Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Мне, проблемите ти не са с правописа, споко. Просто посочвах, а географската локация и актуална температура не виждам какво влияние оказват върху нацелването на правилня клавиш ... 

Както казах и влагата тук оказва влияние, не само температурата. ;) А за ненацелването на правилния клавиш - случват се и такива неща. Малко зор се пише на моменти, я добавиш някоя буквичка попогрешка, я объркаш думичка, всичко става :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Има апп, който показва колко и къде си обработваме снимките. Съдим Андреа без да има защо, много лекичко само си ги пипва!

 

6BBE2F91-EFBD-42D4-9B0E-7CBA5A12CC8E.jpeg

Край,изгорях😥 Пиши ми на лично да ми кажеш как се казва.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Starboy каза:

Има апп, който показва колко и къде си обработваме снимките. Съдим Андреа без да има защо, много лекичко само си ги пипва!

 

6BBE2F91-EFBD-42D4-9B0E-7CBA5A12CC8E.jpeg

2F52AE03-999F-4F74-B014-D8A86011B823.jpeg

Като звезден рейнджър е.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

А твойте къде бяха като оправдаваше тъпкача че правилно биел Весо Фена? Що не скачаш как си прави реклама с малката? Що я оправда, а не бойкотира рекламирането на СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ КЪМ ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА МАЛКИ 11-13 ГОДИШНИ? Значи като облъчва на хората децата да си тровят белите дробове с корцет ти дреме на оная работа, ама сега като стана въпрос за нейното, си първа писта да ни търсиш сметка къде ни били обноските и човечността? Не усещаш ли сам пълната ти липса на състоятелност? 

1. Отчитам го като грешка, в резултат на импулсивност, но не мога да върна времето назад. Държа да отбележа също, че не бях много информиран за личността на Павел. Против всякакъв вид насилие съм.
2. Вече обясних за постовете за Галена през този период.
3. По въпроса с рекламата на цигари няма да се изказвам, защото ти си знаеш твоето и никога няма да пуснеш кокала.

Предлагам, всеки който иска @Lelqtian да спре да говори по гореспомената тема, да реагира на този пост с Wow и да се надяваме че ще се съобрази с общественото мнение. Почти година развален грамофон стига.

  • Haha 1
  • Wow 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Starboy каза:

Има апп, който показва колко и къде си обработваме снимките. Съдим Андреа без да има защо, много лекичко само си ги пипва!

 

6BBE2F91-EFBD-42D4-9B0E-7CBA5A12CC8E.jpeg

2F52AE03-999F-4F74-B014-D8A86011B823.jpeg

☠️☠️☠️Как се казва? 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Kriminal каза:

Поздрав за всички будни от централноевропейската часова зона❤️

Брутален хит на още една бивша хитмейкърка!

@Slavi поздрави се с този хит сутринта. Това ще ни и химн когато сме на лов.❤

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

1. Отчитам го като грешка, в резултат на импулсивност, но не мога да върна времето назад. Държа да отбележа също, че не бях много информиран за личността на Павел. Против всякакъв вид насилие съм.
2. Вече обясних за постовете за Галена през този период.
3. По въпроса с рекламата на цигари няма да се изказвам, защото ти си знаеш твоето и никога няма да пуснеш кокала.

Предлагам, всеки който иска @Lelqtian да спре да говори по гореспомената тема, да реагира на този пост с Wow и да се надяваме че ще се съобрази с общественото мнение. Почти година развален грамофон стига.

Забелязвам два гласа, така че предложението засега не се приема. Поне още една година ще четеш за реклама на силнотоксичен продукт водещ към пристрастяване на малки 11-13 годишни деца. Ако няма нови развития от страна на Пришития нос, разбира се. 

Мхм, сега го отчиташ като грешка, някви си 3 години по късно? Мисълта ми като цяло беше не че Стела е права с маймунчето, но точно ти нямаш никакво право да раздаваш морално правосъдие на когото и да било по какъвто и да е повод. Грешка или не, имаш твърде много прегрешения за да ни държиш лекции на тема като добри обноски, човечност или какво и да било. Да, може и да правиш стъпки в няква по-правилна посока, похвално, но засега твърде малки за да търсиш сметка и да се правиш на света вода ненапита с къса памет, от каквато ние явно не страдаме.  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гоце fuckin'Делчев и околностите му. Каква е тая местност и какво общо има със земния ми път бе?? Бахти хората се раждат по тия земи................. :helpsmilie:

От над 1 седмица изобщо не знам къде се намирам :1000(29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, хора, защо не можем да спрем да пишем за хората които не харесваме, не че аз съм някакъв пример за това, но не пиша по цял ден за Галена. 

