Jump to content



Кой да закрива концерта на Планета?


Кой да закрива концерта?  

74 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 62
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Мисля, че е крайно време някоя от най-древните легенди да закрива- Глория, Ивана или Десислава. Но като се има в предвид, че първата и третата може да не са много адекватни в сценичното си представяне ще посоча все пак и един по-нов и със сигурност доста интересен на публиката- Денис Теофиков.

В анкетата гласувам за Десислава от фенско пристрастие, макар и да не го заслужава съвсем. Поне като е последна ще са останали по-малко хора за резила и фалшивото пеене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От присъстващите - Ивана, поне да си припомним златните времена. Или Преси да се изхитри и да заснеме един холограмен микс, мачкайки колежките дори без да присъства.:3fdb8960598fa63e:И без това 100% публиката ще я чака и ще стане конфузно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да закрива Ваня Калудова с 25-минутен микс. Както я обвиняваха едно време, че правела "концерт в концерта". ❤️

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига бе, хора, аман от тия бабки с 30-минутни миксове, съдържащи последните им хитове от преди 50 години. По-добре новите да се налагат и да си пеят актуалните хитове. На бабите да им дадат по 1 песен време и толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Putin каза:

Стига бе, хора, аман от тия бабки с 30-минутни миксове, съдържащи последните им хитове от преди 50 години. По-добре новите да се налагат и да си пеят актуалните хитове. На бабите да им дадат по 1 песен време и толкова.

Мило, никой няма да остане да ги гледа новите. Само Денис Т. би предизвикал интерес, ако закрива.

Обичаме бабите! Начело с Ванча, Петра и Тони Д. ❤️

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Мило, никой няма да остане да ги гледа новите. Само Денис Т. би предизвикал интерес, ако закрива.

Обичаме бабите! Начело с Ванча, Петра и Тони Д. ❤️

Е, все едно някои ще седи да ги гледа тия пенсионерки. Глория на последната си еднаква с предните 35 песен има по-малко гледания и от най-големите убитачки, за които никой не е чувал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бабите да минават в началото, с Мара, че даже и преди нея, да не ги мъчим тях да седят до сред нощ, и да могат и те, и публиката на тяхна възраст да си тръгнат на време, все пак имат да стават на другия ден рано рано да се заредат в 6:30 да чакат пред близкия Лидл на опашка за кисело мляко или квато там промоция са пуснали него ден. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис заслужава, но според мен му е рано да закрива на фона на доказали се легенди в жанра. 

Деси Слава е най-удачният избор. Хем има едни от най-големите ретро хитове, хем държи и един от най-големите хитове през това десетилетие. Жената заслужава да й дадат повече време за микс - две ретро песни, новата песен да наложи и 2 от актуалните й хитове през последните години, например “В друг живот” и “В твоите очи” / “Пусни го пак”. Много искам да изпее “Птица скитница” , пък дори и акапелно. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Мисля, че е крайно време някоя от най-древните легенди да закрива- Глория, Ивана или Десислава. Но като се има в предвид, че първата и третата може да не са много адекватни в сценичното си представяне ще посоча все пак и един по-нов и със сигурност доста интересен на публиката- Денис Теофиков.

В анкетата гласувам за Десислава от фенско пристрастие, макар и да не го заслужава съвсем. Поне като е последна ще са останали по-малко хора за резила и фалшивото пеене.

Глория какво ще пее? Всъщност и трите нямат актуален хит достоен за закриване на концерта. Само на стари няма как да разчитат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, petya1 каза:

Денис заслужава, но според мен му е рано да закрива на фона на доказали се легенди в жанра. 

Деси Слава е най-удачният избор. Хем има едни от най-големите ретро хитове, хем държи и един от най-големите хитове през това десетилетие. Жената заслужава да й дадат повече време за микс - две ретро песни, новата песен да наложи и 2 от актуалните й хитове през последните години, например “В друг живот” и “В твоите очи” / “Пусни го пак”. Много искам да изпее “Птица скитница” , пък дори и акапелно. 

