Jump to content



Емрах и Тони Стораро - На твое място


Препоръчани коментари

Направо заспах от тая тъпа песен! Кафето и цигарите в момента са безсилни..... Скуката действа и приспивно понякога!

Тате, сине.... Ясно, де! Стига! Що за тъп текст? Тематиката като "Кажи ми като мъж". Мамо, лельо, чичо, стринке..... офффффффффффффф! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ще възпеят и някоя учинайка от многолюдната им рода? 

Пълна тъпотия е тоя проект. Дебютът на Фикуса беше къде-къде пред това. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никак. Стораро да беше откровен като музикант със сина си и да му поясни, че е бездарник и от всяко дърво свирка не става. Фики наистина пее, но този - не. 

Песента си е жив кавър на тази на Андреа. 1:1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е добре, как може с другия син да направиш емблема, коятои до днес се слуша и е наистина прекрасна песен, а с малкия такава боза. Това и за маса не става, "тате, тате", скандал. Иначе хубаво са я изпели, на Емрах гласът му е много приятен, не разбирам защо се забави толкова след големия успех на дуета с Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Gerganafen каза:

Текст "тате-сине" тип дуета с Фикуса от 2013, мелодия позната на българската публика пак от някъде тогава, за главна роля са взели възможно най-гадната кифла с букли, джуки и половин метър мигли. Пълен минус - целият "проект" лъха на ретро, но в лошия смисъл. Иначе от Сторарови Емрах ми е най-поносим, дуета с Емилия кефеше доста, но просто това не се е получило според мен.

Момичето всъщност е супер красиво и е нашата зодия, върни си думите мигом.

 

Мен ме кефи песента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емрах трябваше да заложи на нещо по-силно. Не ми харесва песента. Текста е изтъркан и ме дразни. Вече сме слушали подобна тематика в дуета с Фики. 

Песента с Емилия си остава силата на Емрахчо. Тук не се получи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Оф, сине, сине" звучи като "Ооо, тигре, тигре".

Не е като да не пее, дори да не кажа, че звучи малко по-добре от брат си. Иначе цялата фамилия има проблеми с носовете си и се чува. 

Видеото е комплексарско, но те са известни с това. Големи демонстрации и фасони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ще е голям хит. Не е лоша. Обаче не им ли писна на тях самите да се повтарят? Тематиката в текста е същата като в “Кажи ми като мъж на мъж”, а пък такива клипове за златотърсачки и бедното добро момче сме гледали вече хиляди пъти.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Несериозно е да правиш кавър на толкова стара и популярна песен. Лъха на творческо безсилие, а Емрах тепърва започва да гради кариера... Оригиналът и "Искам, искам" на Андреа са достатъчно познати.

Гоним звученето на Babi Minune и се връщаме някъде в 2010-2011-та ли?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...