Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

След "Горкото момиче", съвсем сериозно виждам Джен да изпее тези фрази в своя песен!

  • Like 1
  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Преслава идва в Бургас на 2 август в клуб Плей. Трябва да са луди 15 лв за вход и за нея. 

Толкова е приятно и ободряващо Преси да ти изпее топ хитовете ''Добрини'', ''По моята кожа'' и ''Ти да видиш''. Много хора с удоволствие бихме ги дали.

  • Love 2
  • Dislike 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Тези текстове са писани за буквално и преносно пет минути, но станах си за смях. Джен, безплатно ти ги давам.

Ти колко време мислиш, че е отнел текста на "Горкото момиче"? Не повече от 3 минути, според мен. ;оо

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Ти колко време мислиш, че е отнел текста на "Горкото момиче"? Не повече от 3 минути, според мен. ;оо

Какви три минути ? Джен получава факсове, хваща химикала по време на транс и текста се пише сам. Не и отнема повече от 45 секунди.

Наскоро затворила Наси в студиото и му казала: Докато не ми композираш нов хит ще си само на леща. Почвай да работиш. Не е ли жестока ?

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Толкова е приятно и ободряващо Преси да ти изпее топ хитовете ''Добрини'', ''По моята кожа'' и ''Ти да видиш''. Много хора с удоволствие бихме ги дали.

За изпълнител, който не уважава хората, които са го направили това, което е днес и на всичкото отгоре мъжът й бие феновете, не мерси, а и колко нейни колеги се отдръпнаха неслучайно. Тя не заслужава нищо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

За изпълнител, който не уважава хората, които са го направили това, което е днес и на всичкото отгоре мъжът й бие феновете, не мерси, а и колко нейни колеги се отдръпнаха неслучайно. Тя не заслужава нищо. 

Като идем на нейно участие и охраната не ни тараши. Що? Щот и те са наши.

  • Like 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди години Галка и Преслава са споделяли квартира, легло, кашкавал, дрехи, гримове, прашки и т.н. а 15 години по-късно едно желязо не успяха да поделят. Какво нещо е живота.

  • Like 1
  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Не бих си го причинила да отида на участие на Преслава за човек, който носи само негативна енергия и не дава да я доближиш. 

Преси носи целебна енергия като на Поли Паскова, на нейни концертни изяви стават чудеса. Не си запозната!

  • Haha 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Преси носи целебна енергия като на Поли Паскова, на нейни концертни изяви стават чудеса. Не си запозната!

Радостта ми е голяма - три мъже ми казват "мама", за четвъртия съм само обич и другарско рамо.

Истинска БЪЛГАРКА!

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Преси носи целебна енергия като на Поли Паскова, на нейни концертни изяви стават чудеса. Не си запозната!

Не ми и трябва. Тя ме плащи с тази визия на мумия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Преси носи целебна енергия като на Поли Паскова, на нейни концертни изяви стават чудеса. Не си запозната!

Мислиш ли, че за мемоарите си Галка ще се вдъхнови от Ваня Червенкова и ще напише: ''На всички предатели простих, освен на един'' и под този текст една снимка на Преси със статуетка за ''Певица на годината'' в ръка.

  • Haha 2
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно ли оправдавате че Галя не влезе в трендинг защото от Пайнер не й дадоха? 🤣

После Преславовите сме били заблудени

  • Like 2
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Мислиш ли, че за мемоарите си Галка ще се вдъхнови от Ваня Червенкова и ще напише: ''На всички предатели простих, освен на един'' и под този текст една снимка на Преси със статуетка за ''Певица на годината'' в ръка.

Да, дори си го представих.. невероятна снимка ❤️ 

PRESLAVA201503241.jpg.1423124aa089afdecdcd0bd3d51393fe.jpg

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Да, дори си го представих.. невероятна снимка ❤️ 

PRESLAVA201503241.jpg.1423124aa089afdecdcd0bd3d51393fe.jpg

Паметна! С новото носле не би имало същия ефект, същата физиономия тип “ах, колко ми е хубаво пак, каква съм си хитра и амбициозна, а цяла България дори не подозира”

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Павел не е никакъв мъж. Видяхме го на сватбата на Софи Маринова, една дума не можа да каже. Това за мен не е мъж, ама да бие може иначе.  

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...