Обединителката влиза в Рама!

  • Love 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадам Калудова за 14 часа реализира повече гледания и лайкове от хитмейкърката Емилия за 3-4 дни. После обяснявайте пак, че каналът няма значение.  Не че песента на Ема става де, ама все пак първоначален интерес би трябвало да генерира. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, plambata каза:

Мадам Калудова за 14 часа реализира повече гледания и лайкове от хитмейкърката Емилия за 3-4 дни. После обяснявайте пак, че каналът няма значение.  Не че песента на Ема става де, ама все пак първоначален интерес би трябвало да генерира. 

Човек да каже, че новата на Емилия не струва пред новата на Ивана. Боже, колко мъка има по тая Варна! :ninja:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Забелязвам два гласа, така че предложението засега не се приема. Поне още една година ще четеш за реклама на силнотоксичен продукт водещ към пристрастяване на малки 11-13 годишни деца. Ако няма нови развития от страна на Пришития нос, разбира се. 

Мхм, сега го отчиташ като грешка, някви си 3 години по късно? Мисълта ми като цяло беше не че Стела е права с маймунчето, но точно ти нямаш никакво право да раздаваш морално правосъдие на когото и да било по какъвто и да е повод. Грешка или не, имаш твърде много прегрешения за да ни държиш лекции на тема като добри обноски, човечност или какво и да било. Да, може и да правиш стъпки в няква по-правилна посока, похвално, но засега твърде малки за да търсиш сметка и да се правиш на света вода ненапита с къса памет, от каквато ние явно не страдаме.  

Всички виждат, че се опитваш да я защитиш, и в същото време да ме очерниш и инвалидизираш казаното от мен, защото ви развалям "удоволствието" да сипете жлъч по малко дете. Виж си собствените писания от предната страница. С какви очи ми казваш аз на какво имам право? Аз поне имам достатъчно доблест, да си признавам грешките.

преди 11 часа , Lelqtian каза:

Специално за Пришития нос явно нещо мноу яко му бъркат сравненията с мангалка. А сега явно като на малката боята се вижда още по отдалече, щото и е рано за процедури, нали, ма то нормално? И не виждам какво има расистко и ксенофобско да определим хлапето на двама мангали като циганче? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам на какво се дължат малкото гледания на Емилия. Маркирала е клипа като "съдържание, подходящо за деца" и това й скапва показването из сайта.

Повече информация:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

Абе, хора, защо не можем да спрем да пишем за хората които не харесваме, не че аз съм някакъв пример за това, но не пиша по цял ден за Галена. 

Обединителката влиза в Рама!

Тежко влизаш в клуба! 

Маниерът ти е топ!

Всичко в тебе е бутик!

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Fast каза:

Знам на какво се дължат малкото гледания на Емилия. Маркирала е клипа като "съдържание, подходящо за деца" и това й скапва показването из сайта.

Повече информация:

 

Задето е в цирково облекло ли е отбелязала тази графа?

  • Haha 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Starboy каза:

Задето е в цирково облекло ли е отбелязала тази графа?

Задето е с цирков акъл. Ще тръгне да си прави собствен канал с цел да се отделя, няма да си оправи настройките в търсачката. Made in Galabovo - land of TETZ Maritza Iztok.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито веднъж не съм си пускал тая песен на Счетоводитилката,а и като ви чета коментарите добре съм направил. Малоумното заглавие е явно за да привлече интерес,но още то ме отказа 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Нито веднъж не съм си пускал тая песен на Счетоводитилката,а и като ви чета коментарите добре съм направил. Малоумното заглавие е явно за да привлече интерес,но още то ме отказа 

Аз от заглавието си помислих че е пуснала коледна песен. Иначе е доста слаба в сравнение с дуетите с Теофиков.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли, когато кралиците буквално измислиха феминизма и спряха патриархалното мислене на Балканите?

 

  • Love 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...