофти снимките на Галена били нарочно обработени,за да изглежда зле.🤣🤣🤣🤣 Това е най-голямата простотия,която прочетох тук през тази седмица,а може би и този месец. Моля @Starboy да мине някоя инстаграм снимка на Галена през Photo Reality,за да се види,че и нейното лице ще е като карта на Глобалното затопляне а ла Андреа.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...