Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 26 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Топ 20 по гледания на песните от 2019 в PlanetaOfficial

1. Галин и Лидия - Няма да ми мине - 13,3 млн.
2. Преслава - Изтрезняваш ли - 11,7 млн.
3. Галена и Миле Китич - Добре ли си - 11,1 млн.
4. Галена - Сърце - 8,8 млн.
5. Емилия и Денис Теофиков - Тръгвай си - 7,3 млн.
6. Малката - Не ме занимавай - 6,6 млн.
7. Емилия и Денис Теофиков - Акула - 6,4 млн.
8. Преслава - Пиян - 5,9 млн.
9. Цветелина Янева - Болка моя - 5,7 млн.
10. Теди Александрова, Илиян и Борис Дали - Давай на ДЖ-я - 5,5 млн.
11. Теди Александрова, Сашо Роман и Нед - Най-боли ме - 5,5 млн.
12. Галин и Десита - Мусала - 5,3 млн.
13. Емануела - Скъпото се плаща - 5,2 млн.
14. Мария - Да ме гали - 5,1 млн.
15. Джордан - Не си прави труда - 4,3 млн.
16. Анелия - Заради теб - 4,1 млн.
17. Галин и Азис - Мамиш - 3,9 млн.
18. Анелия и Живко Микс - Шампион - 3,8 млн.
19. Роксана и Силвър - Япма бана - 3,8 млн.
20. Емануела и Илиян - Я се успокой - 3,8 млн.

"Пиян изпрати ми цветя" мигом се е устремила към топ 5. ❤️

Оле, Милена и Гиле Китич скоро ще издухат Чотурата от 2-ро място.

Оле "Сърце" на 4-то, а уж била нещо като флоп.

Оле Малката мигом да й махнат гледания от youtube, да пада под ТОП 10.

Емануела и Анелия тази година натирени в ъгъла.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Оле, Милена и Гиле Китич скоро ще издухат Чотурата от 2-ро място.

Оле "Сърце" на 4-то, а уж била нещо като флоп.

Оле Малката мигом да й махнат гледания от youtube, да пада под ТОП 10.

Емануела и Анелия тази година натирени в ъгъла.

Тя ще стане номер 1 бе.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Тя ще стане номер 1 бе.

Нека става, най-много заслужава от песните в ТОП 3.

Ако Вреса не я мине с Пиян до края на годината, Галчотница отново ще завърши първа. Пак с дует. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Сипа си му с големия черпак де, не мога! Преслава не е наркоманка мило, а жена с проблеми. Освен това заради матката си е променила лицето, имала е проблеми.

Галена не е с душа на лесна, а просто е човек който държи на хигиената. Къпе и продухва хората!

Ама така де. Много е досаден с непрекъснатите приказки кой какъв бил. То ако се водим пи това, не трябва да слушаме музика. Ар Кели бил изнасилвач, Майкъл бил педофил, Невена била крадла. Като някакъв съдник се изживява, сякаш Преслава е най добрия човек на света. И сякаш гаджето и не бие такива като него по участията и... Понякога като му прочета глупостите и ми става лошо. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Нека става, най-много заслужава от песните в ТОП 3.

Ако Вреса не я мине с Пиян до края на годината, Галчотница отново ще завърши първа. Пак с дует. 

Няма да ми мине също си заслужава. Много хубава песен си е с шанс да се слуша и след време. За мен тя и Тръгвай си са най добрите песни в топ 20,но аз си имам сантимент към умерени и баладични неща (да не ме чуе кака Шулевна) :shifty:

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Ама така де. Много е досаден с непрекъснатите приказки кой какъв бил. То ако се водим пи това, не трябва да слушаме музика. Ар Кели бил изнасилвач, Майкъл бил педофил, Невена била крадла. Като някакъв съдним се изживява, сякаш Преслава е най добрия човек на света. И сякаш гаджето и не бие такива като него по участията и... Понякога като му прочета глупостите и ми става лошо. 

Преса не рекламира токсични продукти.

Преса не шмърка.

Преса не ебе гаджета на колежки.

Преса не съботира кариери и не ламти за награди.

Преса не роди дете от престъпник.

 

  • Haha 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Преса не рекламира токсични продукти.

Преса не шмърка.

Преса не ебе гаджета на колежки.

Преса не съботира кариери и не ламти за награди.

Преса не роди дете от престъпник.

 

Така синтезирано, направо ма прайш да съм

660_9a7b2b20fad7f07f43e8e069fbc6db42.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

@WindWalkerMonk Пак ли сме на противоположни мнения относно популярни песни? :D Да разбирам, че Паника ти е на сърце? Тц тц, един път не може да се уцелим.

Не ми харесва. Най ме кефят: 

изтрезняваш ли, добре ли си, акула, тръгвай си, да вдигнем шум, най боли ме на Теда, пиян, паника ме кефи на куплетите.

дай да я обсъдим. Припева е доста тъп. Направо е шокиращо, че Галена заложи на изтъркана и малоумна дума като Кока за да й тегли песента и флопна.

иначе Емилия много флопна с тия изтрити пиратски клипове. А се пуска по три пъти с две песни, прав беше Конди. Няма друга дето да се пуска толкова. Липсва ми Анелия, тя се пуска но няма голям хит:((( Емето и тя е в същото положение, макар направи така да се върти редовно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Айде престани с изказванията  като върховна инквизиция. Има кой да я съди. Ти не си човека. И Преслава е наркоманка, но не си спрял да я слушаш, нали? 

