Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Не естествено, Смядовката дори не заслужава името й да бъде споменавано в един ред с това на богиня Джен! НО като тотална и недостижима лидерка е редно да се говори за нея с повод и без, и случая ми се стори подходящ да припомня култовия цитат!:Vishenka_05:

Коментар на деня! Напълно съм съгласен,а сега нека си припомним откъде е дошла тази чудна фраза :

 

преди 6 минути, Starboy каза:

Въобще не намесвайте Джен в тази драма. Тя е на съвсем друго ниво и външно, и ментално и не заслужава да се споменава дори ИНдиректно.

Затова Джена се слуша само в NAS.

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Коментар на деня! Напълно съм съгласен,а сега нека си припомним откъде е дошла тази чудна фраза :

 

Затова Джена се слуша само в NAS.

Помним ли култовия концерт на кралицата където чак сцената пропадна под звуците на този мега хит?:roll1:

 

  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Помним ли култовия концерт на кралицата където чак сцената пропадна под звуците на този мега хит?:roll1:

 

Планетата Земя не издържа на това величие.

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Помним ли култовия концерт на кралицата където чак сцената пропадна под звуците на този мега хит?:roll1:

Оле,не,не си спомням. Припомни ми.😆

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тръгвай си" е най-големият хитг тази година, откъдето и да го погледнеш. Само който не е стъпвал в дискотека в последните месеци може да го отрича. 

Няма УАУ! гледания заради диалозите в клипа и това е ясно на всеки.

Плътно след него е "Пиян", която е и най-големият самостоятелен хит на годината. Оттам нататък само дуети.

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Оле,не,не си спомням. Припомни ми.😆

Наслади се!

 

преди 13 минути, Starboy каза:

Планетата Земя не издържа на това величие.

Джен има специална връзка с Вселената - това пропадане беше знак за кариерното й развитие през съответната година, когато се беше надъхала за Певица, но за съжаление не се получи! Но този лек спад е бил нужен, за да може да се възроди като феникс от пепелта после - Вселената си знае работата!

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, asylum каза:

Кръстоска между Галена и Женя Калканджиева 😂

Ако е кръстоска между тях двете трябва да е хем грозна, хем дебела, а тая е чируз!!!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Насладси се!

 

Джен има специална връзка със Вселената - това пропадане беше знак за кариерното й развитие през съответната година, когато си беше надъхала за Певица, но за съжаление не се получи! Но този лек спад е бил нужен, за може да се възроди като феникс от пепелта после - Вселената си знае работата!

 

Да,слушах песента и не ми е излязло,че си го добавил. Уникална и Неповторима Джен! Както неведнъж съм казвал-тя не е от този свят.

А вие ще участвате ли в "Докосни Джена стани звезда"?

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото страшно много завиждам/но не благародно/ на колегите от СУ,които всеки ден стъпват по стълбите,на които Джен е стъпвала преди 4 години.

 

  • Haha 3
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, xroflx9 каза:

Между другото страшно много завиждам/но не благародно/ на колегите от СУ,които всеки ден стъпват по стълбите,на които Джен е стъпвала преди 4 години.

 

Никой не минава по тези стълби. Влиза се отзад през двора. :D 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pechenko каза:

После защо плюеш Преслава? Заради такива като теб и Кали-ПресиФен

На всеки като прочете това изречение ще му стане ясно, че целият ти пост е пълна измишльотина. Едва ли я плюеш във форума, на живо и във фейсбук страницата ти заради 2-ма човека от форума. Правиш го защото имаш лични проблеми с нея, а тук се изкарваш моралист, добре че повечето хора тук не са слабоумни и забелязват евтините ти лъжи.

П. С. На коя песен е кавър новата на Ивета Костова, че не ми се слуша пак?

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Никой не минава по тези стълби. Влиза се отзад през двора. :D 

След Джен трева не никне и където е стъпвала тя, е забранено за други по-нисши същества!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

След Джен трева не никне и където е стъпвала тя, е забранено за други по-нисши същества!

