Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е това е. Уникално изпълнение отново тоя път на наградите Bet 2021:
 
 
Това също ме кефи от наградите:
 
 
Въй, какъв текст има само:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната пленница на шоубизнеса. RAYE подписала договор за 4 албума, чака вече 7 години да пусне дебютният си албум. От лейбъла са й казали, че ако сингълът й се окаже успешен ще й позволят да пусне дебютния си албум:, а тя не издържа вече:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Taка като гледам ще чака още доста години да пусне дебютния си албум. Лейбълът й няма да е доволен от толкова малко гледания. Направо се е вързала за цял живот с лейбъла си. Как може да подпише договор за 4 албума, а още да няма такъв, защото не й разрешават
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя съдия. Бритно отново губи битката с баща си. :(

Разказа цялата истина и нищи не спечели:

Съд отказа да отстрани бащата на Бритни Спиърс като неин попечител

https://nova.bg/news/view/2021/07/01/332156/съд-отказа-да-отстрани-бащата-на-бритни-спиърс-като-неин-попечител/?fbclid=IwAR3xP3inR2osTl28wBl_33ReKySbhsVeb6HD8MDGEigVNbWJ5LtsEfqGWJw

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сметка на това пък Рики ще изпее новата си песен с Палома Мами за първи път на живо на наградите Premios Juventud на 22 юли. Йеееееееееееееее. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Истински хит, а не като бозата на дядо ти Рики. @zai4eto82  И не, не ми пука колко я въртят у нас на Рики, то и Ави Бенеди въртят по Планета, ама файда...

 

И недей обижда, защото Енрике Иглесиас и Рики са почти набори. И дай боже всеки дядо да изглежда като Рики. И двамата са приятели помежду си от години и ще имат съвместно турне през септември. Пък ти си приказвай каквото искаш. 

Що не кажеш,че Енрике Иглесиас не предлага нщо различно и си затваряш очите за очевидното,че не е нищо особено песента и че той седи на едно място, докато Рики иска да прави винаги нещо различно , а не да прави песни еднакви , а иска да върви напред. Докато Иглесиас нищо ново не предлага. Такъв регетон сме го слушали вече. 

Затова Рики ще печели Грамита, не само от Латино Грамитата, защото всяка една му е различна, не като на Иглесиас закопа се с тоя регетон и не мърда. 

Mного по-добро новото на Алваро Солер- един от любимите изпълнители на шефката пък и тя знае испански:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Енрике направи огромен регетон хит много преди Рикиту да се сети. И досега Bailando е много по-голям хит от всеки един пишман-регетон опит на твоя. 

Обаче този Енрике няма остаряване. Изобщо не е мръднал и не можеш да му дадеш повече от 30г.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.07.2021 г. от 16:39, zai4eto82 каза:

Какъв е тоя съдия. Бритно отново губи битката с баща си. :(

Разказа цялата истина и нищи не спечели:

Съд отказа да отстрани бащата на Бритни Спиърс като неин попечител

https://nova.bg/news/view/2021/07/01/332156/съд-отказа-да-отстрани-бащата-на-бритни-спиърс-като-неин-попечител/?fbclid=IwAR3xP3inR2osTl28wBl_33ReKySbhsVeb6HD8MDGEigVNbWJ5LtsEfqGWJw

 

 

Нищо не си разбрала. Изобщо не е края на тази сага. Тепърва сега започва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Нищо не си разбрала. Изобщо не е края на тази сага. Тепърва сега започва.

Това го знам много добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkChild каза:

Енрике направи огромен регетон хит много преди Рикиту да се сети. И досега Bailando е много по-голям хит от всеки един пишман-регетон опит на твоя. 

Обаче този Енрике няма остаряване. Изобщо не е мръднал и не можеш да му дадеш повече от 30г.

