Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Вие не бяхте ли дружки по едно време?

@Starboy Ако беше на мое място щеше да припаднеш директно на стълбите!

Мило, аз ако ида в 7 вярно ще припадна, независимо дали има кон или не там..

Коментирай физиономията на 6:45, симулира, че самата тя е изненадана, че има още един сингъл!

 

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Мило, аз ако ида в 7 вярно ще припадна, независимо дали има кон или не там..

Коментирай физиономията на 6:45, симулира, че самата тя е изненадана, че има още един сингъл!

 

Може и така да е. Нали до последно щеше да пее "Обратно в играта", а пуснаха "Не се изтриваш".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Donatella каза:

Лека вечер.Чао

Screenshot_20190610-185754_Instagram.jpg

Screenshot_20190609-004908_Instagram.jpg

Screenshot_20181127-173133_Facebook.jpg

Ако тръгнем да вадим снимкчици и клипчета, в които Преслава я обявяват за номер едно по национални телевизии (включително и самата ГАЛЕНА) и къде, къде по-големи звезди от Диона са я оценили за най-голямата във фолка, няма да ни стигне времето!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

Агитката им - тези, които могат да мислят, са тотално сломени, а другата част са като от дом за дебили. 

Тези от нас, които разполагат с чувство на емпатия, виждат по-голямата картина и не са скочили на хейт влака са дебили, така ли? Аман от стадно мислене. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Putin каза:

Идвай на следващото участие на Преси да го развеем за провокация. Сигурно ще припадне на сцената.

Ще помисли, че календарът е с нейния образ и ще ви се зарадва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Putin каза:

Идвай на следващото участие на Преси да го развеем за провокация. Сигурно ще припадне на сцената.

@Cally-Pressyfan' айде вярно да идем на участие на П., може преди това да идем на кафе да изкоментираме всички тракове от А до Я с оценка от 1 до 10!

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

@Cally-Pressyfan' айде вярно да идем на участие на П., може преди това да идем на кафе да изкоментираме всички тракове от А до Я с оценка от 1 до 10!

Преди това трябва да идем не на кафе, а в магазина за бронежилетки и предпазни маски, за да се дегизираме против нападение от Павел!

  • Like 1
  • Haha 3
  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Тези от нас, които разполагат с чувство на емпатия, виждат по-голямата картина и не са скочили на хейт влака са дебили, така ли? Аман от стадно мислене. 

Не, теб специално те слагам в графа "сломени", не си търси комплименти, ако обичаш. Но има двама-трима, които чрез изказванията си демонстрират акъл на 6-годишни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

 

Днес едни пичове бяха надули Сърце и пеят с цяло гърло. Много смешна картина беше, щото пичовете някви мъжкарчета го раздаваха, улични отворковци и в един момент се изревават "Спри за него да биеш, глупаче!".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е вие пък се оляхте. Преслава нарочно избрала този кадър за промото, за да се коментира и да отварят утре като луди?! Моля? 🤣🤣🤣 

Е, фен теориите за промо снимката на Преслава са дори по-развинтени от фен теориите за финалния сезон на Игра на тронове.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Western каза:

Е вие пък се оляхте. Преслава нарочно избрала този кадър за промото, за да се коментира и да отварят утре като луди?! Моля? 🤣🤣🤣 

Е, фен теориите за промо снимката на Преслава са дори по-развинтени от фен теориите за финалния сезон на Игра на тронове.

Те ненормални, ма, те не знаят къде се намират, на тях им е трудно да ги терапевтират нещата!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Галена: Наздраве, но аз не пия от една седмица!
Фенка: Ще бъдеш мнооого нещастна!
 

Галена = Галена

Фенката = Затлъстял домус с IQ мунис 100.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Галена = Галена

Фенката = Затлъстял домус с IQ мунис 100.

ма пусни си на 3:08 и чуй само с какъв глас го казва. И как крещи като каза че ще пие. Умирам🤣🤣🤣

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирали ли сме, че Тита е обявила излизането на нов проект още този месец след последния си провал? Това се казва бърза реакция. 

Този път сигурно ще е нещо силно, така че рекордите на нашите парантии може и да бледнеят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Коментирали ли сме, че Тита е обявила излизането на нов проект още този месец след последния си провал? Това се казва бърза реакция. 

Този път сигурно ще е нещо силно, така че рекордите на нашите парантии може и да бледнеят. 

Да,в Поп скандалите😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , TSARvul каза:

Нямам думи аз. Опитват се разни потребители да я изкарат "сладка" и не знам си каква, но на самите тях им е зор и допускам, че не го вярват съвсем.

Тотална излагация, може да влезе в някоя книга със заглавие "Некадърни пластични хирурзи".

В Турция - толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...