Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не може 2 милиона да мине за месец, абе стана си направо за смях! Другите са добре, но Емануела?
И не може нищо да й слушаш, само за курви или е провал!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Каквито и песни да се появят, никоя не може да ми бутне личния ТОП 1 тази година, а именно "Горкото момиче", то не е музика, текст, изпяване, ТЕКСТ, аранжимент, видеоклип, ТЕКСТ, емоция.. просто перфектна, нищо не върви след нея!

 Поздравете се ❤️ 

 

Изкарали си колите - щели са да ходят по Студентски град и в БИАД? Мене вече ме е срам от Преси, щото виждам ги къде ли не - слушат само новото й тракче, а по нощите - с Галче, Галче?

  • Haha 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Wild_Style каза:

И да има 3 топ хита ще останат незабелязани, както доста други. Така че файда.. 

Защо го реши? Досега не са оставали незабелязани песни в албумите й, независимо дали ги реализира или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Изкарали си колите - щели са ходят по Студентски град и в БИАД? Мене вече ме е срам от Преси, щото виждам ги къде ли не - слушат само новото й тракче, а по нощите - с Галче, Галче?

:roll1:

А на сутринта отново пак Преси, а на сутринта отново пак Преси - от Галче ни следа!

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Каквито и песни да се появят, никоя не може да ми бутне личния ТОП 1 тази година, а именно "Горкото момиче", то не е музика, текст, изпяване, ТЕКСТ, аранжимент, видеоклип, ТЕКСТ, емоция.. просто перфектна, нищо не върви след нея!

 Поздравете се ❤️ 

 

Аз наистина започвам да я харесвам. #GuiltyPleasureDjeni :P 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Alter Ego каза:

Аз наистина започвам да я харесвам. #GuiltyPleasureDjeni :P 

Аз я обожавам наистина, всеки ден се слуша на риплей поне час ❤️ 

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Ютуб спецовете да кажат как върви Галена с гледанияъа, добре ли е засега? Колко прогнозирате? 

400К според мен...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Wild_Style каза:

И да има 3 топ хита ще останат незабелязани, както доста други. Така че файда.. 

Досега едни от най-големите й хитове са песни без видео. Бъдете малко обективни. Ако песента е добра, няма какво да й попречи да се реализира.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега коментирахме, че Преслава има супер силна серия от 6 поредни отлични песни. И знаете ли откъде тръгва всичко? От дуета с Джена. Е кажете ми, че Джена не е народен будител! 
 
  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

От коя страница е това? Или има някакво сумарно? 

Постнах линк преди няколко дни. Можеш да следиш на всяка песен. Променяй айдитата на клиповете в адреса.
https://graph.facebook.com/?id=https://www.youtube.com/watch?v=WeSSGW0bkEs&fields=engagement&access_token=2384700781813343|721e8fc094f2503ced353a0bb2782179

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:
Сега коментирахме, че Преслава има супер силна серия от 6 поредни отлични песни. И знаете ли откъде тръгва всичко? От дуета с Джена. Е кажете ми, че Джена не е народен будител! 
 

"Докосни Джен - стани звезда" - тя сама си го казала!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:
Сега коментирахме, че Преслава има супер силна серия от 6 поредни отлични песни. И знаете ли откъде тръгва всичко? От дуета с Джена. Е кажете ми, че Джена не е народен будител! 
 

Омг,вярно,Андреа също изкара последния си мегахит след дуета с Джени! ;о

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела и Анелия много гадно изпаднаха, Джена също върви натам, а само допреди няколко години бяха до Галя и Преслава. Хайде при Емануела и Джена има още светлина в тунела въпреки бълването, но при Анелия нещата никога не са били толкова зле, просто не мога да повярвам, че онова нещо с Ави й е летния сингъл. Наистина се надявах с Деси да си помогнат. Обаче те тотално нямат представа какво се случва, старите може да си имат дискографиите, но се оказа, че без продуценти и определени автори са гола вода. За Глория и Ивана пък не ми се говори, тотално се отказаха, Камелия реши, че ще вади мегахит на 3 години и това й стига... После как да не чакаш на Галя и Преслава... Добре че Емилия е стабилна и Деси и Азис от време на време се вдигат, много съм разочарован от старата генерация, никаква амбиция, не искат да се бръкнат и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Born to Die каза:

Емануела и Анелия много гадно изпаднаха, Джена също върви натам, а само допреди няколко години бяха до Галя и Преслава. Хайде при Емануела и Джена има още светлина в тунела въпреки бълването, но при Анелия нещата никога не са били толкова зле, просто не мога да повярвам, че онова нещо с Ави й е летния сингъл. Наистина се надявах с Деси да си помогнат. Обаче те тотално нямат представа какво се случва, старите може да си имат дискографиите, но се оказа, че без продуценти и определени автори са гола вода. За Глория и Ивана пък не ми се говори, тотално се отказаха, Камелия реши, че ще вади мегахит на 3 години и това й стига... После как да не чакаш на Галя и Преслава... Добре че Емилия е стабилна и Деси и Азис от време на време се вдигат, много съм разочарован от старата генерация, никаква амбиция, не искат да се бръкнат и това е.

Джена или смърт!

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно само Галена, Преслава и Емилия имат огромни хитове тази година от по старите. Но Емилия може и да отпадне другата година и двете змии да се борят с други. Колко  много конкуренция пребориха само за последните 10 години... То не беше Паришева 2008/9 после Андреа и Цура до 2012, Джена 2014 и Емануела 2016-2018. И Анелия и Емилия си бяха с тях. Особено 2012 Ана ги надмина даже, но изключение й правят по слабите 2014 и 2017(ако не броим развиването на Дай ми още ).

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Паниката хвана ме! Баса в припева е БРУТАЛИЗЪМ просто..

  • Like 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Емилия си е добре, но стилиста й. 

Нека не я съдим.. не всеки може да бъде Джен ... ТОП във всяко едно отношение жена и певица!B435BCB3-ABE2-4297-AE5B-B4BA867C9ADA.png.6fc21984ca4bf2e9f751c2b540909624.png

  • Haha 3
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...