Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, ChudoTy каза:

Защо? Не може да ореди правата на песните?

Изчаква Пиян да си изживее живота предполагам. Заради мазненето на Галин и предстоящия им дует, сигурно чак към края на годината ще излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Изчаква Пиян да си изживее живота предполагам. Заради мазненето на Галин и предстоящия им дует, сигурно чак към края на годината ще излезе.

Той Галин нали възхваляваще Галена, кога се обърнаха нещата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирахте ли бума, които предизвика Преслава в Бургас и не само. Как дискотеките се пръскат по всички шевове. 

А другото, което ми направи впечатление, че гласът и звучи супер след операцията. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Fast каза:

Изчаква Пиян да си изживее живота предполагам. Заради мазненето на Галин и предстоящия им дует, сигурно чак към края на годината ще излезе.

Айде сега Галин е виновен. Като пуснат песента и стане хит ще му простиш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли коя е колежката?

И защо за Бога се обясняваш като хамалка, дори не назоваваш името, само вдига патардия:

Роскана: Тя има проблем с мен, не аз с нея, подчертавам. Ако тя един ден покаже добра воля, без значение от всичко, не казвам, че трябва да се извинява, не, не ми трябва никакво извинение, нито живея за това, нито пък значи нещо за мен. Просто да покаже желание и да каже: „Ей, това наистина беше глупаво“ - за мен това би било достатъчно, защото наистина тази история е много глупава и смешна“, заяви пайнерката, писа „Телеграф“.

https://hotarena.net/roksana-voiuva-s-kolejka

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Kriminal каза:

П. С. Що сега не мога да прехвърлям страниците в сайта нормално, всеки път ми изскача реклама, докато не рефрешна?

@meleto да каже. И при мен го има този проблем. 

преди 3 часа , Fast каза:

Изчаква Пиян да си изживее живота предполагам. Заради мазненето на Галин и предстоящия им дует, сигурно чак към края на годината ще излезе.

Егаси оправданието! Какво значи "заради мазненето на Галин"?

Колкото и да ми се мазнят, ако аз не искам да направя нещо, няма да го направя. Или няма да позволя то да ми обърка плановете за нещо, което вече съм планирал, ако има ясно изградена стратегия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

Някой знае ли коя е колежката?

И защо за Бога се обясняваш като хамалка, дори не назоваваш името, само вдига патардия:

Роскана: Тя има проблем с мен, не аз с нея, подчертавам. Ако тя един ден покаже добра воля, без значение от всичко, не казвам, че трябва да се извинява, не, не ми трябва никакво извинение, нито живея за това, нито пък значи нещо за мен. Просто да покаже желание и да каже: „Ей, това наистина беше глупаво“ - за мен това би било достатъчно, защото наистина тази история е много глупава и смешна“, заяви пайнерката, писа „Телеграф“.

https://hotarena.net/roksana-voiuva-s-kolejka

Рашия й се е обидила след видеото, в което Роксана я оплю че се излага.

  • Haha 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Рашия й се е обидила след видеото, в което Роксана я оплю че се излага.

:roll1::roll1:

 

Мале-мале щом Пайнерки започнаха да им пука за Рашо, работата е сериозна.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа се снимаше в лайфа на Моника Валериева без филтър, не е толкова дебела колкото някои я изкарват. Скоро ще качи новия дует с Крум, пуснаха го малко в лайфа.

преди 3 часа , VulkoIsTheBest каза:

Някой знае ли коя е колежката?

И защо за Бога се обясняваш като хамалка, дори не назоваваш името, само вдига патардия:

Роскана: Тя има проблем с мен, не аз с нея, подчертавам. Ако тя един ден покаже добра воля, без значение от всичко, не казвам, че трябва да се извинява, не, не ми трябва никакво извинение, нито живея за това, нито пък значи нещо за мен. Просто да покаже желание и да каже: „Ей, това наистина беше глупаво“ - за мен това би било достатъчно, защото наистина тази история е много глупава и смешна“, заяви пайнерката, писа „Телеграф“.

https://hotarena.net/roksana-voiuva-s-kolejka

От-до същите думи, които Драгана Миркович говори за Цеца.

  • Angry 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Андреа се снимаше в лайфа на Моника Валериева без филтър, не е толкова дебела колкото някои я изкарват. Скоро ще качи новия дует с Крум, пуснаха го малко в лайфа.

