Jump to content



18 години Телевизия "Планета" - концертът, зала "Колодрума", 03.12.2019


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Gerganafen каза:

 

Не знам какъв точно ти е проблема с "Ема" на теб, ама коментара ти е на ниво "сенужките" тук. Някой казал нещо, което не ни отърва и почваме да плюем по неговата любимка, нищо че до преди седмици сме я възхвалявали. Не е лошо да се държиш малко по-адекватно, че си сигурно на 20 и кусур години. Все едно аз да тръгна да ти обяснявам, че мойта любимка поне е била поканена на концерта...

И не, никъде не съм казал, че отсътвието на "Ема" и Преслава се дължи на простотията циганска. Казах, че би ме било срам да ме асоциират с такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 573
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Браво на Преслава и Емилия, че отказаха да участват на концерта!Това се нарича достойно поведение! Това вече не са концерти, а жалки подобия на такива.......Казвала съм много пъти каква е причината, няма да се повтарям. "Пайнер" могат само да рият дъното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , dan!el каза:

Не знам какъв точно ти е проблема с "Ема" на теб, ама коментара ти е на ниво "сенужките" тук. Някой казал нещо, което не ни отърва и почваме да плюем по неговата любимка, нищо че до преди седмици сме я възхвалявали. Не е лошо да се държиш малко по-адекватно, че си сигурно на 20 и кусур години. Все едно аз да тръгна да ти обяснявам, че мойта любимка поне е била поканена на концерта...

И не, никъде не съм казал, че отсътвието на "Ема" и Преслава се дължи на простотията циганска. Казах, че би ме било срам да ме асоциират с такива.

Просто дадох пример с Емилия, написал съм "примерно". Бих могъл да я сменя с което име искаш. Която има много претенции, да емигрира където няма Аметовци и да става новата Адел. Като че ли сега разбират, че Пайнер продуцира песни от едната до другата крайност - и балади, и кючеци. Като са толкова над другите, да си правят редовни самостоятелни концерти, минимум един на година и да не се бутат на общите мероприятия. Не е нужно да скачаш все едно съм споменал твоя роднина, а не певица от екрана. Това ти поведение не те издига над нивото на "сенужките", напротив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Gerganafen каза:

Просто дадох пример с Емилия, написал съм "примерно". Бих могъл да я сменя с което име искаш. Която има много претенции, да емигрира където няма Аметовци и да става новата Адел. Като че ли сега разбират, че Пайнер продуцира песни от едната до другата крайност - и балади, и кючеци. Като са толкова над другите, да си правят редовни самостоятелни концерти, минимум един на година и да не се бутат на общите мероприятия. Не е нужно да скачаш все едно съм споменал твоя роднина, а не певица от екрана. Това ти поведение не те издига над нивото на "сенужките", напротив.

Не, проблема не е нито Емилия, Преса, Деса, Ивана и Петкана, че ги е срам да пеят на една сцена с Теда, Амет и останалите властелини на циганиите. Досега са го правили, ще продължат да го правят и няма да им мигне окото. 

Проблема не е и че Пайнер продуцират мангалщини - те също си го правят от край време, включително от много преди да почнат да правят квалитетни бози ала Емилия, Преса, Деса и компания, и ще продължат да го правят докато не хлопне кепенци целия курник. 

Проблема е, че тука у форумо, тоя изкривен калейдоскоп на родния попфолк, където е Мойта или смърт, песни като примерно Нюню магистрала изведнъж взеха да се котират много повече от набеди хитове с милиярди гледания ала закъснелия дует на двата експоната от Мадам Тюсо Добрич. И това нарушава вътрешния мир и застрашава да строши розавите очила през които изкривяват светоусещането си някои форумни, подади липсата на по-подходящо определение, да кажем индивиди. И разбира се почна с едно фалшиво морализаторстване, леле,  и определяне какво било добър вкус за музика. Очаквам да почнат да ни инквизират само и само щото сме си пуснали някой качествен гюбек и да ни гонят с викове "Анатема" "Анатема". 

Ай сиктир като цяло и надолу по магистралата! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , dan!el каза:

Не знам какъв точно ти е проблема с "Ема" на теб, ама коментара ти е на ниво "сенужките" тук. Някой казал нещо, което не ни отърва и почваме да плюем по неговата любимка, нищо че до преди седмици сме я възхвалявали. Не е лошо да се държиш малко по-адекватно, че си сигурно на 20 и кусур години. Все едно аз да тръгна да ти обяснявам, че мойта любимка поне е била поканена на концерта...

