Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Mного приказен е новия коледен филм на Марая Кери. Направила си е новия коледен албум и на филмче с коледните песни от него.

Има лице на шимпанзе бтв. Тя е доказателството, че хората са излезнали от маймуните. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Дори профилите си Бритни няма право да контролира. И екипа й пуснаха сега албум Glory без нейно съгласие да правят пари на нейн гръб. Баща й заслужава да го гръмнат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бащата на Бритни чак й забранява да се омъжи за сегашния си приятел и да има дете от него. А децата й живеят при баща си. Това не е живот:

https://www.tialoto.bg/a/1-zvezdi/104277-bashtata-na-britni-spiars-y-zabranyava-da-sazdade-semeystvo-s-priyatelya-y-sam-asgari

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Бащата на Бритни чак й забранява да се омъжи за сегашния си приятел и да има дете от него. А децата й живеят при баща си. Това не е живот:

https://www.tialoto.bg/a/1-zvezdi/104277-bashtata-na-britni-spiars-y-zabranyava-da-sazdade-semeystvo-s-priyatelya-y-sam-asgari

 

Ми сама си го е неправила, щото е невменяема. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Рита Ора снима клип в София тези дни.

Първо Селена, сега и Рита ако отиде в махалата това ще е най-посещаваното място от световни звезди в Бг. 🤯

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, BobiTo каза:

Преоткрих този трак, невероятно мистичен, еротичен и сензитивен. @Starboy оn repeat.

 

 

Брутален, особено аутрото е зверско. Ако беше сингъл би изкъртил радиото тотално ❤️

П.С. Това е любимият трак и на Дрейк от албума, има видеа как се разкъртва на него.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Starboy каза:

Брутален, особено аутрото е зверско. Ако беше сингъл би изкъртил радиото тотално ❤️

П.С. Това е любимият трак и на Дрейк от албума, има видеа как се разкъртва на него.

АМА НЕ Е ЛИ СИНГЪЛ??? Абел да го направи мигом! Той толкова много клипа пусна към този албум, че вече не знам кое какво е. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Само да не изрита 'ората тая налагана "певица".

За мен е по-скоро недооценена. Хвана точно ерата, в която и с налагане почти не се получава освен ако не си някаква естествена сензация тип Били.

преди 1 час , BobiTo каза:

Първо Селена, сега и Рита ако отиде в махалата това ще е най-посещаваното място от световни звезди в Бг. 🤯

В Шератон са снимките. :D

Иначе и Дуа засне Break My Heart в киноцентъра. Популярна дестинация сме за поп звездите хаха...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

За мен е по-скоро недооценена. Хвана точно ерата, в която и с налагане почти не се получава освен ако не си някаква естествена сензация тип Били.

В Шератон са снимките. :D

Иначе и Дуа засне Break My Heart в киноцентъра. Популярна дестинация сме за поп звездите хаха...

Жалко, че извън България никой не знае, че е снимано тук. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, BobiTo каза:

Жалко, че извън България никой не знае, че е снимано тук. 

...че като разберат, че като хукнат насам от всички страни.... - я да си стоим в анонимност по-добре.

  • Like 1
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

АМА НЕ Е ЛИ СИНГЪЛ??? Абел да го направи мигом! Той толкова много клипа пусна към този албум, че вече не знам кое какво е. 

Не е, сингли са Heartless, Blinding Lights, In Your Eyes и отскоро Save Your Tears. Другите клипове са за престиж и за цялостната концепция на албума.

Спекулира се, че сега работи върху 3 други клипа.

 

П.С. Кралица Лана с изненадваща поява в този клип ❤️ 

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

Не е, сингли са Heartless, Blinding Lights, In Your Eyes и отскоро Save Your Tears. Другите клипове са за престиж и за цялостната концепция на албума.

Спекулира се, че сега работи върху 3 други клипа.

 

Направо целия албум да клипира, ама да изпере червения костюм. 😂

 

преди 49 минути, El Gato каза:

Джеси е напуснала Little Mix.

Тъжен факт, винаги съм знаел, че все някога ще се разпаднат, но тайно се надява да не се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, El Gato каза:

Джеси е напуснала Little Mix.

Много гадно ми стана, точно напоследък като ги гледах и си мислех, че са една от женските групи, задържали се най-дълго във времето. 

Явно е имала някакви неразбирателства, а не е само заради здравословно и психическо състояние, защото щеше да го добави в поста си. Дано не си изкарват кирливите ризи като Fifth Harmony.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Blueberry каза:

Много гадно ми стана, точно напоследък като ги гледах и си мислех, че са една от женските групи, задържали се най-дълго във времето. 

Явно е имала някакви неразбирателства, а не е само заради здравословно и психическо състояние, защото щеше да го добави в поста си. Дано не си изкарват кирливите ризи като Fifth Harmony.

Другите просто не можаха да приемат, че тя е звездата в групата, горката 9 години ги дърпа напред. :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , BobiTo каза:

Другите просто не можаха да приемат, че тя е звездата в групата, горката 9 години ги дърпа напред. :( 

Джеси напусна, не Джейд 🤗

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , WindWalkerMonk каза:

Ми сама си го е неправила, щото е невменяема. 

Не е баш така. Наистина невменяем човек няма да има капацитета да работи вече коя петилетка дет се вика всеки ден. Просто е доста трудно от нейната позиция да овъртърне тва попечителство, под което оперира. Но последните изслушвания са някви стъпки към няква правилна посока. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Lelqtian каза:

Не е баш така. Наистина невменяем човек няма да има капацитета да работи вече коя петилетка дет се вика всеки ден. Просто е доста трудно от нейната позиция да овъртърне тва попечителство, под което оперира. Но последните изслушвания са някви стъпки към няква правилна посока. 

Утре е поредното изслушване за свободата й. Да видим какво ще стане. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...