Jump to content


Online: Dessita - Твоите игри


Препоръчани коментари

Някак си тази Dessita много прилича на Yoana като излъчване, губи ми се индивидуалното при нея оттам. За разлика от Лидия, която например е много по-разпознаваема и изглежда доста по-добре, но там гласът е страшно дразнещ, тук обаче момичето си пее доста добре, приятна е, чак и песента е на доста добро ниво, а като гледам е и по нейна музика. :)  Да се види какво ще предложат за напред с Галин, само онова чудо "Боже, мой" не ми хареса, песента им с Галин обаче ме кефи. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък Десита ме кефи повече от Лидия, и като глас и като визия, излъчване.
Песента прилича на доста други, но ми хареса.. Клипа също е готин, радва ме, че и хореография е включила.

п.с Очаквах да е ft. с някой.. Поне така беше казал Галин, но пък сякаш дори няма и нужда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото дадоха заявка, че ще мачкат, но нивото е Hit Mix, много зле.... 

Още дълги години сегашните топ изпълнители ще ни радват, просто няма кой да ги смени. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина е, но другата мацка е по-яка и хората повече я харесаха, по-лесно й се получава. Трябвало е повече пари да вкарат в самостоятелните проекти и на двете, дуетът много гръмна, самостоятелните по инерцията вместо да засилят интереса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам, че този път при нея се е получило по-добре от Лидия (ако изобщо трябва да се прави това сравнение). Песента, особено музиката, е много яка. Единствено малко слаб ми идва текста в припева, но пък това е най-важното в една песен и не знам дали няма да изиграе някаква ключова роля. 

Иначе, много добре. :) Видеото е просто приятно, няма с какво да впечатли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Гальо каза:

Яка е песента, но е 1 към 1 с това

 

По-скоро Галин - Парата ако хвана. Много по-близки откъм аранжимент и изпяване.

 

Колкото до проекта... според мен Десита изглежда все още малка за подобни големи заявки. Песента не е лоша, нито клипът. Липсва нещо... определено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много приятна и много приятен глас.Да продължава да се развива.Факт е,че прилича на много песни като на : Галена и Фики - Малката,Галин - Парата ако хвана и на Андреа - Besame

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Не е зле, а Десита си е като световна звезда - естествена, чаровна, красива. Нищо общо с оная другата бясна селтачка.

Домързя ме да го напиша. Мерси, че ме отмени 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле, но Галин доста повече трябва да се постарае и с двете си открития, за да ги направи топ имена. Иначе е по добър опит от този на Лидия. Готина е Десита. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете с Лидия пуснаха по-слаби песни от "Боже мой". Някак и двете песни приличат доста на други, което е доста странно и лично на мен не ми харесва.

 

Колкото до песента - свежа е, но дотам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужаса снощи да премина през един парк с едни пързалки и 5-6 деца на не повече от 8-9 максимум вкупом пяха "Боооже мой, тоовааа моя мъж ли е..." :D :D :D

Десита и Сузанита имат сходна съдба - тръгнаха като рапърки и се прехвърлиха в чалгата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита никога не е била рапърка, не знам защо й бяха дали рап партия в триото с Галин и Аднан. Всъщност то в песента почти няма пеене.

Мен много ме зариби песничката, колкото и не ми се иска да призная, по-добре й се е получило, отколкото на моята любимка Лидия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моята фаворитка все пак пръсна по-здраво от Лидия, въпреки, че с копие на Бесаме и Парата! Удари в тренда, тракчето си се върти стабилно, евала Дессита, мачкай!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...