Jump to content



Кой да закрива концерта на Планета?


Кой да закрива концерта?  

74 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

преди 1 минута, Starboy каза:

Разбира се, обществена тайна е, че Галена е сатанистка и се спуква от ритуали за успех.

Галена не й пукаше дали Шефката ще стане номер 1 за 2018, нито гонеше някакъв срок, който изтичаше в полунощ на 31 дек. Не ги мислиш нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Stela каза:

Глория какво ще пее? Всъщност и трите нямат актуален хит достоен за закриване на концерта. Само на стари няма как да разчитат. 

И трите биха могли да изпеят някое от последните парчета, които получиха одобрение и даже имат над милион. Глория- Любовта настоява, Ивана- Едно Обичам те, Десислава- Вторник беше или като й знам актуалните предпочитания за музика Да вдигнем шум. И ще са загрявка за ретрото, което вече ще им е силно.

А и това е концерт за 18 години ТВ Планета, а не задължително дефиле за представяне на актуалните хитове. Всички, които по някакъв начин са подпомогнали телевизията през годините могат да заложат главно на песни, с които са го направили. Друг е въпроса, че някои като Десислава в повечето случаи наистина вече са плашещи като пеят на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Получава се много интересно... според мен ще дадат на Анелия или Галин, той особено щом ще си примъква кокошките, ще направят някакъв голям микс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Получава се много интересно... според мен ще дадат на Анелия или Галин, той особено щом ще си примъква кокошките, ще направят някакъв голям микс.

И аз мисля, че Аня ще е последна от жените, после Галин. Ще е култово Лида да замести Преса, а Галин Ася в съответните дуетни песни :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория, след излагацията си миналата година, да ми пее на плейбек ли беше, лайв запис ли беше - не можах да различа, ама на живо не беше, и то точно тия две песни - е сори, ама тоя път, или трябва да е с железен микс, или да не се показва изобщо. Не че има и нужда да се провежда тая халтура изобщо.

Не може да ми туриш семплата рокличка, дето излизаш с нея и на участия - и нали, щото си красива по принцип, да ти го простим, след което да ми изпееш нещо си там и да се врътнеш, че и втора.

Един микс от "Не заслужаваш", "Намери си майстора", айде там и новата да включи + Циганите, примерно - може да си осигури добър прием. Или пък нещо "Крепост", "Откраднат миг" - хората ги знаят, на каква се прави, не знам. Като е била с точните песни, е имала и бис. Да вземе да вкара едно малко уиски и да се разчупи вече. За другите пък въобще не ми дреме, нито ми се говори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, adorable каза:

Глория, след излагацията си миналата година, да ми пее на плейбек ли беше, лайв запис ли беше - не можах да различа, ама на живо не беше, и то точно тия две песни - е сори, ама тоя път, или трябва да е с железен микс, или да не се показва изобщо. Не че има и нужда да се провежда тая халтура изобщо.

Не може да ми туриш семплата рокличка, дето излизаш с нея и на участия - и нали, щото си красива по принцип, да ти го простим, след което да ми изпееш нещо си там и да се врътнеш, че и втора.

Един микс от "Не заслужаваш", "Намери си майстора", айде там и новата да включи + Циганите, примерно - може да си осигури добър прием. Или пък нещо "Крепост", "Откраднат миг" - хората ги знаят, на каква се прави, не знам. Като е била с точните песни, е имала и бис. Да вземе да вкара едно малко уиски и да се разчупи вече.

Задължително Майстора, някой да й каже 500 пъти от 499 различни профила! Дано не блокира и последния. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Задължително Майстора, някой да й каже 500 пъти от 499 различни профила! Дано не блокира и последния. 

Няма да я изпее, въпреки че скоро я пя на участие, като как така, не знам. По-скоро ще изпее "Обичай ме такава" или "Кралица" - техно-хаус-транс клуб ремикс.

"Дива нощ" също много ѝ върви, има и други, ама кой да се сети... Само да не чуя "Любовен дъжд" или "Циганско сърце", щото ще ми се додрайфа вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, SG каза:

И трите биха могли да изпеят някое от последните парчета, които получиха одобрение и даже имат над милион. Глория- Любовта настоява, Ивана- Едно Обичам те, Десислава- Вторник беше или като й знам актуалните предпочитания за музика Да вдигнем шум. И ще са загрявка за ретрото, което вече ще им е силно.

