Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, TSARvul каза:

След вчерашния скандал с изтеклите Инста чатове между Андреа и Джени Суши, днес се започна с опровергаването:

http://bgvipnews.eu/2019/05/15/чата-между-андреа-и-джени-суши-е-монтаж/

Да се чуди човек на кого да вярва. От една страна американката може да бъде съдена от Андреа за клевета, ако наистина чатът е монтаж. От друга - Андреа може да бъде съдена за обида, ако снимките са истински.

Андреа, като е ядосана е перде и избухва, склонен съм да вярвам, че наистина ги е написала тия неща.

@meleto Защо е дадена опция да вградиш линк, а такъв не излиза?

Трябва да е сигурна връзка - https:// 

Харесва ми на Яница песента. Може и да си я пусна втори път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 35 минути, TSARvul каза:

След вчерашния скандал с изтеклите Инста чатове между Андреа и Джени Суши, днес се започна с опровергаването:

http://bgvipnews.eu/2019/05/15/чата-между-андреа-и-джени-суши-е-монтаж/

Да се чуди човек на кого да вярва. От една страна американката може да бъде съдена от Андреа за клевета, ако наистина чатът е монтаж. От друга - Андреа може да бъде съдена за обида, ако снимките са истински.

Андреа, като е ядосана е перде и избухва, склонен съм да вярвам, че наистина ги е написала тия неща.

@meleto Защо е дадена опция да вградиш линк, а такъв не излиза?

Аз вярвам на Сушито. Не знам дали чатът е достатъчно основание да бъде осъден някой, обаче. 

Може Туца да се мъчи да направи ПР за новата си песен. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джени Суши се прави на невинна жертва, а всички видяхме що за стока е. Имаше и клипчета с провокативното й поведение, самия и вид крещи, че си го проси. Това разбира се не оправдава Андреа ако наистина я е обидила.

Фен клипчето на "Добре ли си" вече е добавено в Popnable и може да му следим гледанията. За вчера имаме 116К от официалния + 19К от фен клипа, което прави 135К общо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Джени Суши се прави на невинна жертва, а всички видяхме що за стока е. Имаше и клипчета с провокативното й поведение, самия и вид крещи, че си го проси. Това разбира се не оправдава Андреа ако наистина я е обидила.

Фен клипчето на "Добре ли си" вече е добавено в Popnable и може да му следим гледанията. За вчера имаме 116К от официалния + 19К от фен клипа, което прави 135К общо.

Което означава, че Галена и Китич вече правят повече от Емилия и Денис. "Акула" вчера е със 132К. Дъртото поколение май започва да надделява над малчуганите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 1 час , asylum каза:

Може Туца да се мъчи да направи ПР за новата си песен. 

Която е пълен потрес, Андреа и 10-килограмовата си шунда да покаже, песента няма да има успех. Една от причините е, че е тъпа. Друга - че я слушаме за 10-ти път.

Редактирано от TSARvul
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, TSARvul каза:

Което означава, че Галена и Китич вече правят повече от Емилия и Денис. "Акула" вчера е със 132К. Дъртото поколение май започва да надделява над малчуганите.

 

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, TSARvul каза:

Което означава, че Галена и Китич вече правят повече от Емилия и Денис. "Акула" вчера е със 132К. Дъртото поколение май започва да надделява над малчуганите.

Не всички от дъртото поколение, но специално Галена ги мачка за поредна година. :da:

Деса например вече падна с гледанията и няма и 80К, което за мен е странно, песента много ми харесва.

Яница не може да помирише рекорд с гледанията и няма да види и 300К за 24 часа.

"Шефката" с фен  клипа е направила 46К за седмица, което идва по около 7К на ден. Официалния клип има 74К, или по 10К на ден. Близо година след излизането си имаме по 16-17К на ден, а "Да гори в любов" вчера е направила 14К. :3fdb8960598fa63e:

"Феноменален" изобщо няма да я коментирам, че положението и без това е достатъчно феноменално. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, TSARvul каза:

Която е пълен потрес, Андреа и 10-килограмовата си шунда да покаже, песента няма да има успех. Една от причините е, че е тъпа. Друга - че я слушаме за 10-ти път.

Дори не си направих труда да я чуя. На пайнерските и диапазонски проекти до около първата минута им давам шанс поне. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, -A. каза:

 

И колко на ден прави това? Сигурно не са много.

Схвана ми мисълта - по всичко личи, че "Акула" ще падне под "Добре ли си" много скоро, а излезе след това. Мен това ме изненадва, но пред фактите и Кондомите мълчат. 😛

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Не всички от дъртото поколение, но специално Галена ги мачка за поредна година. :da:

Деса например вече падна с гледанията и няма и 80К, което за мен е странно, песента много ми харесва.

Яница не може да помирише рекорд с гледанията и няма да види и 300К за 24 часа.

"Шефката" с фен  клипа е направила 46К за седмица, което идва по около 7К на ден. Официалния клип има 74К, или по 10К на ден. Близо година след излизането си имаме по 16-17К на ден, а "Да гори в любов" вчера е направила 14К. :3fdb8960598fa63e:

"Феноменален" изобщо няма да я коментирам, че положението и без това е достатъчно феноменално. :Vishenka_05:

Под "дъртото поколение започва да надделява над малчуганите" имах предвид потребителите на музика, не изпълнителите. Нали вчера говорихме за това, че Денис го харесват тийнове, самата песен носи по-младежко настроение, докато Галена и особено Миле Китич ги слушат по-големи хора.

