Jump to content



Преслава - Пиян


Препоръчани коментари

музика: Даниел Ганев
текст: Анастасия Мавродиева и Росен Димитров
аранжимент: Даниел Ганев
режисьор: Виктор Антонов
сценарист: Виктор Антонов
оператор: Радослав Гочев

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле Галено, получи ти се. С къса коса не знаеш коя е пуснала клип. Получи и се хит. Току виж почне да прави качествени клипове. Този и е топ за кариерата. Цветове, идея.. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С късата косичка е ТОП, а там с бялото на стола... айде няма да казвам.

Песента е по-добра от "Изтрезняваш ли", кефи ме, очаквам да ме зариби още повече.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата смаза! Това ще гърми цяло лято! Просто с този нахъсан глас кара песента да звучи въздействащо и ударно! Клипът е летен и неангажиращ, харесва ми! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално хита на 2019 излезе! Смаза просто и тва си е! Хейтърчета да купуват дислайкове и да се пукат от яд.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Реално хита на 2019 излезе! Смаза просто и тва си е! Хейтърчета да купуват дислайкове и да се пукат от яд.

 КАКЪВ ХИТ НА 2019 ??? НА ВСЯКА ПЕСЕН НА ПРЕСА КАЗВАТЕ ЕДНО И СЪЩО

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Песента не е Бог знае какво, а Преслава е отвратително грозна!

 

Ето и малко Топ коментари😂😂😴

Screenshot_20190719-160914.jpg

Топ коментари ако са със 7 лайка нз

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна! Клипът е неочаквано разнообразен като за нея.

Частта "Капка по капка сълзите ме побъркват" е ТОП.

Единствената ми забележка е като я дават отблизо с червените дрехи - доста е зле в устата и зъбите след операцията.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Donatella каза:

maxresdefault.jpg

Обаче и аз мигом асоциирах с тоя стол хаха

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност е поне две класи над "Изтрезняваш ли", но и една такава под "Да гори в любов" (за песента говорим).

Клипът като клип е приятен за окото, но задължително трябва да се абстрахираме от опита за кръстоска между Майкъл Джексън и Галена. Мислех, че снимките от участия са такива заради лош грим, светлина и т.н. Тук обаче Преслава наистина е коренно различна и за съжаление не е по-хубава. Само в един единствен определен ракурс ми хареса, но няма как да я дават вечно в него.  

И да, продължавам да твърдя, че опита за имитация на Галена е мнооооого търсен. Визиите са, та дори и някои декори, са точно като нейните. Това с опашката се коментира още вчера. Бялото сред цветята е 1:1 с "Добре ли си", карето също мисля, че е скорошна визия на Галена и още, и още...

В заключение бих казал, че очаквам първоначален интерес на ниво "Преслава" и доста бързо влизане в рамките на нормалните стандарти...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Осъзнавате ли че в песента няма нищо различно? Поредния комерс на Ганев а текста няма и да го коментирам. Единствено видеото е свежо и различно. Зарибява на първото слушане да, но и много бързо ще омръзне.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ проект от Преслава. Страшно зарибяващо е изпяването. То прави песента. Видеото е супер като за нея. Браво! Очаквам да стане голям хит.

Единствената ми забележка е към еднообразието в текстовете й.

Като визия също въобще не ми харесва. Направо ми е плашеща в лице. 

Успех!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки път ви предлага едно и също и всеки път казвате: "Колко уникална била" "невероятна" "страшна е" "хит"...

Ако беше на друга певица... аман от този Ганев, еднотипна, не се различват песните му.

Много свежа била, а тя си е като предната с лека разлика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилича ми на Галена в клипа с Китич - като отваря и затваря очи е баш Галена. Загуби идентичност, честито.

Песента няма да коментирам - едва изтърпях до 0.41 тая баналност. Ма то не важи само за нея това. Тинячки. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...