Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, retr0 каза:

Ще ни докара някой атентат тая Ваня. Заек, да се пазиш от места с големи тълпи, ако ти се ходи на забавление ще посещаваш само участия на Райна или Татяна. 

Райна не е идвала от 100 години в Бургас. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 39 минути, zai4eto82 каза:

Ваня с "Дубай" си я пускат по Планета. Днес в 8:00 я гледах.

Андреа много я въртят по Фен Тв. 

Постоянно въртят дуетите с Джена и Борьо :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

Постоянно въртят дуетите с Джена и Борьо :D 

И не само. Въртят Най-добрата, новата й Peligroso amor, другите й чужди песни. Доста песни й въртят. и даже и беше в рубриката С песните на. Андреа не може да се оплаче от ротация. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Western каза:

Спите ли, кучки? 

 

Междудругото тази Тереза пуска страшни хитачки, а според мен си ги прави за удоволствие и хич не й пука кой и дали изобщо ще й ги слуша някой. :D 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

И не само. Въртят Най-добрата, новата й Peligroso amor, другите й чужди песни. Доста песни й въртят. и даже и беше в рубриката С песните на. Андреа не може да се оплаче от ротация. 

Да, и разни концерти и тв версии, но Джена и Борьо са задължителни :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много голям хит е, но не й отиват на Джена изобщо. Трябва да си пее турававе ли е, както беше в пиковите й години. На нея и отиват манелета: Да ти се доказвам, Да те бях ранила, Да видя какво е. Там е екстра. Дори и песни като Химия, с повече от две и тн. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето и Тони Стораро имат едни и същи тениски, но с различни цветове.

Коцето беше с нея вчера във Варна и в Приморско, а Тони Стораро е с нея в клипа на Шефката:

 

70003962_722359348202358_3306839894084550656_o.jpg

TONI STORARO.jpg

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

С тази тениска Коцето беше в Приморско като я видях за първи път и имам снимки с Коце като се снимахме там с тази тениска. После забелязах, че и Тони Стораро я има същата, но в друг цвят. На Коце по-добре му седи обаче и повече му отива. То се вижда и на снимката ни с Коце. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

3,9 млн. за 1 месец.

@plambata Ей това няма да направи 10 милиона до края на годината, а не "Пиян". 

 

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Джена вече е друго ниво, тя е текстописец. Тя твори. Скоро ще започнат да я търсят да им пише текстовете. Таланта трябва да се оцени.

 

Иронично го казваш това, нали? :1000(29):

Наси ще зареже Джена до няколко години. Още 1-2 лета давам на Дойчо да го облъчва със сластен поглед и Джена е аут от играта.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

3,9 млн. за 1 месец.

@plambata Ей това няма да направи 10 милиона до края на годината, а не "Пиян". 

 

Пламбата е казал, че Паника ще ги направи, а Преслава - не?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Иронично го казваш това, нали? :1000(29):

Наси ще зареже Джена до няколко години. Още 1-2 лета давам на Дойчо да го облъчва със сластен поглед и Джена е аут от играта.

Той ще го заглежда докато Джени се наслаждава на порцията си с топла леща. Така вниманието й ще бъде отвлечено за да не пречи. :1000(29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Той ще го заглежда докато Джени се наслаждава на порцията си с топла леща. Така вниманието й ще бъде отвлечено за да не пречи. :1000(29):

Ако съм на него, като свърши с едната порция, веднага й давам втора, трета. Да сърба там, докато с Наси си намигат.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, VulkoIsTheBest каза:

Пламбата е казал, че Паника ще ги направи, а Преслава - не?

Отвори темата за "Пиян", когато излезе той беше убеден че ще е сезонно хитче, което ще угасне за 1 месец и даже няма да направи 10 милиона до края на година. А тя 1 месец по-късно непрекъснато правеше по над 100 хиляди ежедневни гледания. И това му е втората абсурдна теория в рамките на година, другата беше че "Кво те бърка" на Фики ще е по-голям хит от "Да гори в любов".

  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Отвори темата за "Пиян", когато излезе той беше убеден че ще е сезонно хитче, което ще угасне за 1 месец и даже няма да направи 10 милиона до края на година. А тя 1 месец по-късно непрекъснато правеше по над 100 хиляди ежедневни гледания. И това му е втората абсурдна теория в рамките на година, другата беше че "Кво те бърка" на Фики ще е по-голям хит от "Да гори в любов".

2019 ще завърши с "Добре ли си" и "Пиян" на 1-во и 2-ро място. :1000(9):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Отвори темата за "Пиян", когато излезе той беше убеден че ще е сезонно хитче, което ще угасне за 1 месец и даже няма да направи 10 милиона до края на година. А тя 1 месец по-късно непрекъснато правеше по над 100 хиляди ежедневни гледания. И това му е втората абсурдна теория в рамките на година, другата беше че "Кво те бърка" на Фики ще е по-голям хит от "Да гори в любов".

И да го е казал е било моментна реакция, защото песента не му е харесала. Нормално е да направи такава прогноза. Както и ако нещо те изкефи можеш да му прогнозираш мега успех под влиянието на емоциите. 

И като стана въпрос мога да ти припомня, че вие бяхте казали, че "Феноменален" ще се забрави след 2-3 месеца и няма да е хит. А видяхме какво стана после. И ти може да погледнеш вашите прогнози. Същото е. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли е бивша Клеа? :D

Като Тиана песента яко ме кефи! Има култуви фрази просто освен брутално яката и надъхана музика! :D 

Как се НАПЪВАШ да ми стане гадно! :D Пак за мен умът ти, гадост ще ИЗМЪТИ! :D 

Ха ха ха, много е забавна! :D 

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Яла яла хаби

Проект на световно ниво, определено ДУБАЙ (Яла, яла хаби) ще е хитът на 2019!

Танцьорката от клипа Клеа ли е?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DevilWish каза:

Това ли е бивша Клеа? :D

Като Тиана песента яко ме кефи! Има култуви фрази просто освен брутално яката и надъхана музика! :D 

Как се НАПЪВАШ да ми стане гадно! :D Пак за мен умът ти, гадост ще ИЗМЪТИ! :D 

Ха ха ха, много е забавна! :D 

Това е бившата Лоренция от Хит микс

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...