"Шефката" е абсолютно явление. Тази година на 31 декември очаквам над 100К за ден. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

Предишните 48 часа е направило 61к гледания в realtime :)

Има и други клипчета, които трупат гледания, че и две изтрити... 

И за разлика от Добре ли си, тук всички гледания идват от българи. Затова макар и с близли гледанив, се усеща от всички, че Акула е доста по голям хит. 

 

Че и по лайкове са почти равни, а втората излезе 2 седмици по късно

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

Има и други клипчета, които трупат гледания, че и две изтрити... 

И за разлика от Добре ли си, тук всички гледания идват от българи. Затова макар и с близли гледанив, се усеща от всички, че Акула е доста по голям хит. 

Това беше грубо! :( Те тъкмо се зарадваха, ти ги закопа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dan!el каза:

Това беше грубо! :( Те тъкмо се зарадваха, ти ги закопа...

А дори още не съм позлорадствал, че и по лайкове са почти изравнени, при положение, че Акула излезе доста по късно... 

 

Но знаем ги феновете на Галена. С всички сили ще ни доказват до края на годината колко по успешна била Добре ли си. Със зъби и нокти ще драпат... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията на "Добре ли си" от България са 80% от общия брой, колкото на всяка стандартна чалга песен. Същото съотношение имат и "Феноменален", "Изтрезняваш ли", "Да гори в любов", "Хулиган", "Бръммм" и т.н. Опитите, да я изкарате по-малък хит, отколкото е, не вървят. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Аз вярвам на Сушито. Не знам дали чатът е достатъчно основание да бъде осъден някой, обаче. 

Може Туца да се мъчи да направи ПР за новата си песен. 

Този чат нищо не значи. И да е истински, и да не е ( според мен е ) - Сушито нищо не може да направи. Само може да продължава да става за смях, тъй като няма как да докаже, че Андреа й е писала тези неща. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, pinkprincess каза:

Гледанията на "Добре ли си" от България са 80% от общия брой, колкото на всяка стандартна чалга песен. Същото съотношение имат и "Феноменален", "Изтрезняваш ли", "Да гори в любов", "Хулиган", "Бръммм" и т.н. Опитите, да я изкарате по-малък хит, отколкото е, не вървят. ;)

Тоест твърдиш, че участието на Миле не играе роля в това да има някакви гледания и от 20милионна бивша Югославия? 🤣 

Очевидно е, че не са много, защото никъде освен в БГ тази песен не се слуша, но все пак някаква минимална част от тези 20 млн са се излъгали да си я пуснат поне веднъж. 

Затова и казах, че гледанията на Добре ли си не идват само от българи. Че не идват само от България е ясно, при все че много българи не живеят в България. В случая на Добре ли си не просто, че гледанията не идват само от България, както и при споменаните от теб песни, но и не идват само от българи. 

 

Никола, коментирай че Акула ще мине и по лайкове балканския ви хит. И коментарите са повече, въпреки фейк коментарите на Фиклена под Добре ли си. Завиждаш ли:laughing:

А ми се струва, че и Лидия и Десита ще ги изядат. Въпреки, че се опита да ги прецакаш като качи песента им в канала си преди премиерата, по скоро им направи услуга. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенови защо се сърдят когато някой каже че Добре ли си няма да е хита на годината? И на мен проектът ми харесва, но просто няма да е най-големият хит на 2019-та. Акула ще я престигне и ще стане по-голям хит, сигурно ще има и други по-успешни песни, въпреки че Добре ли си е най-качествената песен тази година. Аз си я пускам постоянно, но това че ми хареса на мен, не значи че ще се хареса на цялата България и бивша Югославия. На всички сърби на които им пуснах не им харесаше, защото никой не иска да слуша песен на български която не е Луда по тебе. Единствено родителите ми я слушат, но защото са принудени всеки ден да слушат чалга, която гърми от стаята ми😂

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Галенови защо се сърдят когато някой каже че Добре ли си няма да е хита на годината? И на мен проектът ми харесва, но просто няма да е най-големият хит на 2019-та. Акула ще я престигне и ще стане по-голям хит, сигурно ще има и други по-успешни песни, въпреки че Добре ли си е най-качествената песен тази година. Аз си я пускам постоянно, но това че ми хареса на мен, не значи че ще се хареса на цялата България и бивша Югославия

Няма такива досадници просто... Напише ли някой, че друго е по голям хит и почват да се изреждат един след друг със заучените фрази - колко завистливи сме били, как нарочно сме подценявали Галоша и т.н

Някои пак си признават, че Акула е една идея по хитова заради малките, но на другите тепърва ще им търпим истериите. Не свикнаха ли, че всеки сезон има поне по 1 или 2 по големи хита от тези на Галена. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ми пука, че ще я минат по лайкове? Те са главно заради Денис Теофиков. Все пак "Мило мое" която не е почти никакъв хит има лайкове почти колкото Бръм и Купих ти сърце.

Не сте доказали с какво Акула е по-големият хит, така че не вървите.

И никой не е казал, че "Добре ли си" е хитът на годината. За мен тая година още не е излезнал хитът, който да се открои сред другите.

Тая година още не е излезнала песен, с истерията, която имаше "Бръм", пък за "Шефката" да не говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...