Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

За напускане съм. Или за появата на конкурентен гигант, който да пораздвижи прашасалите процеси в бранша. Само гледанията не искам да се разводняват, че да имаме по-ясна представа за нещата добрите с парите.

И Фики и Галена да се махат. Винаги ще има сватби, сюнети и къни, на които да се изявяват :D

И Анелия може да си го позволи, Галин. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Преслава е мистерията, Емили се готви за Евровизия!😁

Айде стига бе, готви се тя. Понеже е страшно усилие да си подгтовиш синбека на дуетите с Теофиков и да излезеш за 15 мин. да помаршируваш по сцената. Има нещо скрито... Няма да се изненадам, ако Емилия просто е решила да се прави на голямата звезда и тя, вечно копирайки Галена. - Щом Преслава и Галена няма да са там и аз няма да ида, и аз съм голяма звезда.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

За напускане съм. Или за появата на конкурентен гигант, който да пораздвижи прашасалите процеси в бранша. Само гледанията не искам да се разводняват, че да имаме по-ясна представа за нещата добрите с парите.

То няма нужда от конкурентен гигант. И междудругото процесите в Кокошарник ООД следват своя напълно естествен ход - Митьо не прави нищо за тях, съответно те се изнасят. Ся тия новите не знам за кво ги взе изобщо, лично аз им давам по 2-3 макс и после кой откъде е. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Айде стига бе, готви се тя. Понеже е страшно усилие да си подгтовиш синбека на дуетите с Теофиков и да излезеш за 15 мин. да помаршируваш по сцената. Има нещо скрито... Няма да се изненадам, ако Емилия просто е решила да се прави на голямата звезда и тя, вечно копирайки Галена. - Щом Преслава и Галена няма да са там и аз няма да ида, и аз съм голяма звезда.

На твоя принцип, Емилия начи е най-голямата звезда, щото първа обяви, а Пепа извънземното взе пример от нея :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Галена + безкракото са ясни. Така де, Емилия не е баш ясно, ма ша се чуе. 

Пепа Кръцнат нос виж е интересно, миналата година замалко да роди в залата, толкова скоросно направиха концерта само и само да ни припомнят, че не се е пенсионирала, а сега сама се отказва. 

Ама твърде късно бе, г-н Продуцент, закога ша налагаш новите коври посред стария бардак? Направо да го беше обявил за заключителен концерт на активната дейност на Кокошарник ООД, поне щеше да напълни която му излезе най-ефтино зала. 

И пак лъжкинята маже като гузна циганка по статуси.

"Приемете моите извинения, но такъв концерт изисква дълга подготовка, а аз нямам нужното време :( "

Хората ли имат за толкова прости, или те са толкова прости.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

На твоя принцип, Емилия начи е най-голямата звезда, щото първа обяви, а Пепа извънземното взе пример от нея :D

Емилия: - Подшушнаха ми, че Преслава и Галена няма да са на концерта, но все още не се е разгласило. Бързо да обявя първа, че няма да съм там, за да излезе, че копират от мен.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

То няма нужда от конкурентен гигант. И междудругото процесите в Кокошарник ООД следват своя напълно естествен ход - Митьо не прави нищо за тях, съответно те се изнасят. Ся тия новите не знам за кво ги взе изобщо, лично аз им давам по 2-3 макс и после кой откъде е. 

Ариа ще им бъде последната звезда. Именно тя ще лопне кепенците. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ариа ще им бъде последната звезда. Именно тя ще лопне кепенците. 

Ариа ще я назначат като възпитател на младите надежди Данна и Ивета. Ще ги строява да метат коридора в димитровградския офис, а след това ще ги учи как да си търсят богати мъже по кафенетата.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Ариа ще я назначат като възпитател на младите надежди Данна и Ивета. Ще ги строява да метат коридора в димитровградския офис, а след това ще ги учи как да си търсят богати мъже по кафенетата.

Истинска 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, VulkoIsTheBest каза:

И пак лъжкинята маже като гузна циганка по статуси.

"Приемете моите извинения, но такъв концерт изисква дълга подготовка, а аз нямам нужното време :( "

Хората ли имат за толкова прости, или те са толкова прости.

Абе те нейните "фенове" и се връзват на сичко. То не бяха цигари, побоища, колко им е се фанат на лафа на Мумислава, че нямала време да се подготви за концерт, все едно някога за 15 години кариера не правил нещо различно от това да се изтъпани на сцената и да си изпее квото има там да си пее. И после да се хили ехидно и да си проси бис.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Брейй, колко добър клип. И песента не е зле. Но този глас...