Помисли си хубаво искаш или не искаш Деса да ти пее изобщо. Щото съм сигурен, че ако и чуеш някои актуални изпълнения, всъщност не искаш.

И то верно не може само на стари лаври, не е кръгла годишнина, да правят ретро концерт, тряят си актуални хитове. 

От останалите заглавия съм напът да се съглася, че Малкия е най-редно да закрива. Ама да стои това лапе толкова до късно, рискуват да ги зачекнат от Закрила на детето ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Putin каза:

Стига бе, хора, аман от тия бабки с 30-минутни миксове, съдържащи последните им хитове от преди 50 години. По-добре новите да се налагат и да си пеят актуалните хитове. На бабите да им дадат по 1 песен време и толкова.

Даже и това не бих казал. Да им дадат да направят един кръг по сцената, махайки с ръка към публиката. Като в конкурсите "Мис Свят", сещаш ли се? На врата да имат закачена табелка с името си -  "Глория", "Ивана". И някакъв глас от тонколините да прави кратка биографична визитка на певицата. Ще спести време и главоболие на младата аудитория да им слуша непознатите песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

Даже и това не бих казал. Да им дадат да направят един кръг по сцената, махайки с ръка към публиката. Като в конкурсите "Мис Свят", сещаш ли се? На врата да имат закачена табелка с името си -  "Глория", "Ивана". И някакъв глас от тонколините да прави кратка биографична визитка на певицата. Ще спести време и главоболие на младата аудитория да им слуша непознатите песни.

Да, наистина е излишно да товарят хората със старческите си причуди. Как са ги поканили изобщо тия фосили не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Putin каза:

Да, наистина е излишно да товарят хората със старческите си причуди. Как са ги поканили изобщо тия фосили не знам.

Предполагам за да не умрат от скука, все пак децата не мое влезнат вътре без придружител. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Putin каза:

Да, наистина е излишно да товарят хората със старческите си причуди. Как са ги поканили изобщо тия фосили не знам.

За да изчистят паяжината малко от малко, която се е образувала по тях. Или Пайнера е станал суеверен и иска да има нещо СТАРО, нещо ново, нещо синьо и нещо на заем, белким така потръгнат нещата за догодина.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Starboy каза:

За да изчистят паяжината малко от малко, която се е образувала по тях. Или Пайнера е станал суеверен и иска да има нещо СТАРО, нещо ново, нещо синьо и нещо на заем, белким така потръгнат нещата за догодина.

Да се не е развел с Мара Димитрова и да си зима друга булка, пък да го представя като концерт на Кокошарника, за да мине по тънко, чавките да му пеят безплатно и да скатае някой лев от ДДС? Ма нещо ме съмнява, на плана за залата нямаше отбелязана секция за бира скара и масички в оркестрината или квото има там в тоя колодрум. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@VulkoIsTheBest 

Ако ще се разхождат по сцетата като миските, Глория ще ги смачка.  Тя е професионалист в дефилирането. Ще сложи балната рокля и ще разбие на сцената. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Starboy каза:

За да изчистят паяжината малко от малко, която се е образувала по тях. Или Пайнера е станал суеверен и иска да има нещо СТАРО, нещо ново, нещо синьо и нещо на заем, белким така потръгнат нещата за догодина.

Мислиш ли, че е случайност след всичко, което се случи миналата година, че точно Шефката стана Хит на 2018 и то точно в 23:00 часа на 31 декември? :3fdb8960598fa63e:В този ред на мисли считаш ли за случайност, че Галена малко преди края на годината се окичи и с още един рекорд - за най-силен дебют на 2018 - малко под 400К гледания. Мислиш ли ги нещата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Мислиш ли, че е случайност след всичко, което се случи миналата година, че точно Шефката стана Хит 2018 и то точно в 23:00 часа на 31 декември? :3fdb8960598fa63e:В този ред на мисли считаш ли за случайност, че Галена малко преди края на годината се окичи и с още един рекорд - за най-силен дебют на 2018 - малко под 400К гледания. Мислиш ли ги нещата?

Разбира се, обществена тайна е, че Галена е сатанистка и се спуква от ритуали за успех.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...