Теб като потребител трябва да те интересува ксква музика прави и дали пее добре. Машъпите на Невена са супер. И аз ги слушам редовно. 

И за Майкъл Джексън си позволяваш много крайни тъпотии да пишеш, но няма по голям музикален гений от него. Спри се вече

И да е била наркоманка в период от живота си, това е порок, докато Невена е извършила тежко престъпление. Изобщо не са сравними двете неща.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

И да е била наркоманка в период от живота си, това е порок, докато Невена е извършила тежко престъпление. Изобщо не са сравними двете неща.

Ти ме разбиваш. Тя спа с кой ли не, друса се, бие се с гаджетата й. Кво ли друго не прави, ма тва не са престъпление. Наркотиците в България са престъпление мило, моля те информирай се.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не ми харесва. Най ме кефят: 

изтрезняваш ли, добре ли си, акула, тръгвай си, да вдигнем шум, най боли ме на Теда, пиян, паника ме кефи на куплетите.

дай да я обсъдим. Припева е доста тъп. Направо е шокиращо, че Галена заложи на изтъркана и малоумна дума като Кока за да й тегли песента и флопна.

иначе Емилия много флопна с тия изтрити пиратски клипове. А се пуска по три пъти с две песни, прав беше Конди. Няма друга дето да се пуска толкова. Липсва ми Анелия, тя се пуска но няма голям хит:((( Емето и тя е в същото положение, макар направи така да се върти редовно.

Човек, нацията изпростя тотално, не ме учудва това за коката. Ние сме дъртици, премъдрели и го виждаме от друг ъгъл. Малките шльоковчета се кефят на подобни "скандалности", нищо, че най-близкото до кокаин, което са виждали повечето от тях, е готварска сол.

На Анелия "Шампиона" го чух веднъж в Пловдув надут яко и веднъж в Обзор от тела на една девойка.

Емилия е родена с късмет, всяка година с поне един доста голям хит, тази година - с два.

Но необяснимо защо образът й ми бледнее тази година, сякаш не намирам същата магия в нея. Сигурно в момента дори на теб ти е по-симпатична отколкото на мен. Което не знам защо е.

ПС: Мисля, че тази година си плащам по отношение на дисфорията ми от Галена. Правих неща миналата година......... само за да се домогне до 1-во място и да има най-успешня дебют за 24 часа. Сега ми се връща и самият мен не ме грабва, както преди.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не Галена е ОК. Просто в интерес на истината според мен, тя е много несигурна и не знае къде да слага границата. На последното участие се видя и това я проваля на моменти. 

Иначе е най голямата последните години, но Преслава е с успехи за десетилетието и подкрепа на Пайнер.

моето мнение е, че всяка иска тва дето има другата: Преса глас и талант, Галя сексапил и стил. Трябвало е да се разменят:D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Не Галена е ОК. Просто в интерес на истината според мен, тя е много несигурна и не знае къде да слага границата. На последното участие се видя и това я проваля на моменти. 

Иначе е най голямата последните години, но Преслава е с успехи за десетилетието и подкрепа на Пайнер.

моето мнение е, че всяка иска тва дето има другата: Преса глас и талант, Галя сексапил и стил. Трябвало е да се разменят:D

Ее, извинете, ама Лидер и Несигурност не вървят ръка за ръка. 

Може да съм максималист. Щом ще защитавам някого с честта си, искам най-доброто във всички аспекти. Без досадни бръщолевиници преди бис, без грозни излагации по участия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Наркотиците в България са престъпление мило, моля те информирай се.

Истинските престъпници са наркотрафикантите, не хората които ги употребяват по една или друга причина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Какви са тия гюпки, де ги постваш!

Какво значи "гюпка"?

Това беше реакцията на Преси при прочитането на твоя пост. :D Тя се радва милата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Нещо с Рашия ще да е!!!

Всъщност си няма и идея, но исках да се направя на близък до нея, пълен с инфо, да съм като другите съфорумци. :( 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, retr0 каза:

Есента е определяща. А като знам Галена какво готви, годината е нейна! 

 

Ама моля ти са, тук ни хайпваха 2 месеца с тази Паника. Сега сигурно почва хайпа за новия сезон. Накрая Цура Янева ще с по-голям хит за лятото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ама моля ти са, тук ни хайпваха 2 месеца с тази Паника. Сега сигурно почва хайпа за новия сезон. Накрая Цура Янева ще с по-голям хит за лятото.

“Паника” си заслужаваше хайпа. Това, че не стана хит като на конкуренцията не означава, че не е хит въобще. А пък и като човек дето се кефи на Галена оценявам проекта много високо и му се радвам много. Ако текста беше извън клишето бих определил целия проект като новаторски, но просто не е искала да рискува и с музика, и с клип,  и с текст.

Гювендия мръсна. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Slavi каза:

Ама така де. Много е досаден с непрекъснатите приказки кой какъв бил. То ако се водим пи това, не трябва да слушаме музика. Ар Кели бил изнасилвач, Майкъл бил педофил, Невена била крадла. Като някакъв съдник се изживява, сякаш Преслава е най добрия човек на света. И сякаш гаджето и не бие такива като него по участията и... Понякога като му прочета глупостите и ми става лошо. 

Крайни изроди и закоравели престъпници нямат място в развлекателната индустрия и не заслужат подкрепа, фенове и трибуна. Това е положението. Все повече такива хора ще бъдат разобличавани.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...