Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Изглежда сериозен човек новият адвокат на Бритни, който най-накрая тя сама си избра и ще я защитава в битката срещу баща й. Дано успее да разкара баща й и Бритни да си върне най-накрая свободата и живота, всичко, което й принадлежи.

Майката на Бритни също е подала молба в съда Бритни да си наеме нов адвокат и че се чувства добре и може да се грижи сама за себе си и не й нужно това попечителство. 

Предстои много дълга битка. Дано не се проточи много. 

a86c4545-1716-4d42-8fc4-6afe115cdfee.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Teйлър е много неприятен човек, колкото и да я харесвам е голяма мижитурка. Говори за теми като живота на тоя и оня има значение, което се превърна от една случва в хайп за замазване на общественото внимание, без наистина да е станало нещо сериозно. Но като захвана истински важните теми за човешките трагедии и корпорациите й скръцнаха със зъби изтри нещата и помена няма. Пълна головодница, ето това е, само параван. Занимават ни с секви измислени неща за да протестират хорицата, а прокарват истински важните неща и никой не може да направи нищо. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Тейлър само като й видиш историята как 15 години все тя е жертвата и онеправданата, ти става ясно каква персона е. Умна е, талантлива е (писане на текстове, не пеене), обаче си личи, че е лош човек.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Blueberry каза:

На Тейлър само като й видиш историята как 15 години все тя е жертвата и онеправданата, ти става ясно каква персона е. Умна е, талантлива е (писане на текстове, не пеене), обаче си личи, че е лош човек.

Тя е абсолютна политическа кукла, те затова и я наложиха като толкова голяма звезда в щатите. Извън тях е голяма, ама не е баш някъф титан. Има хитове, но дотам. В щатите е друго, но както казах там всеки ден я промоутват. Тя дори надебеля за да се хареса на масата американци, което показа, че дори няма идентичност. А всичко цели да се хареса на хората. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър просто е страшно хитра. Не си изгърмя патроните с първите 2-3 албума, както е при почти всички, и чак в четвъртия-петия стана поп, след като вече си беше станала звезда в Щатите. Постоянно показва, че може да е доста по-разнообразна от типичната тийн сензация, каквато я водеха. И да, това хората да знаят, че е кучка също й помогна, защото тя пък знаеше как да го използва в своя полза. Макар и да не е толкова скандална и емблематична като Мадона, двете имат мнооого общо, затова и Тейлър се задържа толкова дълго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Задържа се, защото си събра огромен брой фенове, които са луди, ама буквално луди, е, може би не колкото тия на BTS, aма пак я бутат на всяка цена. Последен огромен световен хит й е от 2017, но доста бързо угасна всичко от rep.

За мен Тейлър цялостно е доста под Рири, Кейти, Гага итн...

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Задържа се, защото си събра огромен брой фенове, които са луди, ама буквално луди, е, може би не колкото тия на BTS, aма пак я бутат на всяка цена. Последен огромен световен хит й е от 2017, но доста бързо угасна всичко от rep.

За мен Тейлър цялостно е доста под Рири, Кейти, Гага итн...

Не се съглясявам с @SG, защото тя създава впечатление, че не е комерсиална и прави арт проекти, но при нея всичко е с цел и политическа власт. Нея я използват за маша. Иначе самата тя наистина не се стреми да е масова навсякъде, но е достатъчно масова в щатите, Канада и UK. Това й стига да държи ниво и да продава като луда. Понеже ти ги следиш как е тя спрямо истински големите имена като Бионсе, Мадона, Селин и дори Риана. За Гага мисля, че е по - голяма, от Кейти със сигурно е по - голяма звезда на километри. Но според мен Гага е по - голяма от Риана и Тейлър в пъти. Най - малкото е всестранно развита и подобно на Шер има големи постижение във кажи речи всички области на изкуството. 

Отново казвам, Тейлър наистина се задържа(Бионсе също) повече от всички изброени, но и двете имат огромна политическа подкрепа. Най - малкото във всички светски предавания като Глобуси, Академия, музикални награди са бясно налагани (много честно незаслужено). 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Тейлър е ясно, че има и политическа подкрепа, това не съм го отричал. Макар че не се сгромоляса дори когато на власт беше не-нейния политик, за разлика от много други.

Според мен в дългосрочен план ще остане като по-голяма от изброените, освен Риана ако евентуално се сети да си нагласи будилника и да се събуди. Особено ако направи някой тотален хит като се завърне в попа. Творческото дълголетие е нещо доста ценно за цялостния имидж на артиста, а Тейлър след 15 години на сцена още не изглежда да се е изчерпала.

Иначе за Гага и преди съм коментирал, че като певица е най-голямата за това поколение (освен Адел, която обаче е доста по-лимитирана стилово), но като артист- твърде изкуствено натрапена на публиката. Този имидж да е добра в 100 сфери цели да я превърне точно в легенда като Шер, Барбра и т.н, но при нея просто не се получава по същия начин, защото а) е много по-комерсиална и 'продажна' и б) цялата тази работа в последните години изглежда като едно неистово драпане да се докаже, че не е залязла след погрома около ARTPOP.

