Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, asylum каза:

Явно си излизал в Шумен или Нови пазар, тук навсякъде звучеше по няколко пъти. 

Умряла е Луна за дует с бивши популярни лица. 

Явно бъркаш плейлистата у вас с клубовете. Или си бил в кварталната сладкарница денем клуб нощем в Смядово? 

 

И Луна се подмазва на бившиъе величия както виждаме. Не е обратно. Колкото и да е зле Андреа, все пак е по актуална от Луна. 

 

 

  • Haha 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Забравих, извинявам се! Отивам в бар РИО като се върна сега!

Няма нужда. Клеа е отдавна уволнена, а мечтата и да бъде фолк певица трупа паяжини. По вероятно да я откриеш в някоя лафка край Бар Рио да продава цигари и билетчета. 😝

  • Haha 2
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Slavi каза:

Няма нужда. Клеа е отдавна уволнена, а мечтата и да бъде фолк певица трупа паяжини. По вероятно да я откриеш в някоя лафка край Бар Рио да продава цигари и билетчета. 😝

Не я мисли Клейчето - върти няколко бизнеса и няма време за щуротии. 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Добре, че са Алфа мюзик, че Деян Асенов да не умре от глад. Иначе това ме зариби, но е далеч от очакванията които имам към Алисия. 

 

 

Все повече работят с него пайнерки, евтина версия на Ганев - 3500. "Ако щеш", дет се вика. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен. Зариби ме заради изпълнението на Даниела и музиката на Биолчев, но и Кирил е поносим ако не гледам видеото.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Все повече работят с него пайнерки, евтина версия на Ганев - 3500. "Ако щеш", дет се вика. 

Ами от топ имената май само Галин се възползва често от услугите му. Не бих го нарекъл некадърен. По скоро ми е скучен и неразпознаваем. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Slavi каза:

Добре, че са Алфа мюзик, че Деян Асенов да не умре от глад. Иначе това ме зариби, но е далеч от очакванията които имам към Алисия. 

 

 

Голяма скука. До втория припев вече ми беше омръзнала.😂

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.10.2019 г. от 13:48, Kriminal каза:

Истинският хит на годината е 

 

Може И по добре! Но като за първа песен бива! ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Добре, че са Алфа мюзик, че Деян Асенов да не умре от глад. Иначе това ме зариби, но е далеч от очакванията които имам към Алисия. 

 

 

Песента е голяма зарибявка, но отново е в зоната на чалга комерса. Не знам защо Галин толкова усилено изпраща Лидия в такава насока, въпреки че на нея още от началото й харесва да е поп певица и дори беше изявена фенка на Ариана Гранде.

На мен може би Ивета ще ми излезе любимката от всичките нови чалга звезди от тази и миналата година. И от мъжете, разбира се, Теофиков.

Чудно ми е какво ли мисли Рамания по въпроса, ще взема да направя тема.

ПП: Гледам, че сега тъкмо си направил такава.😂 Десов усет.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новото студио изглежда яко. 

Ще има "Вечерта на ..." където зрители ще задават въпроси на звезди. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Няма нужда. Клеа е отдавна уволнена, а мечтата и да бъде фолк певица трупа паяжини. По вероятно да я откриеш в някоя лафка край Бар Рио да продава цигари и билетчета. 😝

Как така уволнена ? ЗАЩО ? КОГА ? Ех, човешката злоба граница няма!

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, WindWalkerMonk каза:

Как така уволнена ? ЗАЩО ? КОГА ? Ех, човешката злоба граница няма!

Не е уволнена, а сама е напуснала. Защо е очевидно - още по-готини шеф и шефка са и предложили повечко от 5 бона заплата, и тя понеже е щедра дуща им е дала тази възможност да и я плащат редовно, няма ги мъчи мн ясно. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес излиза видеото на Мария към "Липсваш, мило мое" с участието на Даниел Петканов. :) Дано е нещо готино и интересно! Да видим! Този път имам очаквания и дано ги оправдае! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Lelqtian каза:

Може би имаш впредвид 2ра песен ;)

 

Аз съм ти проблемът мен много ме кефи и точно се чудех коя е първата й песен като Лоренция. :D   Добре, че даде линк. Много ми бие тук на Емануела.Симпатяга е, но тая песен не ме кефи първата. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DevilWish каза:

Днес излиза видеото на Мария към "Липсваш, мило мое" с участието на Даниел Петканов. :) Дано е нещо готино и интересно! Да видим! Този път имам очаквания и дано ги оправдае! 

Даниел Златков. :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Lelqtian каза:

Не е уволнена, а сама е напуснала. Защо е очевидно - още по-готини шеф и шефка са и предложили повечко от 5 бона заплата, и тя понеже е щедра дуща им е дала тази възможност да и я плащат редовно, няма ги мъчи мн ясно. 

НАЛИ БЕШЕ ЛОЯЛНА ? КЛЕА, КЪДЕ СИ В ТОЗИ МИГ, КЪДЕ СИ В ТОЗИ ЧАС ? 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

НАЛИ БЕШЕ ЛОЯЛНА ? КЛЕА, КЪДЕ СИ В ТОЗИ МИГ, КЪДЕ СИ В ТОЗИ ЧАС ? 

Лоренция и Емануелция са сестри, но не знаят още. Едната е била изоставена в приют, а другата - пробутана на друго семейство в родилния дом. Неведоми са пътищата господни, ето че се борят за насъщния на едно поле! 

преди 21 минути, DevilWish каза:

Аз съм ти проблемът мен много ме кефи и точно се чудех коя е първата й песен като Лоренция. :D   Добре, че даде линк. Много ми бие тук на Емануела.Симпатяга е, но тая песен не ме кефи първата. 

Слави да въдвори конкретика, стига е пущал фишеци! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...