Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , Willy каза:

Рири вече 3 поредни дни снима в nyc и смени около 10 outfits. На няколко кадри е с гаджето й Rocky. Иде есента! 💋

Нова музикална ера? Не си играй така с нас!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Риана дори и да го видя вече не знам дали ще повярвам.:1000(29):

Но и аз нещо взех да имам очаквания за силна есен с големи имена. Надявам се, че най-накрая е дошъл мига на Адел, дано и на Риана. Ед ще издава албум. Очаквам и Ариана да пусне нещо изненадващо. И Тейлър ще преиздава Red и кой знае какво още може да измисли. Оставам си с интереса и към Аврил и Кейти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

The Weeknd и Ед едновременно? Това ще е интересно, имайки в предвид новия имидж на Ед. :D

Коментирай, че тази песен Ед я е дал на Бийбър, защото е мислел, че няма да стане нищо от нея. Сега умира от яд, че я е дал. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BobiTo каза:

Коментирай, че тази песен Ед я е дал на Бийбър, защото е мислел, че няма да стане нищо от нея. Сега умира от яд, че я е дал. 

 

На мен това ми е една от любимите песни на Бийбър, сега разбирам защо. :D И в изпълнение на Ед щеше да звучи добре, но и той в това десетилетие си имаше здрави бавни хитачки като Thinking Out Loud и Perfect.❤

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо много шарено и лятно ми идва, не знам дали е като за сингъл за късно лято/есен. :D Но може да гласи премиерата като за VMAs.

За мен тази година е шанса на Риана да се завърне без паузата й да е твъъърде голяма. Не че 5 години са малко, но от 6 натам вече ми се струва прекалено много, дори за Адел вече е безумно. Само едно евентуално завръщане от Бритни би било на място догодина, ако успее да се отърве от онзи кошмар и се вземе в ръце в музикално отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Нещо много шарено и лятно ми идва, не знам дали е като за сингъл за късно лято/есен. :D Но може да гласи премиерата като за VMAs.

За мен тази година е шанса на Риана да се завърне без паузата й да е твъъърде голяма. Не че 5 години е малко, но от 6 натам вече ми се струва прекалено много, дори за Адел е безумно. Само едно евентуално завръщане от Бритни би било на място догодина, ако успее да се отърве от онзи кошмар и се вземе в ръце в музикално отношение.

Не е само тази визия, над 10 смени, на някои от тях е с гаджето й A$ap Rocky. Oпитах се да кача всички хванати кадри от папараците, но от pc съм в момента и ми разваля качеството.

Още зимата се говореше, че юли щяла да снима клипове и май се оказа вярно.

She's comming for 15th #1 hit ❤️ 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Не е само тази визия, над 10 смени, на някои от тях е с гаджето й A$ap Rocky. Oпитах се да кача всички хванати кадри от папараците, но от pc съм в момента и ми разваля качеството.

Още зимата се говореше, че юли щяла да снима клипове и май се оказа вярно.

She's comming for 15th #1 hit ❤️ 

Може и да подготвя визуален албум. Това би било удачно завръщане след толкова дълго замотаване.

А може и да е подготвила клипове, които после да пуска няколко години до следващия албум. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Може и да подготвя визуален албум. Това би било удачно завръщане след толкова дълго замотаване.

А може и да е подготвила клипове, които после да пуска няколко години до следващия албум. :D

Да пуска, каквото и да е. Тя май видя че във всички стрийминг класации е топ 10 най-слушани, 5 години без албум и само един в стр. ерата и реши да си почине от музиката.

Ето кадрите от 10-11ти юли.

На 7-мата носи шапка MAGA(Make America Great Again), а тя е крайно против Тръмп, така че може и такива елементи да има.

Screenshot-20210712-122642-Twitter.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно като снимаше по улиците получихме този хит!

Дрейк не знам дали и какви операции е правил, не го следя, но промяната му е огромна в сравнение с този клип.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Последно като снимаше по улиците получихме този хит!

Дрейк не знам дали и какви операции е правил, не го следя, но промяната му е огромна в сравнение с този клип.

На мен любимия ми нейн уличен клип е този мега хитак от по-късно същата година. Не мога да повярвам, че вече са минали 10 години.:helpsmilie:

Колко различна е била в продукцията си от началото и от края на 2011... По онова време не се спираше и издаваше албум всяка година. И времената за попа поначало си бяха по-силни.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

На мен любимия ми нейн уличен клип е този мега хитак от по-късно същата година. Не мога да повярвам, че вече са минали 10 години.:helpsmilie:

Колко различна е била в продукцията си от началото и от края на 2011. По онова време не се спираше и издаваше албум всяка година. И времената за попа поначало си бяха по-силни.

Само 15М до 1Б... Ще разбие рекорда за жени който в момента го държат с Кейти и Ники - трите по 6. Stay също е на път.

Велика си е, каквото и да говорим, друга с толкова голяма пауза не буди интерес. Даже според мен си е най-голямата международна звезда на 21ви век.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Само 15М до 1Б... Ще разбие рекорда за жени който в момента го държат с Кейти и Ники - трите по 6. Stay също е на път.

Велика си е, каквото и да говорим, друга с толкова голяма пауза не буди интерес. Даже според мен си е най-голямата международна звезда на 21ви век.

Те другите не си и позволяват чак такива паузи, защото малко от тях ще оцелеят след тях. :D Само Рири и Адел, а и Бритни по други причини.

Нямах идея, че Кейти държи и този рекорд, но не съм изненадан. Беше много голяма в онези три ери. Щеше да е страхотно ако и днес двете с Риана властваха заедно в попа, както тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

И накрая да се окаже, че снима пак нещо за Фенти. 😁  Голям грях е, че остави този хит без видео. 

 

Този хит стигна до топ 5 на хот 100, дори и без клип, а на Spotify e с 750M. Рих осъзна силата си и тази пауза я превърна в още по-голяма легенда!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Willy каза:

Този хит стигна до топ 5 на хот 100, дори и без клип, а на Spotify e с 750M. Рих осъзна силата си и тази пауза я превърна в още по-голяма легенда!

Да не ти плаща с Фенти продукти, че така я хвалиш? 😏

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Бритни вчера са й разрешили да си наеме нов адвокат. Пак е нещо. Следващо дело в края на септември. 

Излезе новият албум на Алваро Солер- любим изпълнител на шефката :P

https://open.spotify.com/album/01mv5qdkrK2Fndwr9pd6eH

 

Малка победа за Бритни Спиърс: Позволиха ѝ да си наеме нов адвокат по делото за попечителство

https://dariknews.bg/novini/liubopitno/malka-pobeda-za-britni-spiyrs-pozvoliha-da-si-naeme-nov-advokat-po-deloto-za-popechitelstvo-2277252

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 22 ю;и нов сингъл от CNCO- за първи път без Joel след като напусна групата. За първи път ще я изпеят на наградите Premios Juventud. Започва новата ера на CNCO.

Най-накрая клипът излезе:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...