Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Току що, Andrew Cunanan. каза:

О, миличка, никога няма да има "нова Мадона". Кралицата на импакта, провокациите и социално насочената музикална кариера ще си остане непокътната!

Ама Рияна не е била дори близо. Не знам откъде дойде това, но Бионсе беше голямата звезда по онова време.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Willy каза:

Обаче и 20 албума и незаслужени награди няма да й стигнат да мине истинската кралица на 21-ви век. Мачка си я, дори и над 5 години без албум. Колкото и да я бутат феновете й, може само да си мечтае за хитове като тези на Рири!

Screenshot-20210526-120002-Spotify.jpg

Screenshot-20210526-120028-Spotify.jpg

Анти и Лимонадата заслужаваха албум на годината на Грами 2017, а не оная пръдла.
Дано новият албум на Риана да е на нивото на "Анти" - най-еднородният й и чувствен албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Ама Рияна не е била дори близо. Не знам откъде дойде това, но Бионсе беше голямата звезда по онова време.

Изключително унизително е да наричаш някого "новата X", "българската Y" и сие и показва пълно безличие и липса на индивидуалност. Разбирам по какъв показател СГ ги е сравнил, но сравнението е тъпо. 
Женичката си живее живота, изгради мулти милионна империя за грим и е първенец в тази сфера. Уважете решението ѝ да не се занимава с музика и я оставете на мира.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Изключително унизително е да наричаш някого "новата X", "българската Y" и сие и показва пълно безличие и липса на индивидуалност. Разбирам по какъв показател СГ ги е сравнил, но сравнението е тъпо. 
Женичката си живее живота, изгради мулти милионна империя за грим и първенец в тази сфера.

Тя Риана беше много комерсиална като Ариана Гранде. Пускаше албум всяка година. Но никога не е била топа на конопа. Другата черна Бионсе беше и до ден днешен е налагана като топ. Туца също я бутат доста, а и травестита Дуа Липа. Аз даже на последната ше й ода на концерт.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Тя Риана беше много комерсиална като Ариана Гранде. Пускаше албум всяка година. Но никога не е била топа на конопа. Другата черна Бионсе беше и до ден днешен е налагана като топ. Туца също я бутат доста, а и травестита Дуа Липа. Аз даже на последната ше й ода на концерт.

Очакваме да пуснеш стори как въртиш дупе на хита тогава:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

О, миличка, никога няма да има "нова Мадона". Кралицата на импакта, провокациите и социално насочената музикална кариера ще си остане непокътната!

То както е тръгнало май няма да има, да. Поначало може би не трябва да се гледа само дългогодишния успех, за да провъзгласим някого за 'новия еди-кой си'. Нужно е да има някаква революция в музиката и името, което я въведе да предизвиква реален интерес с продължение на десетилетия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Едно от най-лошите неща, които съм чувал това десетилетие, и са били издавани като сингъл:

 

Ми мен ме зариби. Много я пускат по баровете. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Обаче това успя да го наложи като мегахит, бая зор виде, ама го напраи:

 

Крал ДъБейби  отново спася кариери! :Vishenka_12:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Крал ДъБейби  отново спася кариери! :Vishenka_12:

Е тя нямаше нужда от спасение. Буквално годината беше нейна, а Туца й взе наградите, която няма пукнат хит тази година. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Е тя нямаше нужда от спасение. Буквално годината беше нейна, а Туца й взе наградите, която няма пукнат хит тази година. 

В Америка кариерицата й е недоразвита. Нали беше направила този ремикс на Левитацията първо и не успя да дебютира дори в повечето страни, после се приши към ДъБейби и стана хит:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Обаче това успя да го наложи като мегахит, бая зор виде, ама го напраи:

 

Не само го наложи като мегахит, ами подтикна Билборд за пореден път да покажат, че вече не трябва да им се преписва славата, която имаха преди.

BTW целия албум на Дуа ще остане в историята на музиката като легендарен. Не само заради успеха, а и заради момента си на излизане, просто това че се осмелиха да го издадат точно тогава ще им се отплати неколкократно в перспектива.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи бяха наградите на Iheart radio. The Weekend най-накрая с Ариана Гранде са изпяли песента заедно:

Пък аз си свалям цялата церемоения и ще си гледам наградите по някое време. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на мениджърите на Дуа Липа, тая ера и я реализираха перфектно - изстискаха максимума. Ей такива проекти искам да виждам, а не като някои - кхъ-кхъ, Ариана - които заебават албуми, щото искат да се женят. АЛО, ИСКАМЕ КЛИП НА SAFETY NET, МА, БУТЕРА-ГОМЕЗ!

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Blueberry каза:

Евала на мениджърите на Дуа Липа, тая ера и я реализираха перфектно - изстискаха максимума. Ей такива проекти искам да виждам, а не като някои - кхъ-кхъ, Ариана - които заебават албуми, щото искат да се женят. АЛО, ИСКАМЕ КЛИП НА SAFETY NET, МА, БУТЕРА-ГОМЕЗ!

Забрави за повече клипове от този албум, сигурно вече готви следващия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Евала на мениджърите на Дуа Липа, тая ера и я реализираха перфектно - изстискаха максимума. Ей такива проекти искам да виждам, а не като някои - кхъ-кхъ, Ариана - които заебават албуми, щото искат да се женят. АЛО, ИСКАМЕ КЛИП НА SAFETY NET, МА, БУТЕРА-ГОМЕЗ!

Ами клип на настоящия сингъл - pov? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален е Бруно Марс. ❤️ 
Как пее публиката с него. Уби ги на наградите. Има си хит
 
 
Деми пее на наградите песен на Елтън Джон да го почете за наградата му за Икона. Много й се кефят на Деми докато пее, както и Елтън Джон:
 
 
Ъшър както винаги е върха и през 2021 . Страхотно изпълнение на наградите
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:
Уникален е Бруно Марс. ❤️ 
Как пее публиката с него. Уби ги на наградите. Има си хит
 
 
Деми пее на наградите песен на Елтън Джон да го почете за наградата му за Икона. Много й се кефят на Деми докато пее, както и Елтън Джон:
 
 

Е тя му е избрала една от най - яките I am still standing, но я пее потресаващо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , BobiTo каза:

Скучно видео от Дуа, очаквах повече. 

 

Съгласен съм с теб ;) Скучновато е видеото, но въпреки това ми харесва. Както каза @Blueberry, перфектно реализирана ера. Предполагам че и Good In Bed ще получи видео, което ще сложи края на ерата. Future Nostalgia is everything :1000(30): Не знам как този албум ще може да бъде надскочен в близкото бъдеще. Ще си остане емблематичен за кариерата на Дуа Липа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Wild_Style каза:

Съгласен съм с теб ;) Скучновато е видеото, но въпреки това ми харесва. Както каза @Blueberry, перфектно реализирана ера. Предполагам че и Good In Bed ще получи видео, което ще сложи края на ерата. Future Nostalgia is everything :1000(30): Не знам как този албум ще може да бъде надскочен в близкото бъдеще. Ще си остане емблематичен за кариерата на Дуа Липа.

Според мен ще клипира "Pretty Please", яд ме е, че направи анимирано видео на яката "Hallucinate", не знам каква беше тази мода с анимитраните видеа миналото тяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...