Да, покъртително изпълнение. Мислех, че ще се откаже след това, пък тя ме изненада с тоталния хит, който гърми във всички дискотеки в страната, дори родителите на приятели ми звънят да ме поздравяват с нея - Класа! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Да, покъртително изпълнение. Мислех, че ще се откаже след това, пък тя ме изненада с тоталния хит, който гърми във всички дискотеки в страната, дори родителите на приятели ми звънят да ме поздравяват с нея - Класа! 

Те ти звънят да ти пеят текста и да ти правят комплименти, не просто да те поздравят. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Те ти звънят да ти пеят текста и да ти правят комплименти, не просто да те поздравят. :happyppl:

Да, и пари да искат, да не забравяме - все пак си върнах всички милиони от КТБ и сега съм апетитна хапка :D

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Брейй, колко добър клип. И песента не е зле. Но този глас...

По скоро брей, тая не само имала и други песни, ами и сюжетен клип? При това клип, дето не е за кофите? Напрао ме пишете изненадан. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Абе те нейните "фенове" и се връзват на сичко. То не бяха цигари, побоища, колко им е се фанат на лафа на Мумислава, че нямала време да се подготви за концерт, все едно някога за 15 години кариера не правил нещо различно от това да се изтъпани на сцената и да си изпее квото има там да си пее. И после да се хили ехидно и да си проси бис.

Специално оправданието, че нямала време, мисля, че дори и многоуважаваният Fast не му се е вързал.

Общо взето с подобен тип изказвания и действия ме дразни Преслава - глупави и необмислени. Статут на суперзвезда, а акъл на 6-годишно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Да, и пари да искат, да не забравяме - все пак си върнах всички милиони от КТБ и сега съм апетитна хапка :D

 

 

Нямам против, но ако ще наемаш някой като твое гадже за пред обществото, нека да съм аз. Поне съм готин, а и няма да откажа трета работа, ако ще е такава. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Нямам против, но ако ще наемаш някой като твое гадже за пред обществото, нека да съм аз. Поне съм готин, а и няма да откажа трета работа, ако ще е такава. :D

Това вече е правено - Азис, Луна... Вярвам, че ще измислим нещо по-оригинално! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Специално оправданието, че нямала време, мисля, че дори и многоуважаваният Fast не му се е вързал.

Общо взето с подобен тип изказвания и действия ме дразни Преслава - глупави и необмислени. Статут на суперзвезда, а акъл на 6-годишно.

Добави арогантно поведение, дето не приляга на дивата селянка, която беше, + безкрайния парад от тъпи еднодневки. Напрао те фаща яд, как сама си разказа играта и просто ти идва отвъртре да я хейтиш :Д 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Това вече е правено - Азис, Луна... Вярвам, че ще измислим нещо по-оригинално! 

И аз така мисля, а Луна добре че го разкара тоя, щото беше на път да загуби моя вот за следващите избори. Чакам новата версия на клипа! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Добави арогантно поведение, дето не приляга на дивата селянка, която беше, + безкрайния парад от тъпи еднодневки. Напрао те фаща яд, как сама си разказа играта и просто ти идва отвъртре да я хейтиш :Д 

Напуши се с яка макина и се загледай после в снимките на Преса, дето Danger. пусна снощи. Няма такъв трип!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Напуши се с яка макина и се загледай после в снимките на Преса, дето Danger. пусна снощи. Няма такъв трип!

Нема нужда, вече си записах час да ми леят куршум. 

А тая верно е решила да е новата Дора. Бълва като по часовник ... Юни, Август, Октомври, секи два месеца нов трак. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

И аз така мисля, а Луна добре че го разкара тоя, щото беше на път да загуби моя вот за следващите избори. Чакам новата версия на клипа! 

Нагледно се опита да демонстрира как ромите не подлежат на интегриране в обществото! Това е част от кампанията! 

  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Нема нужда, вече си записах час да ми леят куршум. 

А тая верно е решила да е новата Дора. Бълва като по часовник ... Юни, Август, Октомври, секи два месеца нов трак. 

 

Вчера й гледах интервю - подготвила е дует с "НАЙ-ГОЛЯМАТА", водещата я пита с "Е" ли започва... междувременно пуска слухове, че ще дуетира с Гери-Никол!

https://pik.bg/бомба-в-пик-tv-фолкпевицата-мария-цветкова-с-горещо-разкритие-за-връзката-си-със-стайко-ст-news878080.html

Гледай и се възхищавай на интелект и красота в едно! Малко е флегма, ама...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Нагледно се опита да демонстрира как ромите не подлежат на интегриране в обществото! Това е част от кампанията! 

Искам Луна да се изцепи, че Бойко Борисов я е поканил на вечеря и я е принудил да правят секс. А сега тя е бременна от него. Да отиде да се обяснява в предаването на Цветанка Ризова превъзбудена и екзалтирана.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...