От-до същите думи, които Драгана Миркович говори за Цеца.

Драгана пък какво иска от Цеца? Не се наяде и тя на еклери.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , VulkoIsTheBest каза:

galena-na-jivo-kachva-10-godini-kam-vazr

@Vancho Сега разбираш какво имах предвид за онази случка с недоспиването. :D

Мхм... не е толкова зле, но наистина има уморен вид. Забелязал съм, че по този начин изглеждат и хората, които надигат редовно чашката. 

Аз затова избягвам пиенето и ще си лягам. Лека :ddd

  • Haha 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

Мхм... не е толкова зле, но наистина има уморен вид. Забелязал съм, че по този начин изглеждат и хората, които надигат редовно чашката. 

Аз затова избягвам пиенето и ще си лягам. Лека :ddd

Не е толкова зле ли? Оо, тя ако те чуе, ще ти даде 1000 лв. веднага. :lol:

По принцип наистина е пълно с такива жени навсякъде, но са поне 45+. А в сравнение с фотошопирания вариант, леле мале. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Не е толкова зле ли? Оо, тя ако те чуе, ще ти даде 1000 лв. веднага. :lol:

По принцип наистина е пълно с такива жени навсякъде, но са поне 45+. А в сравнение с фотошопирания вариант, леле мале. 

Ами предвид това, че от 10 години не се е спряла, има 2 деца и е на 35... 

Днешните млади се амортизираме много бързо. Аз имам съученички, които вече изглеждат като лели, а още нямаме 25.

Редовен нощен живот и недоспиване, тоновете грим, с които се клепат от 14-годишни, пиенето на алкохол, забързаното ежедневие, храната и т.н... всичко си оказва влияние. 

  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

U serious? 

За съжаление не. Мислих, че е очевидна нескопосаната ми обработка. Но пък хайде сега, всеки си има лошите дни в които не изглежда перфектно. Като добавим и лошо осветление се получава още по-зле. 

Виждали сме я на живо и знаем, че нито изглежда толкова “изгладена” като на Фотошоп снимката, но и в никакъв, ама никакъв случай така като на “реалната”. В Instagram се правят съвършени и много вдигат критерия. От недоспиване и пиене човек може да се състари с 10 години докато се възстанови и си почине. Мисля, че на въпросната снимка е такава причината. Поне псевдонима й не е “Малката”, оная и на клиповете толкова филтър за гладка кожа има, че почти не се отличават чертите на лицето й кое къде се намира.  Ама така е ако искаш да изглеждаш “малка”, а си трийсе годишен парцал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

За съжаление не. Мислих, че е очевидна нескопосаната ми обработка. Но пък хайде сега, всеки си има лошите дни в които не изглежда перфектно. Като добавим и лошо осветление се получава още по-зле. 

Виждали сме я на живо и знаем, че нито изглежда толкова “изгладена” като на Фотошоп снимката, но и в никакъв, ама никакъв случай така като на “реалната”. В Instagram се правят съвършени и много вдигат критерия. От недоспиване и пиене човек може да се състари с 10 години докато се възстанови и си почине. Мисля, че на въпросната снимка е такава причината.

Знам, пате, аз съм нагледното доказателство. Преди да навърша 30 имаше периоди, в които изглеждах на 50. Сега набор 2000 ми викат "Някой път на кафенце, нещо, разходчица.. :) ?" А момче, което подозирам, че няма навършени 17, всеки ден уж случайно идва там, където знае, че ще ме види. И щях да си помисля, че просто му харесва мястото, ако не бяха погледите, дето ми вкарва. Звучи като изтъкване, но си е самата истина.

Правете сметка как живеете, че по-добре няма да става, освен ако ние не си го направим.

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Драгана пък какво иска от Цеца? Не се наяде и тя на еклери.

Драгана я споменава във всяко едно интервю, защото никой не я бръсне за слива, нищо не й остана освен да се захваща за Цеца и псевдоморалистите да я защитават

преди 1 час, retr0 каза:

Тая снимка на Галена е Фотошоп с цел уронване на имиджа. Ето истинската! :)

1F895428-BFEA-4C67-8399-BE4D2274A342.jpeg

Изпуснал си логото FaceApp😂

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...