Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 16 минути, xroflx9 каза:

Никаква жал за тази!

Screenshot_20191029-220136_Instagram.jpg

Винаги много ми е харесвало Джени как отговаря на коментари. Имаше един СТОЯН ИНДЖЕТО във Фейсбук, който под всеки пост пишеше "САМО ДЖЕНА", а тя веднъж беше отвърнала "Измисли нещо друго!".🤣

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mitak_94 каза:

Винаги много ми е харесвало Джени как отговаря на коментари. Имаше един СТОЯН ИНДЖЕТО във Фейсбук, който под всеки пост пишеше "САМО ДЖЕНА", а тя веднъж беше отвърнала "Измисли нещо друго!".🤣

Е,жестока е! Няма тън-мън при нея.💕

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

А помните ли като "Коя" къртеше клубовете из цялата страна и тя избухна с пост:

За всички които ме питате– не знам какво значи думичката ТУРОВАВЕ, но това не ви пречи да я крещите по 7 пъти на участията ми!

Дори го и намерих:

%D0%B4%D0%B0-77.png 

  • Haha 5
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Прекрасната ми леличка! ❤️

 

Плуваш ли във Виктория СПА слушайки я?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Госпожата по изкуство: Сега ще ходим в галерия, бъдете учтиви!

Аз:

преди 1 час , xroflx9 каза:

20191029_204525.jpg

 

  • Haha 6

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Starboy каза:

А помните ли като "Коя" къртеше клубовете из цялата страна и тя избухна с пост:

За всички които ме питате– не знам какво значи думичката ТУРОВАВЕ, но това не ви пречи да я крещите по 7 пъти на участията ми!

Дори го и намерих:

%D0%B4%D0%B0-77.png 

ТУРОВАВЕ - българският вариант на ДИДУЛЕ. Iconic.

  • Haha 3
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Starboy каза:

А помните ли като "Коя" къртеше клубовете из цялата страна и тя избухна с пост:

За всички които ме питате– не знам какво значи думичката ТУРОВАВЕ, но това не ви пречи да я крещите по 7 пъти на участията ми!

Дори го и намерих:

%D0%B4%D0%B0-77.png 

А накрая се оказа,че означава "Ти плачеш" или нещо подобно на цигански. Жестока!

Сърцето на момето му прави, бум, бум

А това какво означава,някой знае ли?

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

А накрая се оказа,че означава "Ти плачеш" или нещо подобно на цигански. Жестока!

Сърцето на момето му прави, бум, бум

А това какво означава,някой знае ли?

Момето от МОМА = момиче! Джен връща забравени думи в актуалния свят, без да и мигне окото. А за незнаещите ТАРАШИ = проверява, претърсва.

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз: Е, не съм толкова драматичен....
Също аз при най-малкото нещо: 

 преди 33 минути, xroflx9 каза:20191029_204525.jpg

 

  • Haha 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Момето от МОМА = момиче! Джен връща забравени думи в актуалния свят, без да и мигне окото. А за незнаещите ТАРАШИ = проверява, претърсва.

Неее, нещо друго ще да е. В темата на "Яко ми е" я обвиняваха,че е нещо на цигански,но не намирам темата.😥

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Неее, нещо друго ще да е. В темата на "Яко ми е" я обвиняваха,че е нещо на цигански,но не намирам темата.😥

Не се подвеждай, това за били злонамерени хейтъри, които са опитвали да изкарат Джен циганка! Моме си е точно момиче!

Днес съм цял ден на Джен, помниш ли този брутален хит.. ОБОЖАВАХ(М) ГО! 12 годишното ми аз заспиваше и лягаше под звуците му...

 
Слагах си какво ли не на главата, импровизирайки торбан само и само да заприличам дори за миг на идолката си..

  • Like 1
  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре си е... СЪРЧИЦЕТО ми!

Джен е кралицата на българския език. Христо Ботев на 21-ви век!

  • Like 1
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Не се подвеждай, това за били злонамерени хейтъри, които са опитвали да изкарат Джен циганка! Моме си е точно момиче!

Днес съм цял ден на Джен, помниш ли този брутален хит.. ОБОЖАВАХ(М) ГО! 12 годишното ми аз заспиваше и лягаше под звуците му...

 
Слагах си какво ли не на главата, импровизирайки торбан само и само да заприличам дори за миг на идолката си..

Разбира се!Братовчедка ми ми я беше пуснала заедно с "Всичко давам да си тук" и това бяха първите 2 чалга песни на Джени,които чух,но аз тогава също бях лапе и споделях снимки във фейсбук от типа "Слушането на чалга ви прави идиот" и не им обърнах голямо внимание. Когато се завърнах отново към чалгата ми отне доста време да ги намеря,защото им помнех само мелодиите,но с доста късмет успях!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Starboy каза:

Плуваш ли във Виктория СПА слушайки я?

Не само плувам, но следвам и ПРИМЕРА.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майка ми: Ставай, време е за училище!
Аз преструвайки се на болен, направил една крачка извън леглото:

20191029_204525.jpg

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kriminal каза:

Добре си е... СЪРЧИЦЕТО ми!

Джен е кралицата на българския език. Христо Ботев на 21-ви век!

Като Вазов на чалгата е. Той между другпто е вкарал доста думи в българската реч. 

  • Like 1
  • Love 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Разбира се!Братовчедка ми ми я беше пуснала заедно с "Всичко давам да си тук" и това бяха първите 2 чалга песни на Джени,които чух,но аз тогава също бях лапе и споделях снимки във фейсбук от типа "Слушането на чалга ви прави идиот" и не им обърнах голямо внимание. Когато се завърнах отново към чалгата ми отне доста време да ги намеря,защото им помнех само мелодиите,но с доста късмет успях!

Ние не търсим Джен, Тя ни намира сама.

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Майка ми: Ставай, време е за училище!
Аз преструвайки се на болен, направил една крачка извън леглото:

20191029_204525.jpg

Аз всеки път когато Преслава пуска нова песен, за да я чакам вкъщи, както трябва! 😂

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Като Вазов на чалгата е. Той между другпто е вкарал доста думи в българската реч. 

За тоя не знам, ама за Джен съм сигурен!

  • Like 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Ние не търсим Джен, Тя ни намира сама.

Сложил съм си тигров бански и се топя като кубче лед под погледа на чаровен мъж край басейна на Виктория СПА. Изслушах на екс еднообразната дискография на Глория от последните 5 години на уокмена, осъзнавайки че ВСИЧКО Е ИМАЛО СМИСЪЛ!!! Въпросът е дали да не мина вече на хитовете на ДЖЕН, крещейки на атлетичния младеж от басейна: Нали съм сладка? ЙЕС! Такива будят интерес!

Какво ще ме посъветваш да сторя?

  • Haha 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Сложил съм си тигров бански и се топя като кубче лед под погледа на чаровен мъж край басейна на Виктория СПА. Изслушах на екс еднообразната дискография на Глория от последните 5 години на уокмена, въпросът е дали да не мина вече на хитовете ДЖЕН, крещейки на атлетичния младеж от басейна: Нали съм сладка? ЙЕС! Такива будят интерес!

Какво ще ме посъветваш да сторя?

Одобрявам всичките ти идеи - махни Гло, пускай Джен.. така ще привлечеш вниманието на чаровния мъж, а след като изконсумирате любовта си и той те попита: Кога ще те видя пак?, ти заяви: Мили, ти не знаеш нещо много важно за мен - да се влюбя, не допускам...
 

 

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...