А и това е концерт за 18 години ТВ Планета, а не задължително дефиле за представяне на актуалните хитове. Всички, които по някакъв начин са подпомогнали телевизията през годините могат да заложат главно на песни, с които са го направили. Друг е въпроса, че някои като Десислава в повечето случаи наистина вече са плашещи като пеят на живо.

Не съм съгласна за хитовете. Точно, че на такъв концерт трябва да изпееш нещо актуално и силно от годината за да взривиш публиката и след това да изпълниш някой от най-големите си ретро хитове. Кой ще ходи иначе да им търпи новите бози, които иначе не би си пуснал доброволно. А само ретро няма как, все пак това не е ретро концерт. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Не съм съгласна за хитовете. Точно, че на такъв концерт трябва да изпееш нещо актуално и силно от годината за да взривиш публиката и след това да изпълниш някой от най-големите си ретро хитове. Кой ще ходи иначе да им търпи новите бози, които иначе не би си пуснал доброволно. А само ретро няма как, все пак това не е ретро концерт. 

Ами свидетели сме били, че във времето някои като Камелия и Ивана са разбивали и дори са били най-добре приетите главно с ретро. Все пак това са истинските хитове- старите. Отдавна се коментира какъв интерес би привлякъл един концерт само със златни песни. И с новите може някой да нацели по-масов хит, де, но със сигурност 90% от парчетата, които ще чуем на концерта няма да са такива. Особено като ще отсъстват имена като Преслава, Галена и Емилия.

А и подобен концерт също така би могъл да се възприема като промотиращ някои песни, както са доста западни концерти, например. За Пайнерските вечеринки на прима виста ми изскача спомена как Камс представи Щипни ме, мисля, и получи добър прием. Тъй че е относително на кое ще се накефи публиката. Честно казано, по-важно е артиста как ще представи песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Ами свидетели сме били, че във времето някои като Камелия и Ивана са разбивали и дори са били най-добре приетите главно с ретро. Все пак това са истинските хитове- старите. Отдавна се коментира какъв интерес би привлякъл един концерт само със златни песни. И с новите може някой да нацели по-масов хит, де, но със сигурност 90% от парчетата, които ще чуем на концерта няма да са такива. Особено като ще отсъстват имена като Преслава, Галена и Емилия.

А и подобен концерт също така би могъл да се възприема като промотиращ някои песни, както са доста западни концерти, например. За Пайнерските вечеринки на прима виста ми изскача спомена как Камс представи Щипни ме, мисля, и получи добър прием. Тъй че е относително на кое ще се накефи публиката. Честно казано, по-важно е артиста как ще представи песента.

С правилният подбор на песни - да. А Глория не веднъж е доказвала, че не може да избира с какво да се представи.  Само, че както вече казах това не е концерт само за стари хитове. Няма как на една сцена с млади и силни имена с актуални нови хитове ти да лежиш на песни от преди 15 години. Още повече, че посетителите на такива концерти са предимно младежи и има вероятност да не са чували тия песни, или изобщо да не ги харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Beat. каза:

Анелия, Галин, Денис или Емануела ще е.

 

А защо не Теда!? Тя има материал за концерт в концерта - Пеперудките, Корабът-майка, Топ, Най боли ме, От София до Банско, Магистрала, Келеш... 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

А защо не Теда!? Тя има материал за концерт в концерта - Пеперудките, Корабът-майка, Топ, Най боли ме, От София до Банско, Магистрала, Келеш... 

Вариант е, но от самата фирма не биха заложили на нея да им закрива концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Beat. каза:

Вариант е, но от самата фирма не биха заложили на нея да им закрива концерт.

Според мен е долнопробно да закриваш. Най-добре да си най-късно 3-4 преди края. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Stela каза:

С правилният подбор на песни - да. А Глория не веднъж е доказвала, че не може да избира с какво да се представи.  Само, че както вече казах това не е концерт само за стари хитове. Няма как на една сцена с млади и силни имена с актуални нови хитове ти да лежиш на песни от преди 15 години. Още повече, че посетителите на такива концерти са предимно младежи и има вероятност да не са чували тия песни, или изобщо да не ги харесват.

