Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 часа , Slavi каза:

Глория на дърти години откачи и последното, което може да се каже за нея е, че има поведение. Ако поведение е да пише на феновете си в Инстаграм Майната ти и да ги блокира, без дори да има причина, то ценностите ти са много объркани. 

А и да не забравяме, че последните години от топ кариерата и бе любовноца на топ мафиот. 

Да е жива и здрава. Нейна си работа, но да твърдиш, че била за пример е нелепо.

Чалга певица и пример за обществото няма как да вървят ръка за ръка в едно изречение. Всичките по един или друг начин се изложиха. 

Не им следя инстаграмите, а личният живот на певиците си е личен. На мен ми е достатъчно, че Глория не е парадирала с мъже.

А за да се изрази така, явно някой фен е бил много нахален. И аз бих била постъпила така на нейно място.

И да, Глория е за пример, за разлика от Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://pik.bg/първо-в-пик-нов-скандал-с-певица-на-митко-пайнера-мюсюлмани-скочиха-на-ваня-за-гаври-с-кор-news865004.html

Танковете на Гергана в нова версия “Дубай”.

хахаха

Да не говорим за втория скандал за Ричи и липовона... малее

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

https://pik.bg/първо-в-пик-нов-скандал-с-певица-на-митко-пайнера-мюсюлмани-скочиха-на-ваня-за-гаври-с-кор-news865004.html

Танковете на Гергана в нова версия “Дубай”.

хахаха

Да не говорим за втория скандал за Ричи и липовона... малее

Какво е това с липовона? Кажи с две думи. Май за онова кюпече от ВИП-а става въпрос?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Какво е това с липовона? Кажи с две думи. Май за онова кюпече от ВИП-а става въпрос?

Любомир Жечев направи видео, в което разкрива Ричи и липовона, след което Ричи качи лъжливо видео, че уж Любомир го изнудвал за пари и клип даже беше направил, в същото време Любомир поръчал 5 различни липовона и направил тестове, подал жалба в прокуратурата, а в момента липовон се затрива от всякъде.

Ричи си изтрил ютюб канала, инстаграма, изхвърлен е от Пулса-Фитнес, махнали са го от сайта им като треньор, сайта му и той свален и тази вечер в новините имаше репортаж, а утре пълно разследване и ново видео от Любомир и истината за липовона.

BTV: https://btvnovinite.bg/bulgaria/opasna-hranitelna-dobavka-za-otslabvane-se-prodava-u-nas.html

Ютуб канал на Любомир: https://www.youtube.com/channel/UCYv6OHlgft9a5dqaqo4X-5g/videos

Колкото до Ваня... беше написана една статия и изтрита, защото всявала омраза.

След това са писали на доста страници, до Пайнер, Панчо и т.н.

Пик е първата голяма медия, която го отразява, след нея още няколко сайта отразиха новината и до дни още доста ( надявам се ). :1000(29):

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

00:45-107 дни

00:50 Коцето го вкара в мен

00:51 Коцето свърши

00:52 Бременна съм от Коцето

00:53 Ще имаме дъщеря

00:54 Ще се женим с Коцето

00:55 Отиваме на меден месец с Коцето

00:56 Скарахме се с Коцето

00:57 Сдобрихме се с Коцето

00:58 Надя иска да ни раздели

00:59 Развеждаме се с Коцето

01:00 Убих Надя.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pechenko каза:

Любомир Жечев направи видео, в което разкрива Ричи и липовона, след което Ричи качи лъжливо видео, че уж Любомир го изнудвал за пари и клип даже беше направил, в същото време Любомир поръчал 5 различни липовона и направил тестове, подал жалба в прокуратурата, а в момента липовон се затрива от всякъде.

Ричи си изтрил ютюб канала, инстаграма, изхвърлен е от Пулса-Фитнес, махнали са го от сайта им като треньор, сайта му и той свален и тази вечер в новините имаше репортаж, а утре пълно разследване и ново видео от Любомир и истината за липовона.

BTV: https://btvnovinite.bg/bulgaria/opasna-hranitelna-dobavka-za-otslabvane-se-prodava-u-nas.html

Ютуб канал на Любомир: https://www.youtube.com/channel/UCYv6OHlgft9a5dqaqo4X-5g/videos

Колкото до Ваня... беше написана една статия и изтрита, защото всявала омраза.

След това са писали на доста страници, до Пайнер, Панчо и т.н.