И не, никъде не съм казал, че отсътвието на "Ема" и Преслава се дължи на простотията циганска. Казах, че би ме било срам да ме асоциират с такива.

Ми не оди бе, оди да слушаш опера. Вечната госпожа претенция на форума. Тва го било срам, онова го било срам. Тва било еди си кво, онова... времената се менят миличко. И ако навремето можеше по нощница да пееш самотна стая пред огледалото, сега такива завлачени и провлачени никой не слуша. Фащай пътя по магистралата към планината и се освежи, че изглеждаш останал в 2002. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква бременност бе, тя Преслава е прясно родила, то па да не живее в родилното жената...по-скоро при хирурга, да я прави да прилича на Галена....

Амет ше е звездата на вечерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така или иначе това изглежда като последния концерт на фирмата в голяма зала, скоро циганиите ще се пеят само по определени сватби и кръщенки, където им е мястото всъщност, а поп фолкът ще загуби и последното си мероприятие, на което някой наистина голям фен на тази музика да може да си изкара запомнящо се с любимите си изпълнители (преди), самите ние години наред във форума сме се събирали всички заради него, тези, дето не влизат тук вече. Точно тези събития и онези "провлачени" песни изградиха жанра, тези като "Магистралата" така и не му позволиха да излезе от дупката си. Тъпото е, че на Митьо вече бизнес не му се прави, а новите тийнове дори не знаят какво значи да си истински фен на някой... Изпълнителите пък ги мързи да гледат и накрая всичко става типично българска история. В една Сърбия само какви концерти по стадиони се правят, какви песни се пеят и колко нови имена изгряват всяка година. Но тук като нито на "фена", нито на певицата, нито на продуцента им пука няма много какво да се направи. И това не са морални уроци, просто е разочарование.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Born to Die каза:

Така или иначе това изглежда като последния концерт на фирмата в голяма зала, скоро циганиите ще се пеят само по определени сватби и кръщенки, където им е мястото всъщност, а поп фолкът ще загуби и последното си мероприятие, на което някой наистина голям фен на тази музика да може да си изкара запомнящо се с любимите си изпълнители (преди), самите ние години наред във форума сме се събирали всички заради него, тези, дето не влизат тук вече. Точно тези събития и онези "провлачени" песни изградиха жанра, тези като "Магистралата" така и не му позволиха да излезе от дупката си. Тъпото е, че на Митьо вече бизнес не му се прави, а новите тийнове дори не знаят какво значи да си истински фен на някой... Изпълнителите пък ги мързи да гледат и накрая всичко става типично българска история. В една Сърбия само какви концерти по стадиони се правят, какви песни се пеят и колко нови имена изгряват всяка година. Но тук като нито на "фена", нито на певицата, нито на продуцента им пука няма много какво да се направи. И това не са морални уроци, просто е разочарование.

Не е вярно, на мен като истински фен на тази музика ми пука, но сама не мога да направя нищо.

Но и много от истинските фенове имат вина, мнозина от вас поискаха, Анелия например, да си промени цвета на косата и да смени черните дрехи, искахте MTV, искахте "шоубизнес" като в САЩ, гледахте само САЩ и ЕС, и ето го резултата.

А новото поколение не знае какво е това хубава музика, те не умеят да ценят хубавата музика и хубавите неща в живота, не са минали през кризи и трудности като нас, като кризата през 1997 и войната в Сърбия от 1999, те не са научени на морал и ценности, защото няма откъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така като гледам, по-добре е от догодина да не се чества годишнината на Планета с концерт. В очакване съм на други да бойкотират събитието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Born to Die каза:

...

Твърде дълго и не ми се четеше, но като цялото положението е точно какво си надробиха. Кат не ти харесва, палиш колата, яхаш метлата и на Сърбия, драги. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.10.2019 г. от 16:21, Kitty каза:

Не е вярно, на мен като истински фен на тази музика ми пука, но сама не мога да направя нищо.

Но и много от истинските фенове имат вина, мнозина от вас поискаха, Анелия например, да си промени цвета на косата и да смени черните дрехи, искахте MTV, искахте "шоубизнес" като в САЩ, гледахте само САЩ и ЕС, и ето го резултата.

А новото поколение не знае какво е това хубава музика, те не умеят да ценят хубавата музика и хубавите неща в живота, не са минали през кризи и трудности като нас, като кризата през 1997 и войната в Сърбия от 1999, те не са научени на морал и ценности, защото няма откъде.

