Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И завършва с чутовната глупост, че другият стил измествал поп фолка, те в по-голяма дупка откакто са временно актуални не са били. Нашите ги смазаха. Другото е факт, Митя си повярва изведнъж и леко взе да изперква, Андреа добре го е казала на Галин, нищо че и тя не е много на център в последно време. Да не тръгнат само всички големи да си ходят, че господинът няма кой да прати на участия, та ако ще в комплект да ги предлага. Наистина много долни номера. На стари години с поредните мръсни изцепки, към изпълнители и те глупави, съгласили се да му дават половината си хонорар.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Beat. каза:

Това тя ли го е поръчала? Защо на скрийншота на нейното стори вместо andreabulgaria пише Your Story? 😂😂😂

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Kriminal каза:

Това тя ли го е поръчала? Защо на скрийншота на нейното стори вместо andreabulgaria пише Your Story? 😂😂😂

Кой друг ще се занимава с това? Аз този сайт за пръв път го чувам. Във всички останали я правят на гъз.

Много ме кефи как пише, че Пайнер си търсили все по-малки зали за да ги напълнят. Арена Армеец не знам да е малка, ама какво ли разбирам аз... Мемендреа знае и разбира от всичко.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че Андреа знае, че отказалите се от концерта всъщност я подкрепят в думите й и за това има кураж да пише сега, защо преди това не е писала, какво й е пречило? 
Разчита кокошките да се надъхат и да напуснат кокошарника, а тя да е права за думите си. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Истината е, че Андреа знае, че отказалите се от концерта всъщност я подкрепят в думите й и за това има кураж да пише сега, защо преди това не е писала, какво й е пречило? 
Разчита кокошките да се надъхат и да напуснат кокошарника, а тя да е права за думите си. 

Защото сега и ДЖЕН се отказа,а както знаем тя е богинята на този ЖАНЪР.

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Иначе качила обработена снимка и говори за истина.🤣

Главните букви са по-притеснителни. Представям си как крещи всичко това в истерия.

%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%B0.png

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Beat. каза:

Главните букви са по-притеснителни. Представям си го крещи всичко това в истерия.

%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%B0.png

Най-вероятно Рашия й е писала поста. Тя така пише с главни букви и използва ЖАНЪР.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм искал по-силно от сега Пайнер да се разпадне и закрие.

Андреа може да е гадина като човек, но всичко за което пише е права. Още преди години Нелина беше проплакала в Открит микрофон че пенсионера само й взима процент от участията, а оттам нататък трябва сама да си плаща всичко и че много пъти я е стопирал. Забранил й да снима клип на "Не, не съжалявам", понеже никой не се интересува от такива песни и прочие. Монополът на този селяндур трябва да приключи. Дано се надигнат топ имената, които не бяха на концерта и да напуснат. Това са изградени имена, на 100 процента ще се оправят сами, а може и към друг издател да преминат.

  • Like 4
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Най-вероятно Рашия й е писала поста. Тя така пише с главни букви и използва ЖАНЪР.

Всъщност би било напълно в стила на Андри (поне на предишната, нахъсана и мачкаща Андри) да се възползва от Рашка за реклама, както направи със Сузанита - би било брутално!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Това са изградени имена, на 100 процента ще се оправят сами, а може и към друг издател да преминат.

Как виждаш новината:

Преслава - новата взезда на Ара

Джена в редиците на Хит Микс :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mr. Greshen каза:

Как виждаш новината:

Преслава - новата взезда на Ара

Джена в редиците на Хит Микс :D

Че ДЖЕН ще почне да мачка пак с Оцкови хитачки!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...