Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 26 минути, Kriminal каза:

Как може да е благодарение на Миле, че тоз Миле какъв е? Аз не знам и кой е, сигурен съм че никой в България също не го знае...

В БГ трендинга е винаги, както вече отбелязах. Тя Галош не е глупава. Знае за кого да се присламчи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

В БГ трендинга е винаги, както вече отбелязах. Тя Галош не е глупава. Знае за кого да се присламчи.

Бях саркастичен

преди 1 минута, DarkChild каза:

Различна в този форум значи хетеро.

Очевидно😂

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Хитът на 2016 е ДАЙ МИ ОЩЕ!!!

Мечтай си... по нито 1 критерий не е. А за смазване е много рано да се говори още. Феноменален ще бие Да гори, Добре ли си ще мине изтрещяваш ли. Нека сме обективни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз на Преслава много не й вярвам на гледанията и харесванията. Сори, но макар да е най - любимата ми песен тази година, Изтрещяваш ли нали беше счупила всички рекорди. И аз некво се надъхвам, като се върна тая песен ще разбива, ще е топа на конопа. И не помня кой, ама някой от тук ме предупреди: ела си и ще видиш, че е много слаба откъм ротация и прием. Аз не вярвах.

Ами сори, ама уж големите рекорди, уж голямата звезда с големия хит и кво. Пуска се веднъж само и минава супер вяло. Махнете, че Галена се въртеше по два пъти с Добре ли си и че Феноменален се пускаше също. Махнете, че Емилия я разбиваше с двата си хита. Ми то дори Кома на Стораро и Името ти на Камелия имаха по - силни реакции. Хайде някой от Пресовите да обясни това, защо песни с 5 милиона имат реакции и се ротират по - добре от вселенския й хит - щото купува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи спорове коя била по-голяма заради повече гледания, а реално и двете дори не доближиха рекорда.

Да се радваме, че се сетиха да спасят чалга лятото. Гледанията им при всяко положение са задоволителни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

При "Не се изтриваш" всичко беше топ, това ми е любимата песен все още от тоя период след "Тук жена му пази"!

Моята лична класация е:
1. Не се изтриваш
2. Пиян
3. Изтрезняваш ли
4. Обратно в играта
5. Да гори в любов

Ама защо "Да гори в любов" най-долу в класацията? :o 

 

Относно Галена, втори ТОП проект за годината след "Сърце". Определено знае какво прави и има цялостна концепция за кариерата си. Все повече ми се издига в очите. Засега е с една крачка пред Преслава по продукция. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен лично топ 5 на Преслава за последните 5 години ми са:

1. Не се изтриваш

2. Пиши го неуспешно

3. Да гори в любов

4. Тук жена му пази

5. Ако утре ме губиш

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи подценявания на Преслава от страна на феновете на Галена. Защо? Какви са тези глупости за новия нос и прочие. Ако не искаш да слушаш песента, а просто да я видиш, ще го направиш в инстаграм или пък само за секунди - такива гледания не се отчитат.

Освен това когато Галена изкара песен, която не е рекордьор, веднага се почва с оправданията. Това, че не всичко е рекорд, не значи, че е слабо, че е загубила форма, а най-малко пък че песента не струва.

И макар "Паника" да ми харесва, хитът определено е при Преслава и това си личи по истериите на противниците на Преслава тук.

  • Like 2
  • Love 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, gogo каза:

Ама защо "Да гори в любов" най-долу в класацията? :o 

И аз не знам.. тая песен така и не ми хареса както трябва, имаше периоди от няколко дни, в които ме зариябваше - после пак ме дразни и не си я пускам въобще. Дори честно, не знам как стана такъв хит, скучна е! "Изтрезняваш ли" е много по-готинка и приятна за консумация и то ежедневна!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джен в Инстаграм: Мили,приятели ! Нали сте чували поговорката:"Двама се карат-третия печели ?" В случаят аз съм третата ! Докато фенове на други мои колежки ( няма да назовавам имена) водят истински воини за това коя е изкарала по-голям хит,аз съм тази, която триумфира! Искам още един път да подчертая за думата "ТУРОВАВЕ" в песента ми "Коя" от 2017, защото до ден днешен получвам ЛС-та по темата ! Думичката си я измислих сама в студиото,под въздействието на емоция от песента ! Но това не ви пречи да я пеете все още по 3 пъти на вечер с цяло гърло ! Обичам Ви, мили мои ! Имайте вълшебно лято и се усмихвайте повече ! За бъдещето не мислете и нямайте намерения- ще му дойде времето!

tenor.gif?itemid=9523445 

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джен на стори: Мили фенове ! С най-голямо въодушевение и радост съм горда да ви съобщя,че най-накрая извоювах правото името ми на моите проекти да се пише DJENA , а не DZHENA ! Имайте щастлив ден- изпращам Ви от моята безкрайна позитивна енергия,направете едно добро дело днес ! Накарайте човека до вас да се усмихне,подарете на баба си цвете,помогнете на майка си с някое задължение ! А ако имате сестра- просто не ѝ обръщайте никакво внимание ! Искрено ваша- DJENA ! 

  • Haha 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, PHILIPP PLEIN каза:

Питах Преслава дали слуша песни на Галена,да не ме блокира сега ? 😁

Да!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...