Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

С всяко слушане все повече ме зарибява. От “Пей, сърце” не ми е действала така друга песен - да не мога да се наситя най-вече на музиката. Силно се надявам това да е нов етап в кариерата на Оцко и да започнат отново да работят с него, но не и да го изцедят пак за нула време. А Галена разбива тази година! BC89D06A-CAB5-496C-AFE2-87A1FF9EA9CD.jpg

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Репортер: Джен, из форумите се циркулира информацията, че ще зарадваш феновете си с дебютна стихосбирка или книга, как ще отговориш на тези писания?

Джен:

29212238_2368617046497171_36363421399918 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Глория .. 😂😂😂

Screenshot-20190727-134828-Instagram.jpg

galin_music liked this comment.

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Donatella каза:

0:57 - 1:17

На дискотеко звучи още по добре

След ъпдейта ще минем 500к

Не ме вълнуват гледания,не ме вълнува конкуренция нито бозавата песен на Преса! Песента е мазало,няма кой да я стигне! ЛИ - ДЕР - КА! 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ден, два, три Малдиви стигат!Чух ден-два на остров Крит,страстта я паля като кибрит!

Поредния текст на Джени изпълнен с много голям смисъл!Пожелавам ви страхотен ден изпълнен с много плуване и слушане на майсторката на късия разказ-Джена,драги съфорумци!

 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Ден, два, три Малдиви стигат!Чух ден-два на остров Крит,страстта я паля като кибрит!

Поредния текст на Джени изпълнен с много голям смисъл!Пожелавам ви страхотен ден изпълнен с много плуване и слушане на майсторката на късия разказ-Джена,драги съфорумци!

 

 

❤️

Елин Пелин и Йордан Йовков пасти да ядат пред ДЖЕН!

  • Like 1
  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Очевидно  са се преродили в Джени. Богиня!

Слагай РЕЗЕРВЕ на моето сърце!

  • Like 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фрагмент от новият сингъл на Джен: 

"Любовта ни грохна като старица,
удави я в Марица!"

 @-A.

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали Джен чете или й четат форума и хвалебствията по неин адрес. Дано й послужат за вдъхновение за продължение на "Горкото момиче". Сценарии много! Аз лично ще се израдвам, ако тя го засече някъде тоя глупак в Студентски град и му скочи на бой, за да защити клетата си приятелка. Но понеже границата между бой и секс е доста тънка, те да я прескочат и да се залюбят. После той да започне да й подарява същите подаръци, които си взе от предната. В един момент обаче тя ще усети, ще садне, ще си купи тюрбан и златни накити и ще смени религията. Това ще е прелюдията към старата Джени. Убеден съм, че с нейните метафори и изразни средства една такава история ще бъде разказана вълшебно! 

Шегата настрана, ама такава излагация в чалгата от голямо име май не е имало не помня от кога. А както знаете, съм й голям фен. @stereoto_, вземи й кажи, че е станала за смях и да си стои известно време у тях, докато мине еуфорията по хитЯ. Сега се зачетох и в коментарите в Тубата - 90% оплюване, малко й е даже...

  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, plambata каза:

Интересно ми е дали Джен чете или й четат форума и хвалебствията по неин адрес. Дано й послужат за вдъхновение за продължение на "Горкото момиче". Сценарии много! Аз лично ще се израдвам, ако тя го засече някъде тоя глупак в Студентски град и му скочи на бой, за да защити клетата си приятелка. Но понеже границата между бой и секс е доста тънка, те да я прескочат и да се залюбят. После той да започне да й подарява същите подаръци, които си взе от предната. В един момент обаче тя ще усети, ще садне, ще си купи тюрбан и златни накити и ще смени религията. Това ще е прелюдията към старата Джени. Убеден съм, че с нейните метафори и изразни средства една такава история ще бъде разказана вълшебно! 

Шегата настрана, ама такава излагация в чалгата от голямо име май не е имало не помня от кога. А както знаете, съм й голям фен. @stereoto_, вземи й кажи, че е станала за смях и да си стои известно време у тях, докато мине еуфорията по хитЯ. Сега се зачетох и в коментарите в Тубата - 90% оплюване, малко й е даже...

За бъдещето няма намерения, щяло да му дойде времето.

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори, Галче, загуби. Изгоря, колежке. :( 

Преси и Галче в челен двубой - СБЛЪСЪКЪТ НА ТИТАНИТЕ:

views: 513074 > 458192
likes: 23266 > 21229
comments: 1956 > 1092

share: 7019 > 4363

Резултат - : 0

Победител: Преси ❤️ 

 

 

 

  • Love 7

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Сори, Галче, загуби. Изгоря, колежке. :( 

Преси и Галче в челен двубой - СБЛЪСЪКЪТ НА ТИТАНИТЕ:

views: 513074 > 458192
likes: 23266 > 21229
comments: 1956 > 1092
share: 7019 > 4363

Резултат - : 0

Победител: Преси ❤️ 

 

 

 

Моля админите да изтрият този пост

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Сори, Галче, загуби. Изгоря, колежке. :( 

Преси и Галче в челен двубой - СБЛЪСЪКЪТ НА ТИТАНИТЕ:

views: 513074 > 458192
likes: 23266 > 21229
comments: 1956 > 1092
share: 7019 > 4363

Резултат - : 0

Победител: Преси ❤️ 

 

 

 

510 са гледанията. Пак лъжеш. ЛИЦЕМЕР!

Нищо не е загубила.

Коментарите на Преслава са 95% за нослето.

И да не говорим, че при Преслава имаше нотката на изненада (носа) и всеки искаше да види как изглежда с операцита, а не да чуе поредната боза, която ще бъде забравена до 3 месеца..

И така си остават 1:1

Винаги си бил манипулатор, който изтъква нещата в полза на Преслава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се кефя на коментарите под "Паника". Сред най-лайкваните са, че Галена диктува модата и музиката в България, че е от друго измерение, че обезсмисля проектите на другите изпълнители. Такива коментари под клипове на други изпълнители няма как да видиш. Това е да си лидер. Иначе това е най-гледаната й самостоятелна песен май. Очаквах да направи около 350-400к, а тя 460. Да видим как ще се развие. 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Сори, Галче, загуби. Изгоря, колежке. :( 

Преси и Галче в челен двубой - СБЛЪСЪКЪТ НА ТИТАНИТЕ:

views: 513074 > 458192
likes: 23266 > 21229
comments: 1956 > 1092
share: 7019 > 4363

Резултат - : 0

Победител: Преси ❤️ 

 

 

 

Пост на годината! 

Нека и аз да го споделя! 

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

510 са гледанията. Пак лъжеш. ЛИЦЕМЕР!

Нищо не е загубила.

Коментарите на Преслава са 95% за нослето.

И да не говорим, че при Преслава имаше нотката на изненада (носа) и всеки искаше да види как изглежда с операцита, а не да чуе поредната боза, която ще бъде забравена до 3 месеца..

И така си остават 1:1

Винаги си бил манипулатор, който изтъква нещата в полза на Преслава.

 

Яд ли те е?

Капка по капка сълзите ме побъркват ... Смаза!

  • Like 2
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...