Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Koй би предположил, че Деми съвсем ще откачи. Дори не бях чувала за думата небинарна:

https://btvnovinite.bg/lifestyle/liubopitno/pevicata-demi-lovato-se-objavi-za-nebinarna-s-mestoimenija-te-tjah.html?fbclid=IwAR2V8rMRlKoWnK7BOQtrWnbsq4ToSwrGgcmdW4u3g1bXpYfVSzUz04aLvOw

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

Koй би предположил, че Деми съвсем ще откачи. Дори не бях чувала за думата небинарна:

https://btvnovinite.bg/lifestyle/liubopitno/pevicata-demi-lovato-se-objavi-za-nebinarna-s-mestoimenija-te-tjah.html?fbclid=IwAR2V8rMRlKoWnK7BOQtrWnbsq4ToSwrGgcmdW4u3g1bXpYfVSzUz04aLvOw

Може Сам Смит да й е повлиял, те (Сам) се обявиха за небинарен миналата година.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес са наградите на Билборд. Водещ на наградите ще бъде Ник Джонас. Джонас Брадърс ще изпеят там новата си песен и тръгват на турне:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песничката от няколко часа има и клип, Джонас Брадърс се завърнаха, тръгват това лято и на турне, а щяха да се отказват. Явно мина пандемията:

 

А на Билборд наградите онзи ден хората откачаха по тях. Обичат си ги. 

Просто е много яка песента ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Мен винаги ще ме е малко яд до къде стигна. Но ако така е по-щастлива- добре.

Мен - не. Нито има талант, нито нюх, нито интелект и стратегия. Даже изобщо да не се беше появявала на музикалния небосклон.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мен - не. Нито има талант, нито нюх, нито интелект и стратегия. Даже изобщо да не се беше появявала на музикалния небосклон.

Въпрос на вкус. До 2015 вкл. всичко си беше ТОП.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче и 20 албума и незаслужени награди няма да й стигнат да мине истинската кралица на 21-ви век. Мачка си я, дори и над 5 години без албум. Колкото и да я бутат феновете й, може само да си мечтае за хитове като тези на Рири!

Screenshot-20210526-120002-Spotify.jpg

Screenshot-20210526-120028-Spotify.jpg

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Обаче и 20 албума и незаслужени награди няма да й стигнат да мине истинската кралица на 21-ви век. Мачка си я, дори и над 5 години без албум. Колкото и да я бутат феновете й, може само да си мечтае за хитове като тези на Рири!

Screenshot-20210526-120002-Spotify.jpg

Screenshot-20210526-120028-Spotify.jpg

Последните й албуми не са комерсиални. Но наистина й набутаха една торба награди за нищо. Иначе и двете са дъно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, WindWalkerMonk каза:

Беше факт. Но това не променя написаното горе за таланта.

За мен Кейти не е бездарна. Гласът й дори е приятно разпознаваем. Просто в комерсите не звучи така, както звучи примерно главната й конкурентка от онези години Гага, която каквото и да изпее ще си личи големия глас.

преди 45 минути, Willy каза:

Обаче и 20 албума и незаслужени награди няма да й стигнат да мине истинската кралица на 21-ви век. Мачка си я, дори и над 5 години без албум. Колкото и да я бутат феновете й, може само да си мечтае за хитове като тези на Рири!

Screenshot-20210526-120002-Spotify.jpg

Screenshot-20210526-120028-Spotify.jpg

Риана ако не друго, поне може да се води фаворит за самопрецакване на 21-ви век. Да можеш да си новата Мадона с лекота, а да решиш да залагаш на други бизнеси (печеливши, но все пак други). Но пък в този бизнес понякога им идва нанагорно и се отказват да се борят, Кейти е един от най-ярките примери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

За мен Кейти не е бездарна. Гласът й дори е приятно разпознаваем. Просто в комерсите не звучи така, както звучи примерно главната й конкурентка от онези години Гага, която каквото и да изпее ще си личи големия глас.

Риана ако не друго, поне може да се води фаворит за самопрецакване на 21-ви век. Да можеш да си новата Мадона с лекота, а да решиш да залагаш на други бизнеси (печеливши, но все пак други). Но пък в този бизнес понякога им идва нанагорно и се отказват да се борят, Кейти е един от най-ярките примери.

О, миличка, никога няма да има "нова Мадона". Кралицата на импакта, провокациите и социално насочената музикална кариера ще си остане непокътната!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...