Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ужас, поредния глупак, който не е оценил невероятната и идеална за съжителство Райнуши.

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, VulkoIsTheBest каза:

Райна и гаджето й ММА боецът са се разделили със скандал: Имало е панаири в полицията:


https://www.struma.com/hailaif/edinstveno-v-struma-com-skandal-sandanskoto-pile-raina-i-gadjeto-1117_153587/

Феновете на Райна, коментиращи излагациите и пропадналия живот на Преслава, да коментират това

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна може да спре да опитва. И без това винаги в представите ми тя е красиво остаряваща жена заобиколена от любимите си котки, обръщаща се към тях с “какво правиш под дивана пак бе мамо, ще те изпапкам” с проблеми от сорта на “Пеци счупи краче онзи ден, а Маци дори не я съжалява и й изяжда гранулките преди тя да успее да стигне до купичката си, съсипана съм.”

 

  • Haha 5
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Райна може да спре да опитва. И без това винаги в представите ми тя е красиво остаряваща жена заобиколена от любимите си котки, обръщаща се към тях с “какво правиш под дивана пак бе мамо, ще те изпапкам” с проблеми от сорта на “Пеци счупи краче онзи ден, а Маци дори не я съжалява и й изяжда гранулките преди тя да успее да стигне до купичката си, съсипана съм.”

 

Райна е страстна натура и й се ебе. Склонен съм да вярвам, че ако остане сама, поне ще има любовници за да я сексят. Или ще си плаща на някой. Един котешки член едва ли ще я задоволи.

  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@retr0

Преди години Райна си беше паднала по един танцьор, участвал е и в нейни клипове. Въпросният имаше кратка връзка с моя близка. Странен тип беше. Обичаше да му бъркат с пръст там, където слънце не огрява. Моята приятелка се отврати от това и скъсаха. Райнето дълго време се омилкваше около него. Дали е бъркала и тя там, или е изпаднала в нервна криза, като е я е накарал. :D

  • Haha 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна жена е чисто визуално и има нещо много екзотично в цялостното й излъчване, талантлива е и хората я обичат, но съм склонен да мисля, че е откачалка и това й пречи да е щастлива в любовен аспект. Като знам как се е карала с фенове под нейни фейсбук постове, мога да си представя какво е било с гаджето й. 

Освен това една от най-зловещите песни в Пайнер е нейна “Виновен”, толкова люти клетви в 4 реда припев другаде не можеш да чуеш.

И все пак Емануела води класацията с думите “Да те удари гръм в сърцето чакам”. 

RAYNA - S VILITSA DA SI NOSISH CHERVATA / Райна - С вилица да си носиш червата, 2019

  • Haha 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Страхотна жена е чисто визуално и има нещо много екзотично в цялостното й излъчване, талантлива е и хората я обичат, но съм склонен да мисля, че е откачалка и това й пречи да е щастлива в любовен аспект. Като знам как се е карала с фенове под нейни фейсбук постове, мога да си представя какво е било с гаджето й. 

Освен това една от най-зловещите песни в Пайнер е нейна “Виновен”, толкова люти клетви в 4 реда припев другаде не можеш да чуеш.

И все пак Емануела води класацията с думите “Да те удари гръм в сърцето чакам”. 

RAYNA - S VILITSA DA SI NOSISH CHERVATA / Райна - С вилица да си носиш червата, 2019

Коментар под ''Плаче небето'' от Галина: ''Много хубава балада който не харесва райна да умре и да пукне най добрата певица от сички певици''. И феновете мачкат с клетви.

  • Haha 6
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Коментар под ''Плаче небето'' от Галина: ''Много хубава балада който не харесва райна да умре и да пукне най добрата певица от сички певици''. И феновете мачкат с клетви.

Невероятни фенове! 

Стига да сме сигурни, че не е самата Райна с фалшива YouTube регистрация.

  • Haha 5
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Невероятни фенове! 

Стига да сме сигурни, че не е самата Райна с фалшива YouTube регистрация.

Няма шанс. Тя си има официален ютюб профил. Там си качва снимки от почивките с различни тракове. 

Какво мислиш за този трак - ''Бог ми е свидетел бях красиво цвете и гореше в мен огъня вълшебен, Бога аз ще моля за тъгата твоя, цветето красиво пак ще е щастливо''?

  • Wow 1
  • Love 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Няма шанс. Тя си има официален ютюб профил. Там си качва снимки от почивките с различни тракове. 

Какво мислиш за този трак - ''Бог ми е свидетел бях красиво цвете и гореше в мен огъня вълшебен, Бога аз ще моля за тъгата твоя, цветето красиво пак ще е щастливо''. 

Мисля, че цветето й ще остане на сухо докато се сдобри с мускулягата. 

  • Haha 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Запазете вярата, полугола певица се кълчи пред джамия!