Дано Джен не дойде в моя университет,че току виж го затворили,а тъкмо се амбицирах да ходя.😥

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Kriminal каза:

 

П. С. На коя песен е кавър новата на Ивета Костова, че не ми се слуша пак?

Има ги в темата. Сръбската може да я знаеш, на Сека.

Иначе новия Радко за нищо не става. Има глас, но няма харизма и песента е много слаба. Поне да беше дует с Анелия и да й броим още един провал за годината. Сега заради него Теди ще излезе другата седмица.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Джени тези дни описваме песните с текстове, автори... и т.н. след "Да те бях ранила" и сега съм зарибен по

Очакваме барабни и в новата песен!

🥁😂🥁

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, mitak_94 каза:

С Джени тези дни описваме песните с текстове, автори... и т.н. след "Да те бях ранила" и сега съм зарибен по

Очакваме барабни и в новата песен!

🥁😂🥁

Предложи й да направи песен с фоклорни елементи като "Пате" и "сядай си на трите букви" на Галя😆

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи Така ни се пада. Жалко само, че Галин "пее" първия глас. Много е тъпо. Щеше да е къде-къде по-добре, ако Преслава водеше. Но сигурно защото е негов проект.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз знам, че съм много назад в интелектуално отношение и няма как да разбера напълно такъв шедьовър в българската музика, но някой може ли да ми разясни основната фраза в припева - “Вечер гледам към луната, всяка нощ все на мен така се пада”. 
Какво им се пада всяка нощ? Да гледат към луната ли? Защо това е драматично? И защо трябва да ти се “пада”, като не ти се гледа не я гледай, това да не е лотария или зрънчо с късметче. Много тъпа фраза. А най-вероятно аз просто не я разбирам. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Много ме кефи Така ни се пада. Жалко само, че Галин "пее" първия глас. Много е тъпо. Щеше да е къде-къде по-добре, ако Преслава водеше. Но сигурно защото е негов проект.

Аз пък ще изразя едно непопулярно мнение: тази песен трябваше Галин да си я запише солово и с Преслава да направят нещо, което е създадено за дует.

Много ми харесва и мисля, че Преслава страшно допринася за песента, просто се замислих, че Галин няма солова песен от "Как си, кажи", а тази беше подходяща.

преди 14 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Никой не минава по тези стълби. Влиза се отзад през двора. :D 

Аз съм минавала за кандидатстудентски изпит! Завиждайте!!!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ден 4 от премиерата на няколко песни и колко гледания са направили:

Преслава и Галин - 259К/Галена и Миле - 353К/Галин и Лидия - 350К

Бонус: Да гори в любов - 144К/Феноменален 192К

"Така ни се пада" е направила по-малко гледания от други 2 топ дуети от тази година. Може да продължим да ги следим и в следващите дни и да видим как ще се представи "дуета на годината".

Глория е в дневния топ 100 с новата си песен. :1000(29):

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stela каза:

Ден 4 от премиерата на няколко песни и колко гледания са направили:

Преслава и Галин - 259К/Галена и Миле - 353К/Галин и Лидия - 350К

Бонус: Да гори в любов - 144К/Феноменален 192К

"Така ни се пада" е направила по-малко гледания от други 2 топ дуети от тази година. Може да продължим да ги следим и в следващите дни и да видим как ще се представи "дуета на годината".

Глория е в дневния топ 100 с новата си песен. :1000(29):

 

 

 

 

 

Четвъртият ден ли е най-важен? Тва ми е малко като по футболните мачове, когато някой падне с 5:0 и седне да брои положенията и корнерите в първото полувреме, за да каже "ние бяхме по-добри, ама мал шанс". Ще видим как ще се развие "Така ни се пада", аз съм оптимистично настроена.

Дуетът на годината е "Тръгвай си" освен това.

 
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...