Аз от всички тия продължавам да предпочитам най-много Кейти. Залезе, остава си не най-талантливата, но творчеството й е много по-специфично и идейно, отколкото изглежда на пръв поглед. И ако сама не се беше отчаяла и отказала днес нямаше дори да си говорим по същия начин за Тейлър и Гага. Но все си мисля, че такива изпълнители често биват оценени след мнооого години, когато се погледне назад и се направи равносметка на база доста по-цялостен изглед.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе, как ще е Гага най-голямата. Топ 3 ми е и обожавам я + колкото и да беше различна и иновативна, на масови хитове губи много. Там няма коя да бие Рири. Гага 2011-2018 беше в огромна дупка.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камила Кабейо се завръща най-накрая. На 23 юли пуска нов сингъл, който е част от новия музикален филм "Пепеляшка" с нейно участие, който пък излиза на 3 септември. Това ще е интересно.
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Бе, как ще е Гага най-голямата. Топ 3 ми е и обожавам я + колкото и да беше различна и иновативна, на масови хитове губи много. Там няма коя да бие Рири. Гага 2011-2018 беше в огромна дупка.

Това е така, но говорим като цяло. Иначе Риана по едно време беше страшен спамер, имах чувството, че снася албуми. 

Все пак ако погледнем, Гага продължава да прави хитове.  Покрай онзи филм, после дуета с Ариана. Но аз говорех като цяло, не само музикално. Успя да влезе в сърцата на хората като артист.

Рейхана е много комерсиална, но това не е лошо. Още цепи клубовете с поне 3/4 песни на вечер. Помня какво беше като Диамант излезе. Но не може да пее на живо за съжаление.

Адел е по голяма като масово одобрение и хитове, но самата тя пуска толкова рядко, че няма как да се конкурира.

Но при нито 1 от тези не е имало такова въртене каквото при Дуа Липа. Сменям радиото заради нея, на другото пак тя, пак го сменям и пак тя. Е кълна се, такова нещо никога не ми се е случвало. Едно 20% от времето е нейно сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Willy каза:

Рих си е най-голямата звезда на 21-ви век, няма две мнения по въпроса. Ето и световна класация.

Screenshot-20210718-154918-Twitter.jpg

Ариана с няма и 10 години кариера е над "мега лидерката" Тейлър? Муахаха!

Тейлър е спорадично релевантна в Европа, примерно 1989 ерата смаза, ама тия двата карантинни албума няма как да ги разбере публика, на която английският й е втори/трети език (изкл. Великобритания). Ако някой я смята номер 1/топ 3 за WW, значи е твърде повлиян от САЩ и Туитър. Далеч под Риана, Кейти, Гага, Бионсе е. Според мен съвсем скоро и Ариана ще я изпревари, превъзхожда я по всичко, просто русата скочубра има малко повече стаж.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

преди 1 минута, Blueberry каза:

Ариана с няма и 10 години кариера е над "мега лидерката" Тейлър? Муахаха!

Тейлър е спорадично релевантна в Европа, примерно 1989 ерата смаза, ама тия двата карантинни албума няма как да ги разбере публика, на която английският й е втори/трети език (изкл. Великобритания). Ако някой я смята номер 1/топ 3 за WW, значи е твърде повлиян от САЩ и Туитър. Далеч под Риана, Кейти, Гага, Бионсе е. Според мен съвсем скоро и Ариана ще я изпревари, превъзхожда я по всичко, просто русата скочубра има малко повече стаж.

ами малката циганка Ари бълва като лудаа албум след албум, песен след песен .нормално да е над Тейлър

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Само Shallow е истински ХИТ на Гага за последните 10 години т.е. след Born this way. Rain on me както блесна, така и угасна, а Milion reasons е нещо средно.

Rain on me беше номер 1 в билборд, има си доволно продажби и стрийм, това че не се задържа, не я прави НЕхит.

И все пак стана такъв единствено и само заради Ариана, ако не бяха издействали да я направи с нея, щеше да угасне и преди да блесне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FikLena каза:

 

 

ами малката циганка Ари бълва като лудаа албум след албум, песен след песен .нормално да е над Тейлър

Парцалана Суифт щото не бълва - за последните 12 месеца има издадени 3 албума. Сус!

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Парцалана Суифт щото не бълва - за последните 12 месеца има издадени 3 албума. Сус!

Коя е по продавана от двете бтв? Тия сингли в класациите за мен не значат нищо. Важни са парите от турнетата и албумите. Иначе Ариана е супер масова. Аз много я харесвам.

т”Тейлър много загуби с тия политически лайна. Забрави че тръгна от републиканците като кънтри певица.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Коя е по продавана от двете бтв? Тия сингли в класациите за мен не значат нищо. Важни са парите от турнетата и албумите. Иначе Ариана е супер масова. Аз много я харесвам.

Тейлър бие Ариана с много, само в стрийминга Ариана доминира:

Streaming

Ариана - 26 милиарда / Туца - 20 милиарда, но тя си качи дискографията много късно. Между другото това пак е нещо, за което се правеше на интересна, после реши да си качи албумите в деня, в който излизаше новия на Кейти Пери... 

YouTube

Ариана - 19 милиарда / Тотка - 22 милиарда 

Турнета

Ариана - 1,7 милиона билета от 3 турнета / Тундра има 2,5 милиона само на Reputation, не ми се смятат другите. Като цяло всяко нейно турне е продало повече от трите на Ариана взети заедно :D . 

Продажби

Ариана - 85.5 милиона / Трътла - 159,4 милиона

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Sia колко е подценявана, само защото като човек и звезда самата си избра да не се говори много за нея, ама пръска с хитове. 5 песни над билион, с една по-малко от рекордьорките. За сравнение Гага и Бей имат по 1-2. 

Шакира също е страшно подценена, там не знам защо е така...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...