Vanya+copy.jpg

 

 

Уважаеми дами и господа,
Казвам се Донател Версаче и искам да споделя с вас нещо много неприятно.
В социалните мрежи от няколко дни се разпространява видеоклип към песента „Дубай“ на изпълнителката от компанияПланета пайнер Ваня. Във въпросния видеоклип изпълнителката полугола се кърши на фона на Джамия и най-пошлото на фона от строфи от свещения Коран и Свещените и Святи за нас имена на Аллах и на Пророка Мухаммед с.а.в. Никой, ама никой няма право да застава гол или полугол пред тези неща. Другото адски обидно е някаква жена, която пак полугола се кърши в двор на Джамия. Накратко, когато видях клипа в съзнанието ми се породиха следните асоциации: Срамота! Пошлост! Грознота! Недостойно поведение! Каквото и да кажа, би било недостатъчно, за да опиша величината на тези жалки действия на екипа и компанията, участвали в създаването на клипа от една страна и бездействието на отговорните за допускане неговото излъчване държавни институции от друга страна. Този клип на практика разсича като с нож толерантността спрямо зачитането и уважението към мюсюлманската религия и зачитането на нейните ценности. Последното е, ако не въплътено в съзнанието на всеки човек, то най-малкото гарантирано от редица текстове в Закона за вероизповеднията и редица регламенти, издадени от Европейския съюз. В тази връзка намирам, че въпросният клип нарушава не само общочовешки морални норми, но и разпоредбите на редица закони. Обидно е за мен като вярващ от една страна, като гражданин на Република Италия от друга, страна и срамно като гражданин на Европейския съюз от трета страна. Нима този клип не онагледява стръмния път, по който сме поели, път към морален упадък, погиване на толерантността и смирението, което би следвало да изпитваме към религията… независимо коя е тя? Този път е страшен в много направления и само и единствено от нас като общност от различни вероизповедания зависи да променим наклона на плоскостта и да осветлим бъдещето на доброто съвместно съжителство на религиозните общности в родината ни и първата стъпка в тази посока е да не допускаме подобно поругаване с олтара и ценностите на която и да е религия, в случая мюсюлманската. Нека заедно сложим прът в колелата на тежката машина, сееща упадък, пошлост и аморално поведение. Аз имам разбирания за демокрация, които изключват поведение, като това на което станах свидетел във въпросния видеоклип и призовавам всекиго, независимо коя вяра изповядва, да застане зад мен в борбата ми за отстояване на тези възгледи за демокрация. И ако трябва да потърся корена на толерантността назад във времето, извън законовите разпоредби, то бих се позовал на една българска народна повеля, родила се незнайно кога, но предавана сред поколенията, а именно: „Почитай вярата всекиму, било тя чужда на твойта, че тя е най-скъпа потреба и право на всеки човек!“.
Призовавам Ви за подкрепа, гласност и повеждане на битка за запазване и опазване на основната човешка ценност – Вярата ! Опазване принципа на толерантност между религиите и като първа стъпка в тази насока настоява клипът към песента „Дубай“ на изпълнителката Валя да бъде свален незабавно от излъчване в социалните мрежи, медийните пространства и телевизии! В противен случай неизменно ще последва предприемане на гарантирани от закона мерки.
Нека заедно, в името на идните поколения, да не допускаме подобна несправедливост и поругаване на Вярата! Благодаря Ви!
Донател Версач
  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Мисля, че цветето й ще остане на сухо докато се сдобри с мускулягата. 

Надявам се да грешиш. Не за цветето а за сдобряването с ММА боеца. И Райна заслужава един богаташ дето да плаща скъпи песни и клипове! Време и е.

 

  • Dislike 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да не се гаврите с Райна, ако обичате? Правите го, само защото тя е различна - красив, умна , талантлива, с морал, не търси чичко - паричко, а истинската любов и защото не лампи за награди и не е скандална, както и че няма нищо изкуствено по себе си. А също така може да си позволи да пътува и да се радва на живота.

Много завиждащи, много нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Надявам се да грешиш. Не за цветето а за сдобряването с ММА боеца. И Райна заслужава един богаташ дето да плаща скъпи песни и клипове! Време и е.

 

Прав си. Да се надяваме, че е осъзнала, че по мерак няма да стане и е време да започне да гони финансови успехи.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Валери е изтрил всички снимки с Райна в инстаграма си докато Райна има тук-там някоя с него, но вече ги няма и сърчицата под снимките им, които си слагаха един друг. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Прав си. Да се надяваме, че е осъзнала, че по мерак няма да стане и е време да започне да гони финансови успехи.

Стискаме палци! Поздрав с този сингъл:

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kitty каза:

Може ли да не се гаврите с Райна, ако обичате? Правите го, само защото тя е различна - красив, умна , талантлива, с морал, не търси чичко - паричко, а истинската любов и защото не лампи за награди и не е скандална, както и че няма нищо изкуствено по себе си. А също така може да си позволи да пътува и да се радва на живота.

Много завиждащи, много нещо.

Не се гаврим, съчувстваме й и сме й фенове между другото, просто отбелязваме, че в любовен аспект е като Кристиана Оцкова в музикален. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо съчувствие, няма що! Райнуши не е меркантилна и не и трябва чичко - паричко.

И с мен някой да се държи така гадно, и аз ще постъпя като Райна.

Вие просто нямате чувство за морал, чест и достойнство и сте готови да се продадете за парички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

За Валери има коментари, че е адвокатски разглезен син, бил е с много жени и е биел жените. Ако я вярно, Райна не случи на мъж пак. 

Значи този не е бил за нашата Райнуши.

Горката, все няма късмет с мъжете. Все на простаци попада.

То и как да е иначе - махнаха казармата, мъжете станаха по - големи кифли и от жените, светът не отива на добре.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Голямо съчувствие, няма що! Райнуши не е меркантилна и не и трябва чичко - паричко.

И с мен някой да се държи така гадно, и аз ще постъпя като Райна.

Вие просто нямате чувство за морал, чест и достойнство и сте готови да се продадете за парички.

парите са всичко на този свят

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...