Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Сега изглежда по-добре от тогава. Опъвала е бръчки 100 про, сигурно и друго си е правила.

Вярна ли е информацията, която се тиражира, че си прошепнал на уше на някого: Не спирай, говори ми, разбивай ме от ........... спомени

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Андреа щяла да има песен и с Крум,което значи че ще има минимум 4 песни за тази година.Боже мой,това не се е случвало от поне 5 години

Не го казвам с лошо, но кои са останалите 3? I just-

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Андреа щяла да има песен и с Крум,което значи че ще има минимум 4 песни за тази година.Боже мой,това не се е случвало от поне 5 години

От цялото клипче, най-добре звучи ъъъ на 25-та секунда

  • Haha 1
  • Sad 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

 

+ тъпотията със Супер Сако,която изтече и са я изтрили.

Оо, тотално бях изключил за "Как те искам", много мистична и интересна музика. Определено заслужаваше да и пусне клипа, защото песента е яка!

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Оо, тотално бях изключил за "Как те искам", много мистична и интересна музика. Определено заслужаваше да и пусне клипа, защото песента е яка!

Да,много жалко,че заряза такъв бъдещ хит.Първите дни добре започна да се развива,направи хубави гледания за 24 часа,пускаха я по дискотеките и тн,но липсата на клип си оказа влияние и флопна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Kriminal каза:

От цялото клипче, най-добре звучи ъъъ на 25-та секунда

Повече от ясно е,че няма да е хит,но поне да има бройка.😥  

Когато няма филтър в реалния живот.😥😥😥

 

Screenshot_20190903-144740_Instagram.jpg

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, xroflx9 каза:

Повече от ясно е,че няма да е хит,но поне да има бройка.😥  

Когато няма филтър в реалния живот.😥😥😥

 

Screenshot_20190903-144740_Instagram.jpg

Ужасна е, и като сетя че сама се докара с глупости дотам. Прилича на Ваня Червенкова.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

Вярна ли е информацията, която се тиражира, че си прошепнал на уше на някого: Не спирай, говори ми, разбивай ме от ........... спомени

И по-скандални неща съм прошепвал.

-К.

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , foxy_vd каза:

За съжаление, Пресли вече лети по пързалката. Прави го точно като Глория.... 

Отписваш я от 2009 насам. 

Пайнера ще я съжали и ако трябва насила ще я набута в тренда. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Cally-Pressyfan' каза:

И по-скандални неща съм прошепвал.

-К.

Чакаме ли с трепет края на седмицата, за да се насладим на 5 нови трака?

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, gogo каза:

Отписваш я от 2009 насам. 

Пайнера ще я съжали и ако трябва насила ще я набута в тренда. 

Изобщо не му отговаряй, само го провокираш да дразни.

Преса лети от 10 години по пързалката, а не е спряла да е най-интересната и обсъжданата музикална личност в България.

Неговите генерални заключения се базират на Видинския панаир и това което Кама и Цветин му подшушнат.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Чакаме ли с трепет края на седмицата, за да се насладим на 5 нови трака?

Със смесени усещания сме.

  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Със смесени усещания сме.

 

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

Ако има певица, за която ме е яд, че си провали потенциалс, то това е Таня Боева. Колко постигна сама и колко още можеше да постигне с компания. Явно е особен характер, щом така и не успя да се договори д никоя компания. А след спонтанния аборт, съвсем слезе надолу. 

 

@xroflx9

@Willy

@WindWalkerMonk

Какво мислите за тази фолк легенда? 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Ако има певица, за която ме е яд, че си провали потенциалс, то това е Таня Боева. Колко постигна сама и колко още можеше да постигне с компания. Явно е особен характер, щом така и не успя да се договори д никоя компания. А след спонтанния аборт, съвсем слезе надолу. 

 

@xroflx9

@Willy

@WindWalkerMonk

Какво мислите за тази фолк легенда? 

Аз като чужденец който е следил българската музика до 2014/15 година основно по Планета ТВ, не съм много запознат с творчеството й. Това е първата нейна песен която открих, почти 10 години след излизането й. Късно си се сетил май е последно издадената й песен и е мега яка. Текст, музика, клип всичко е ниво и заслужаваше да стане голям хит.

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Тайно се надявам,че наистина Преслава и Гери-никол ще имат дует и песента е включена в албума й.💕

И петте нови песни са самостоятелни. А и ако пуска дует с Гери-Никол, няма да го пусне мимоходом с още няколко нови песни без клипове.

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Тайно се надявам,че наистина Преслава и Гери-никол ще имат дует и песента е включена в албума й.💕

Вероятно вече ще е догодина. Не вярвам да пусне е рамките на медец 2 дуета. Такъв патрон като Гери Никол не се хаби ей така. 

Тя Галена някога и се натискаше за дует, но беше жестоко отрязана. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

И петте нови песни са самостоятелни. А и ако пуска дует с Гери-Никол, няма да го пусне мимоходом с още няколко нови песни без клипове.

Жалко. Най-големи очаквания имам към песента й от Оцко,а тази от Павлов е ясно,че ще е тъпа.

преди 4 минути, Slavi каза:

Вероятно вече ще е догодина. Не вярвам да пусне е рамките на медец 2 дуета. Такъв патрон като Гери Никол не се хаби ей така. 

Тя Галена някога и се натискаше за дует, но беше жестоко отрязана. 

Дуетът й с Галин за мен е напълно безсмислен при положение,че "Царя на купона" нямаше кой знае какъв успех.

Иначе на Гери кой не се е мазнил? И Андреа,и Педалин,но май само Преслава ще я огрее. Даже като гледам Гери-Никол се мазни на Прес.🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Жалко. Най-големи очаквания имам към песента й от Оцко,а тази от Павлов е ясно,че ще е тъпа.

Дуетът й с Галин за мен е напълно безсмислен при положение,че "Царя на купона" нямаше кой знае какъв успех.

Иначе на Гери кой не се е мазнил? И Андреа,и Педалин,но май само Преслава ще я огрее. Даже като гледам Гери-Никол се мазни на Прес.🤣

Ами на Гери и е трудно, защото се самопродуцира. Дует с Преслава ще и се отрази много добре на кариерата. 

 

Оо, Деса ще има концерт с Драгана Миркович

 

Screenshot_20190903_164732_com.facebook.katana.jpg

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...