За жалост и по-новите хитове не могат винаги да гарантират Топ прием. Ставали сме свидетели как песни с по 10-15 милиона се приемат доста по-вяло от очакваното. Причината е ясна- тук продължаваме да следим дискотеките, а в голяма зала, като се насъберат някоя и друга хиледарка хора отгоре, невинаги резултата е същия. И в това отношение ретро песните не биха имали такъв проблем в повечето случаи, стига наистина да са запазени във времето. И да, Глория не е от онези, които винаги да имат усет кое ретро да изпеят. Та тя от новите песни не знае кое й е по-харесвано...

Но да се върнем към основната тема. Гласувах за Десислава, затова ще кажа с какъв микс според мен тя би могла да предизвика интерес при закриване. Ще започне с Да вдигнем шум (уви, това й е последния засега по-голям хит), после И на всички като тебе, след което Мъжете всичко искат и Бели нощи. Ако и гласът й е на ниво ще се получи доста силно.

А ако някое по-младо име закрива- несъмнено Денис с всичките си песни от 2019. На него разчитам, че може да промени славата на новите чалги като предимно дискотечни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувам за Ария. Има всички нужни качества - гласът на Деси Слава в момента, осанката на Глория, харизмтата на Преслава, мотивацията на Галена. Липсват ми само килограмите на Андреа, и алчността на Ивана, но има време. Освен това има и морала на Азис. Всичко е Т О П. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Гласувам за Ария. Има всички нужни качества - гласът на Деси Слава в момента, осанката на Глория, харизмтата на Преслава, мотивацията на Галена. Липсват ми само килограмите на Андреа, и алчността на Ивана, но има време. Освен това има и морала на Азис. Всичко е Т О П. 

Решено е - от жените води в анкетата! Покажете резултатите на Пайнера и да се приключва! Ариа и Денис в дует ще закрият! Песните с Емилия. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ви чета лошо ми става. Глория тва, Глория онова. Тя няма много избор, ако иска да получи прием е хубаво да изпее единствените 4/5 песни дето й се знаят: Не сме безгрешни (задължително) + Крепост и Феникс. Дотам, може и "по навик". Горе долу това е което Глория става да представи, а да и "Намери си майстора". 

Деси Слава има мааааалко по - голям избор "Мила моя, мили мой", "До тук" задължително, това е най - големия й хит, отново благодарение на Азис. Две сърца, както и тук идва разликата с Глория. Деса може и нещо по ново: моето зайче, в твоите очи или бъди добро момче.

Ивана има голям избор, но пак е добре да заложи на сигурно: Шампанско и сълзи, кръчмата и празника. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

И БТВ, ТРЯБВАШЕ ТАТЯНА ДА ИДЕ, ДА СЕ ПОСЕРЕ НА СЦЕНАТА И ДА СИ БЕГА У ДОМА. Ай сиктир, много са важни. 

Тя все още може да го направи! Ще скандализира, ако се появи по време на изпълнението на Ариа, окендза пейзажа и си плюе на петите + напускане на кокошарника. Ще се издигне много високо! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Като ви чета лошо ми става. Глория тва, Глория онова. Тя няма много избор, ако иска да получи прием е хубаво да изпее единствените 4/5 песни дето й се знаят: Не сме безгрешни (задължително) + Крепост и Феникс. Дотам, може и "по навик". Горе долу това е което Глория става да представи, а да и "Намери си майстора". 

Деси Слава има мааааалко по - голям избор "Мила моя, мили мой", "До тук" задължително, това е най - големия й хит, отново благодарение на Азис. Две сърца, както и тук идва разликата с Глория. Деса може и нещо по ново: моето зайче, в твоите очи или бъди добро момче.

Ивана има голям избор, но пак е добре да заложи на сигурно: Шампанско и сълзи, кръчмата и празника. 

Абе остави децата да си мечтаят през розавите очила. Тие и трите тряя се радват, че Митьо се е сетил, че не е ял жито по техен повод, та ги е викнал, вероятно щото по-голямата част от новите му не ги пускат без придружител в залата след 22 часа. Не знам що тука масово решиха, че не само щяли да пеят, ами и стават да закриват. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...