Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Runevski каза:

Значи добре си е свършила работата Рени, щом само тук се изписаха 10 страници 😄

Шегата на страна, просто насочвах фокуса към въпросните коментари, другото е дъвкано и коментирано. Не знам защо бягате от темата 🙄

И в повечето коментари се обсъждаше как това е пълна простотия.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, Runevski каза:

Значи добре си е свършила работата Рени, щом само тук се изписаха 10 страници 😄

Шегата настрана, просто насочвах фокуса към въпросните коментари, другото е дъвкано и коментирано. Не знам защо бягате от темата 🙄

В коментарите се обсъжда същото, което и ние обсъждахме още миналата година. Сигурно е много скучно да си фен на Рени в 2019.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

В коментарите се обсъжда същото, което и ние обсъждахме още миналата година. Сигурно е много скучно да си фен на Рени в 2019.

Ние като Преславови определено не можем да рилейтнем :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Сигурно е много скучно да си фен на Рени в 2019.

Така е, гледам записи ту от концерта и в НДК от 2000, ту на този от 2001, ту от двата от 2008, разнообразявам и със откъси от първия концерт на стадион и някое от 50те и представяния в Сърбия. Ще взема да си пусна и първото прозвучаване на чалга в Арена Армеец, а после и подгряването на Брена преди 2 години.. Но все пак цикълът се повтаря ли, повтаря - прав си 😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

Така е, гледам записи ту от концерта и в НДК от 2000, ту на този от 2001, ту от двата от 2008, разнообразявам и със откъси от първия концерт на стадион и някое от 50те и представяния в Сърбия. Ще взема да си пусна и първото прозвучаване на чалга в Арена Армеец, а после и подгряването на Брена преди 2 години.. Но все пак цикълът се повтаря ли, повтаря - прав си 😭

А нещо актуално, ново? Кога?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

А нещо актуално, ново? Кога?

Който не си е натрупал материал за години напред, да му мисли и да продължава да трупа, докато стигне тези, които са го направили и си почиват. Благодаря! 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Runevski каза:

Така е, гледам записи ту от концерта и в НДК от 2000, ту на този от 2001, ту от двата от 2008, разнообразявам и със откъси от първия концерт на стадион и някое от 50те и представяния в Сърбия. Ще взема да си пусна и първото прозвучаване на чалга в Арена Армеец, а после и подгряването на Брена преди 2 години.. Но все пак цикълът се повтаря ли, повтаря - прав си 😭

Губиш ти се харесваше от мен и още 3-ма сърби в туитър през 2016, Рени брои ли го за успех?

  • Haha 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

Който не си е натрупал материал за години напред, да му мисли и да продължава да трупа, докато стигне тези, които са го направили и си почиват. Благодаря! 

Страхотна логика. Преслава пък е трупала и продължава да трупа. Галена, Емилия, анелия, че дори Камелия, Ивана и Глория също. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Страхотна логика. Преслава пък е трупала и продължава да трупа. Галена, Емилия, анелия, че дори Камелия, Ивана и Глория също. 

Гло да почива. Другите имат концерти в НДК да стягат, я!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Runevski каза:

Гло да почива. Другите имат концерти в НДК да стягат, я!

Към днешна дата дали би събрала повече от 20 човека на концерт, изключвайки семействотото и?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Към днешна дата дали би събрала повече от 20 човека на концерт, изключвайки семействотото и?

Обади се и попитай, щом се интересуваш толкова. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Runevski каза:

Обади се и попитай, щом се интересуваш толкова. 

Нали е уникално, че някой се интересува от Рена?

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kriminal каза:

Нали е уникално, че някой се интересува от Рена?

 

Абсолютно! Както казва Рени, като е видяла плаката за първото и участие, гласящ "5 лева вход" се е учудила кой ли би дошъл.. А то накрая - фул! 

Ирония, бе! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Runevski каза:

Така е, гледам записи ту от концерта и в НДК от 2000, ту на този от 2001, ту от двата от 2008, разнообразявам и със откъси от първия концерт на стадион и някое от 50те и представяния в Сърбия. Ще взема да си пусна и първото прозвучаване на чалга в Арена Армеец, а после и подгряването на Брена преди 2 години.. Но все пак цикълът се повтаря ли, повтаря - прав си 😭

На мен лично би ми омръзнало да въртя стари концерти и песни отново и отново до болка. Нямаш ли и други любимци освен Рени? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

На мен лично би ми омръзнало да въртя стари концерти и песни отново и отново до болка. Нямаш ли и други любимци освен Рени? 

Бях ироничен. 

Иначе харесвам всички с малки изключения. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Някой би ли ми обяснил смисъла на " в целия град вече няма цигари,а от 10 години една не запалих"? Този текст да не е писан от Джена? 

 

Че 10 години не е пушил, а след като се влюбил в лирическата героиня, която още ходи на училище и няма как да има връзка с него е издънил всичките цигари в града от стрес и депресия.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Runevski каза:

Ей, не спира да ги вълнува хората този звезден сблъсък, значи 😄

Само забележи:

- И мисля, че съм първата българска певица в Гранд - оглежда се, търсейки одобрение с ококорени очи. Сигурно си мисли "Ох, дано да мине..."

После, като й казват, че преди нея е била Рени, казва "Да... преди много години".

Извинявай, Преслава, не знаех, че щом е преди много години за теб не се брои и няма значение. Манипулаторка.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , -A. каза:

Това, че Рени е качила това клипче от фейк профил не означава, че някой се интересува от този ''сблъсък''. Поздрави!

За кое поздрави? За това, че оправдаваш една лъжкиня?

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Само забележи:

- И мисля, че съм първата българска певица в Гранд - оглежда се, търсейки одобрение с ококорени очи. Сигурно си мисли "Ох, дано да мине..."

После, като й казват, че преди нея е била Рени, казва "Да... преди много години".

Извинявай, Преслава, не знаех, че щом е преди много години за теб не се брои и няма значение. Манипулаторка.

Не бе, тва не е ОК 100%. Не знам за кво й е било изобщо да го казва, ама се 200%. Но не го казва с лошо според мен това за преди много години. Според мен наистина не се е сетила, наркотиците не прощават все пак.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...