Войната в Сърбия през 1999 не беше лошо време за България.  Ембаргото до 95-та беше голям проблем и спомогна издигането на мафията.

А Косово беше отнето от Сърбия благодарение на нас като отмъщение за стари техни мръсотии. Чети за операция Подкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://pik.bg/само-в-пик-скандалът-е-огромен-чалга-концертът-в-пловдив-пред-провал---тези-5-топ-звезди-о-news881262.html

Съкратената версия - освен вече известните Галена, Емилия, Пепа Мумията, и Безкракия, нямало да участват и другата толбухинска мумия, както и Глория

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Donatella каза:

ЗАЩО ПЪК ГАЛЕНА НЯМА ДА УЧАСТВАААААААААААА ????

Ще и тъпчат бенджаминки в деколтето из щатските банкетни зали. Тряят мънги за нови дрешки, за да може да пласира старите благотворително.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас, значи и Галя отпада официално, добре че е в Пловдив и не се излъчва на живо, та ще прикрият всичко. Жалко, че няма да разберем как е било, ако изобщо иде някой. Теда Ломска, Амет, Илиян, Анелия и Емануела ще закриват с циганските си мазни флопове, какво падение в година на все пак големи хитове и едни много стабилни пролет-лято.. Много се радвам, че топ 3 на годината в лицето на Емилия, Преслава и Галена отказаха да са част от това нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.10.2019 г. от 20:18, foxy_vd каза:

Докъде я докараха горките несретници в Пайнер! Да бягат като дявал от тамян всички значими (актуални, комерсиални, хонорарни) звезди, от най-важния концерт на фирмата и чалгата през 2019 година? И тези звезди бягат, за да не ги свързват с фиаското на концертчето.  А бяха времена, когато щяха да си избодат очите кой да е там, кой да закрива, кой да има повече време на сцена. И медиите се избиваха коя да заеме по-удобно място около сцената, да вкара репортер в бекстейджа, да грабне първа горещите звезди от манежа. 

Сега ако и онази, която бе есенцията и еманацията на подобни концерти.... си отвори устата и ще стане един смях, смях, смях, че сърцето ще ги боли много дълго време. Но, ето докъде я докараха само 5 години без нея във фирмата. Ама Митака да вземе да пита сега Преслава що бяга от концерта като всички, които и бяха неудобни не са във фирмата, за да блести тя. Какъв и е проблема сега? Или всички знаем, че е заради носа...

Заради носа е. И аз си го помислих. Нея я разкостиха направо. Такова чудо и по социалните мрежи с голяма звезда никога не е било. Разсипана е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, VulkoIsTheBest каза:

Заради носа е. И аз си го помислих. Нея я разкостиха направо. Такова чудо и по социалните мрежи с голяма звезда никога не е било. Разсипана е.

Е стига де. По тази логика защо ходи по участия? И там може да я освиркват. Съмнявам се да е това причината. Аз си мисля да не е нещо свързано с оня мутраген Павел. Може той да я спира поради някаква причина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Stela каза:

Е стига де. По тази логика защо ходи по участия? И там може да я освиркват. Съмнявам се да е това причината. Аз си мисля да не е нещо свързано с оня мутраген Павел. Може той да я спира поради някаква причина. 

120% съм убеден, че Дъртия и е казал, "не, ти няма да закриваш тая година" и Пепа извънземното вместо да си вземе бележка и да си наляга парцалите се е връцнала е решила, че ша прескочи. И като истински "гений" на мисълта е изкопирала поста на Емилиянция. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд тая бездарната Цветкова да е конкурент на "Изтрезняваш ли". Преслава може да е всякаква, но е и певица с глас. Тая Мария Цветкова (Ариа) е Ваня в бездарен вариант, който се дере и допълнително се обработва с autotune с цел да е по-малко дразнещ (неуспешно).

Тя и във визия не е запомняща се - на някои кадри мяза на Котенцето /Вики/, в други - на Енджи Касабие. Нито глас, нито визия - изобщо не разбираш коя пее и дали изобщо пее. Я, Касабие пропяла...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия и Тони Стораро също на концерта. 

Галин е поставил условие, само ако вземе Лидия и Десита. Митко първо е отказал, но след няколко свирки се е съгласил. Съответно Лидия взима и Алисия. Емрах взима Тони Стораро. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and unfeatured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...