Пик е първата голяма медия, която го отразява, след нея още няколко сайта отразиха новината и до дни още доста ( надявам се ). :1000(29):

Егати идиотът е това фитнесменче с гейски глас. Лекарството се продавало в България от 2010, представям си колко хора са се натровили. Този направо в затвора може да иде. И дано. С това гласче ще го пръснат, както Малката ги пръска в новата песен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pechenko каза:

00:50 Коцето го вкара в мен

00:51 Коцето свърши

00:52 Бременна съм от Коцето

00:53 Ще имаме дъщеря

00:54 Ще се женим с Коцето

00:55 Отиваме на меден месец с Коцето

00:56 Скарахме се с Коцето

00:57 Сдобрихме се с Коцето

00:58 Надя иска да ни раздели

00:59 Развеждаме се с Коцето

01:00 Убих Надя.

Егати Матрицата.  :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pechenko каза:

00:50 Коцето го вкара в мен

00:51 Коцето свърши

00:52 Бременна съм от Коцето

00:53 Ще имаме дъщеря

00:54 Ще се женим с Коцето

00:55 Отиваме на меден месец с Коцето

00:56 Скарахме се с Коцето

00:57 Сдобрихме се с Коцето

00:58 Надя иска да ни раздели

00:59 Развеждаме се с Коцето

01:00 Убих Надя.

:roll1::roll1:

Истинската история! Сега трябва да викаме полиция! 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко някакъв ми писа във фейса, че видял, че имам снимка с Галин и затова писал ... и че всеки преди да умре трябвало да има селфи с Фараона.... ще паднааа!!!! Галине, Галинеее.. :roll1:

  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Райна си е оставила снимките с Валери, а той е този, който си ги е изтрил с Райна.  

а) Райна го раздава над нещата

б) Райна го иска обратно

Иначе браво на Валери. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Райна си е оставила снимките с Валери, а той е този, който си ги е изтрил с Райна.  

Ами така ще е. Райна иска да си има снимки с някой популярен в инстаграма, а на него му е все тая, поредната бройка. 

Не е ходил и той в казарма и нищо не знае за живота. Нашите дядовци една снимка от инстаграма не са махали с бившите си. Но старшината строг, който не успявал да направи добра инфлуенсърска снимка е ял ку*а вечер. 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Не изглежда такъв... после завоалира, че не го слушал много, ама го знаел от мястото където си слага ботокс. Луда работа. 😂😂

Значи това на 26-7 да почнеш да си слагаш ботокс е тотална ненормалщина. Какви бръчки може да има един 26-годишен човек, че да се нуждае чак от ботокс. Той пуши ли?

Мислех, че хилуарон в устните има и някакви импланти в скулите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Значи това на 26-7 да почнеш да си слагаш ботокс е тотална ненормалщина. Какви бръчки може да има един 26-годишен човек, че да се нуждае от чак от ботокс. Той пуши ли?

Мислех, че хилуарон в устните има и някакви импланти в скулите. 

Човека каза, че Галин ходи в клиниката на негов приятел да си слага ботокса и заради това знае явно. Там си е правил и джуките и нещо на носа. 

И на мен ми е странно на тези години да се бодеш и правиш на мумия, но при него е очевидно, че се помпа. Лицето му на моменти е много подуто от процедурите, после отоците спадат, но пак си личи, че се е пипал. Устните си ги прави прекалено надути. Неговите са тънки и оправдавам да ги пипне, но не чак до ефект "ужилен от оса". Представи си след 10-20 години на какво ще мяза в лицето. 

Мисля, че не пуши. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин няма човек над 18 години който да го взема насериозно. Той е по-тийн идол и от Тита, да не говорим, че в дискотеките можеш да чуеш негова песен само ако е успешен дует. Такова несъответствие на гледания - реална хитовост не се сещам да има друг изпълнител.

Макар че това да си тийн идол не е малко, те са най-много от потребителите на тази музика.

Ботокси, стойки, чупки, много е страшно при него положението. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Галин няма човек над 18 години който да го взема насериозно. Той е по-тийн идол и от Тита, да не говорим, че в дискотеките можеш да чуеш негова песен само ако е успешен дует. Такова несъответствие на гледания - реална хитовост не се сещам да има друг изпълнител.

Макар че това да си тийн идол не е малко, те са най-много от потребителите на тази музика.

Ботокси, стойки, чупки, много е страшно при него положението. 

Но идва време, дето и да си тийн идол няма да скалъпи положението. Те намаляват като бройка все повече. Вече и гледанията му почват да боксуват. Сгреши с този ход да се прави на маймуна в лице. Дето викаш, за всеки по-голям ситуацията е ясна от 100 км.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още малко и Теофикчето ще заеме трона, Галин със сигурност вижда заплаха там, колко подмазване удари, че да си уреди едно дуетче с Преслава и да има още няколко месеца слава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Още малко и Теофикчето ще заеме трона, Галин със сигурност вижда заплаха там, колко подмазване удари, че да си уреди едно дуетче с Преслава и да има още няколко месеца слава. 

О боже пази! Предпочитам Галин още 10 години вместо тая амеба!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...