 

Само дето Bailando не е на Енрике Иглесиас, а на Gente De Zona. Те му я дадоха иначе нямаше да види хит. И като не харесваш Рики не значи, че той не е направил много за музиката. Рики е този, който отвори вратите на много испаноезични изпълнители да пробият извън Латинска Америка. Рики все още държи рекорда с англоезичен албум на латино изпълнител диретно на номер 1 в Билборд 200. А Енрике Иглесиас няма албум номер 1 в Библорд 200, нито Шакира. Добре,че Рики проби и на английски,че Шакира и Иглесиас като видяха как Рики имаше такъв голям успех, решиха и те да направят англоезични албуми. и това е казвано много пъти от медиите колко много е направил Рики за латино музиката и извън нея. А пък Иглесиас има само едно Американско Грами и никога повече не е печелил Американско Грами, а Рики предпоследният му албум спечели Грами, а EP-a му Pausa спечели и Латино Грами миналата година, беше номиниран и за Грами.

И като не си гледал Енрике Иглесиас на живо, недей приказва, защото много добре знам какво представлява на живо той. Bailando я харесвам, даже я имам и в двете версии- испанска и английска, но не мога да кажа нещо хубаво за Иглесиас като съм го виждала на живо макар и да са приятели с Рики.

Как си затваряш очите и за Рики само и не му признаваш колко добре изглежда и изобщо не можеш да му дадеш ,че ще стане на 50 тази година. 

На турнето ще си проличи, че Рики е много по-добър от Иглесиас, даже Иглесиас го е казвал пред Рики в интервюта. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, момиче. Видели от Рико, че записал на английски. Рико пък видя от Глория Естефан, ако не знаеш. Не е измислил топлата вода, а освен това точно тогава имаше огромна латино вълна и Енрике пусна песни на английски много малко след Рико. Това са все неща на продуценти, а не самият артист да реши и да направи. То ако беше така и Талия, и Паулина Рубио щяха да имат успехи с английските си песни и албуми, но нищо не стана при тях.

Грами и награди не ме интересуват. Това са толкова манипулирани награди. Като цяло и двамата са ми еднакви, и да, Рико пее много по-добре. За разлика от теб съм обективен. И Рико изглежда добре за 50-годишен и то много, а Енрике, както казах, не може да му дадеш 46. Има разлика. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DarkChild каза:

Оф, момиче. Видели от Рико, че записал на английски. Рико пък видя от Глория Естефан, ако не знаеш. Не е измислил топлата вода, а освен това точно тогава имаше огромна латино вълна и Енрике пусна песни на английски много малко след Рико. Това са все неща на продуценти, а не самият артист да реши и да направи. То ако беше така и Талия, и Паулина Рубио щяха да имат успехи с английските си песни и албуми, но нищо не стана при тях.

Грами и награди не ме интересуват. Това са толкова манипулирани награди. Като цяло и двамата са ми еднакви, и да, Рико пее много по-добре. За разлика от теб съм обективен. И Рико изглежда добре за 50-годишен и то много, а Енрике, както казах, не може да му дадеш 46. Има разлика. 

 

A пък ти не знаеш,че Глория и Емилио Естефан са правили музика за Рики и са приятели. И да, точно Рики поведе латино поп вълната и да смесва различни култури както и го прави досега. И ако не знаеш, продуцентите на Рики не искаха той да пуска "Maria",защото била много различна песен от виичко, което е пял дотогава, защото е пял предимно рок песни и  романтични балади в първите си 3 албума. Но продуцентът му казал,че пусне ли Maria край с кариерата му. Добре,че Рики не го е послушал и е изпял песента, защото това му е един от най-големите хитове- говоря за оргиналната версия, а не бързата версия на Емилио Естефан с чернобелия клип както повечето я знаят. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайо, като чуеш за лошо за дядо ти Рики, косата от ръждава, става бяла, изписа 200 реда за някой, дето му е през лакираните нокти за теб. Айде да те поздравя, все пак да си е заслужавало. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...