Jump to content



Галена - Паника


Препоръчани коментари

  • Отговори 106
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не е това, което очаквах.. яка е песента, но не ме изкефи много, очаквам да ме зариби в последствие.

Клипа е ТОП!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро видео, нямах и съмнение в него! След като разбрах, че "Паника" е на Оцко като музика не знаех какво да очаквам, но е интересно като музика, постарал се е, а очаквах много повече от песента и хитов потенциал. Видеото определено е по-силно от песента този път. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е лоша, ще стане хит за 2 месеца. Но за пореден път се личи, че Галена върви надолу. Няма го ефектът "уау" както беше при "Хавана Тропикана" и други. Тогава просто се виждаше, че е над останалите, сега вече не доминира по същия начин.

Клипът е ясно. Само Цура Янева може да я конкурира.

п.с. Изпяването звучи много глухо. Трябва да се напрягаш да чуеш.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е жесток. Песента не е лоша, честно казано ми напомня малко на ''Все ми е тая'' на Лорена. Припева е супер, но видях в коментарите, че най-якото от песента е крадено от някаква сръбска песен. Абе ще е хит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помислих, че има прелюдия пред припева и очаквах вече кулминация, а то се оказа, че това бил припевът!!!! Липсва ми заряд. Иначе аранжиментът е чук, доста ми допада и не е типично Оцков. Изпяването е на ниво. Текстът е идиотски, но това не ме изненадва в чалгата. 

Мен пък клипът не ме впечатли с абсолютно нищо. Правила е много по-добри. 

Самата песен е възможно да ме зариби. Първите месеци и Феноменален и Добре ли си ми бяха бозави, а сега ме кефят. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Помислих, че има прелюдия пред припева и очаквах вече кулминация, а то се оказа, че това бил припевът!!!! Липсва ми заряд. Иначе аранжиментът е чук, доста ми допада и не е типично Оцков. Изпяването е на ниво. Текстът е идиотски, но това не ме изненадва в чалгата. 

Мен пък клипът не ме впечатли с абсолютно нищо. Правила е много по-добри. 

Самата песен е възможно да ме зариби. Първите месеци и Феноменален и Добре ли си ми бяха бозави, а сега ме кефят. 

Клиповете ѝ били много ценни, скъпи, никога не иска да стане за смях с тях. И за пореден път клипа е по-силен от песента, което е тъпо. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:
преди 4 минути, asylum каза:

Помислих, че има прелюдия пред припева и очаквах вече кулминация, а то се оказа, че това бил припевът!!!! Липсва ми заряд. Иначе аранжиментът е чук, доста ми допада и не е типично Оцков. Изпяването е на ниво. Текстът е идиотски, но това не ме изненадва в чалгата. 

Мен пък клипът не ме впечатли с абсолютно нищо. Правила е много по-добри. 

Самата песен е възможно да ме зариби. Първите месеци и Феноменален и Добре ли си ми бяха бозави, а сега ме кефят. 

Клиповете ѝ били много ценни, скъпи, никога не иска

 

Докато говорим, капят сълзи, познай кой е виновен пак - Галена

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Галя! Като разбрах, че Оцко е композитор не можех да повярвям, защото музиката е много различна. На Галя гласът е много обработен. Защо толкова много auto tune? Какво казва, когато започва да приказва-нищо не разбирам?

Хубава песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо ми е. Обикновено новите песни на Галена ми харесват след време. Но не мисля, че тук е уцелила. Оцко е супер зле. Дори на Преслава последната е по-добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След "Горкото момиче" много трудно нещо да изпъкне.. просто Джена им вдигна летвата жестоко, сигурно затова ни се струват така всички песни сега.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...