Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Stela каза:

Чудя се с този голям хонорар от 200к дето го взе от БТВ как не можа да плати на Сашо Роман за нови вокали. А можеше и на друг циганин. 

Съгласна съм, ще й съберем. Все пак сме от добрите с парите. Имаме около година да спестяваме до новата песен. 

От кой искаш да са вокалите? 

:roll1:

Ми искам да са от Преслава. Камелия да й звъни да я моли за вокали. На плочката на клипа да пише Камелия ft. M. Jackson

В интервю да я питат:

- Тези вокали много приличат на гласа на Преслава?

Камелия да настоява:

- Не. Това са стари, неиздадени записи на Майкъл Джексън. Важно е да преоткриеш себе си. Да си в мир със собственото си Аз!

- Ма никой не ви пита за това!?

- Аз да си го кажа.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

- Защо да си го кажете?

- Щот съм Умната на Фолка.

- А кой беше Усмивката на Фолка?

- Преди беше Рени, сега съм аз - направих си зъби по модел от една дива кобила.

- Кобила?

- Да, мога и да цвиля. Мога и да си облизвам горните зъби с език, докато ми е отворена устата.

- Браво!

- Важно е да се развиваш.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

:roll1:

Ми искам да са от Преслава. Камелия да й звъни да я моли за вокали. На плочката на клипа да пише Камелия ft. M. Jackson

В интервю да я питат:

- Тези вокали много приличат на гласа на Преслава?

Камелия да настоява:

- Не. Това са стари, неиздадени записи на Майкъл Джексън. Важно е да преоткриеш себе си. Да си в мир със собственото си Аз!

- Ма никой не ви пита за това!?

- Аз да си го кажа.

Знаех си, че ще кажеш нея! :roll1::1000(6):

Ама да знаеш, че ще ни излезе малко скъпо. Преслава след тия многобройни тиражи ще си вдигне цената. Обаче пък ще си струва всеки лев. Ще доплатим и да се снима в клипа за да е достоверно участието на Майкъл. Камелия ще каже, че кадрите са от недовършен дует между нея и Майкъл. Сега е решила да ги покаже пред света.

Яка песен, вокали, клип и имаме световен хит! 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Коя?33

С малко по-легендарен статус. Все пак песни като Факт, факт изписаха името й със златни букви в историята на жанра. И към днешна дата поддържа това ниво със сензации като Да вдигнем шум- новото й поколение евъргрийни.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

С малко по-легендарен статус. Все пак песни като Факт, факт изписаха името й със златни букви в историята на жанра. И към днешна дата поддържа това ниво със сензации като Да вдигнем шум- новото й поколение евъргрийни.

"Вторник беше" е готина песен, не знам защо не се забеляза. Аз си я слушам все още. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

"Вторник беше" е готина песен, не знам защо не се забеляза. Аз си я слушам все още. 

Защото Деси Слава пее като стандартна кръчмарска дива в нея. Но и на мен ми хареса още при първо слушане, в гласа й още си има мощ. Заблудих се, че това може да е достатъчно обаче.

Нея всъщност не сме я чували в нова песен наскоро, а онзи лайф на Две сърца от Козлодуй беше покъртително ужасен, определено си влошава гласа с всеки изминал ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Kriminal каза:

Новата на Галена и Фики ще е кавър на това:

 

Типичното циганско звучене присъщо за Галена. То в циганите и е спасението тя го знае. Затова Преслава е класи над нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Kriminal каза:

Новата на Галена и Фики ще е кавър на това:

 

Излиза най-късно до края на другата седмица

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, presi_fen! каза:

Типичното циганско звучене присъщо за Галена. То в циганите и е спасението тя го знае. Затова Преслава е класи над нея.

Само не знам коя кумува на циганска сватба. 

Почва да ми става интересно. Всички фенове на Мумислава са расисти, или нарочно са се насъскали анти-цигански, да не земат да фанат дикиш слуховече, че въпросната си е баш от боята? Някой искали да направи пусне една анкета, да внесем малко яснота по върпоса? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Само не знам коя кумува на циганска сватба. 

Почва да ми става интересно. Всички фенове на Мумислава са расисти, или нарочно са се насъскали анти-цигански, да не земат да фанат дикиш слуховече, че въпросната си е баш от боята? Някой искали да направи пусне една анкета, да внесем малко яснота по върпоса? 

Да, нали се толерирало уж пускането на теми. Ей ся ще направим проба! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, presi_fen! каза:

Типичното циганско звучене присъщо за Галена. То в циганите и е спасението тя го знае. Затова Преслава е класи над нея.

Не искам да те обидя, но ти не беше ли също от този етнос?

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Новата на Галена и Фики ще е кавър на това:

 

Срам! Отврат! Галена с тази и “Шефката” жестоко си плюе на имиджа, който иначе се опитва да гради. Не знам какво си мисли. Има цял арсенал от хитове, толкова ли й нужно да пуска цигании, колкото да се завърти в дискотеките? Вместо да експериментира с ново звучене, има ТОЛКОВА много интересна музика напоследък по света, тя дълбае дъното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 10 минути, Senhor каза:

Срам! Отврат! Галена с тази и “Шефката” жестоко си плюе на имиджа, който иначе се опитва да гради. Не знам какво си мисли. Има цял арсенал от хитове, толкова ли й нужно да пуска цигании, колкото да се завърти в дискотеките? Вместо да експериментира с ново звучене, има ТОЛКОВА много интересна музика напоследък по света, тя дълбае дъното.

Песента е много яка. Според мен има доста модерен цигански бийт(ако така мога да го нарека😂), не е като типичните непоносими. Изпяването на тоя е ужасно, но на Галена и Фики е по-бърз вариант. Лично на мен не ми е проблем, щото всичките й песни и тази година са различни една от друга, пък и любимата ми песен от миналата година също е в този стил.

Btw отсвира след 2:55 е един път!(на оригиналното ламбо)

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шокиращата смяна на коренно противоположни песни на 28:54 е символ на цялата кариера на лелчето - кралица на морала и на чекиите, едновременно. :3fdb8960598fa63e:

 

  • Haha 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гален предложи достатъчно качествени песни тази година - цели три. “Сърце” пък е песен, която слага в малкия си джоб опитите за “стойностни” песни на много от нейните колежки в последните години. Защо да не си позволи да пусне и една чекия? Айде малко се успокойте, жанЪра е чалга! 


Иначе, че имаме нужда от генерална промяна в звученето - имаме, ама нали Преслава е лидерката вече, от нея ще го чакаме. Ако отвлечем Деян Асенов и Даниел Ганев шансовете се увеличават. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Твоя съм, твоя съм, твоя съм още, все едно с друга ли, сам ли си нощем. Все едно кой от нас сбърка и си тръгна, без теб не мога и ще си те върна.

 

На Преслава последните й песни бледнят пред това
 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, presi_fen! каза:

Типичното циганско звучене присъщо за Галена. То в циганите и е спасението тя го знае. Затова Преслава е класи над нея.

Мило не се опитвай д а мислиш. Много гориш в любов. Слушай класната Преслава и се буди във 2.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...