Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Danger. каза:

Осъзнаваш ли, че се хващаш за песента, чиято на всяко нейно участие се пее с пълно гърло в цялата дискотека и винаги е била с по-силен прием от "Скъпата кола" ?

Дискотеките са с target audience 16-22 годишни, които знаят вс сезонски хитове и дори на Татяна песните. На концерти се вижда реалното положение от цялата държава

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, Kriminal каза:

Точно заради суетата на danger започахме темата Акула вс Добре ли си😂😂😂 За какво ти е да пишеш романи уж подкрепени факти когато само се излагаш и "фактите" ти са абсолютно субективни.

Кое от нещата, които казах не е вярно и с кое по-точно се излагам? Ти като си обективен ми обясни, защото думите ти са безпочвени. Няма с какво да обориш и почваш да плюеш. 

Поздрави се с този страхотен прием и изпълнение:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитира, цитира, реагира, реагира, много станахте активни като някой ви каже как е реалното положение. Отивам до маркета, някой да не е направил Есил Дюран певица номер 1 във форума докато съм навън!

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Кое от нещата, които казах не е вярно и с кое по-точно се излагам? Ти като си обективен ми обясни, защото думите ти са безпочвени. Няма с какво да обориш и почваш да плюеш. 

Поздрави се с този страхотен прием и изпълнение:

 

Обективното го казах в поста ми за концертите, не бях сравнявал Изтрезняваш ли със Моро му.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Акула няма шанс да мине Добре ли си като гледания, то е ясно. 

1.Акула губи на основния клип гледания заради диалозите 

2.Добре ли си получава и някаква подкрепа като гледания от бивша югославия

Самия ти снощи каза, че според теб Акула е една идея по голям хит заради малките. 

Да, не го отричам. 3 пъти съм чул "Акула" навън и нито веднъж "Добре ли си". Искам да си запишеш в бележника колко обективен и честен съм. :D Определено тийнейджърите създават голяма еуфория около песента.

Но има и други хора освен този таргет. Както казах, Миле Китич има много, наистина много фенове в България. Та той пръсна по шефовете Арена Армеец. Имам предвид, че и хора от други възрасти ползват вече тубата, редно е да се вземе под внимание и техния избор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Дискотеките са с target audience 16-22 годишни, които знаят вс сезонски хитове и дори на Татяна песните. На концерти се вижда реалното положение от цялата държава

Концертите са още по зле

1.ходят повече роми, а и са по активни в истериите по време на концерта

2.говори се че има и платена публика

3.7000 човека не са представителна извадка за цялата страна

Общо взето само гледания/лайкове/коментари са някакъв ориентир кое се харесва от хоратс. Преди години хитоветв се открояваха далеч по лесно не само заради турнетата. Просто бяха истински хитове. Влизаха във всеки дом. Сега това е рядко явление и затова съществуват такива спорове. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 9 минути, Kriminal каза:

Дискотеките са с target audience 16-22 годишни, които знаят вс сезонски хитове и дори на Татяна песните. На концерти се вижда реалното положение от цялата държава

Ми пусни си "Моро му" и "Не се изтриваш" от концерта през 2017 и няма да останеш много доволен от чутото. ;)

Редактирано от TSARvul
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, TSARvul каза:

Да, не го отричам. 3 пъти съм чул "Акула" навън и нито веднъж "Добре ли си". Искам да си запишеш в бележника колко обективен и честен съм. :D Определено тийнейджърите създават голяма еуфория около песента.

Но има и други хора освен този таргет. Както казах, Миле Китич има много, наистина много фенове в България. Та той пръсна по шефовете Арена Армеец. Имам предвид, че и хора от други възрасти ползват вече тубата, редно е да се вземе под внимание и техния избор.

Аз не успорвам успеха на Добре ли си. Миле има сериозна фенска маса по целите Балкани и е ясно, че песента се слуша и от тях. Нито твърдя, че не хит. Нито твърдя, че не се слуша. Дори тук фенове на Галена убеждават как едва ли не Миле нямал принос проекта да се слуша. 

Няма нужда да вадя бележника. Рядко обективните ти прояви ги помня и без да записвам😝

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Синаница е пуснала нова песен одеве. Възмъжала и по-грубовата е станала. Давам й моето разочаровано "Не" и й казвам ЧАО.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Western каза:

Тези видеа с текстове само прецакват оригиналните клипове. Не знам какво им се радвате толкова..

Никой не им се радва, но ги има и като набъбне цифрата, трябва да ги вземем предвид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Western каза:

Тези видеа с текстове само прецакват оригиналните клипове. Не знам какво им се радвате толкова..

Пайнер го допускат избирателно за някои клипове. За някои се изтриват веднага, за други се оставят да натрупат по милион и тогава ги махат... Но в интерес на истината някои трупат гледания, защото се пускат автоматично след разни клипове, а не че някой задължително си ги е пуснал сам. Клипа на Лидия и Галин с 2та млн често ми се предлагаще като последващ. Има и ползи от това, защото когато 2 клипа са с добри гледания, се предлагат по често автоматично, от което и се трупат повече гледания. И с 3те клипа на Шефката е така. Случвало ми се е тубата да ми я пусне един след друг 2 пъти от двата различни клипа. 

Специално при Акула, колкото и да трият, ще излизат нови. Никой не е длъжен всеки път да слуша 2 минути в диалози. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, TSARvul каза:

Ми пусни си "Моро му" и "Не се изтриваш" от концерта през 2017 и няма да останеш много доволен от чутото. ;)

Кой сравняваше Моро му с Не се изтриваш?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Само 3 песни в канала на Пайнер са стартирали с подобни високи гледания. Не знам кои визираш под всички... 

Наистина е много несериозно да го твърдиш. Щом всички песни вървели така що Сърце или Феноменален не се движеха така, а втората е доказан хит дори, който 3 месеца след излизането си имаше по около 100ка.

Разбира се, че Добре ли си получава някакви гледания и от бивша Югославия. Има и коментари на сръбски. Не колкото тези на български разбира се, но все пак е повече от ясно, че името Миле Китич допринася за големия брой гледания. То ако нямаше ползажот него, Галена щеше да я запише сама. 

Винаги така правите. Галена пуска дует с някой и вие приписвате заслугите само на Галена. Ако Галена бе толкова убедена в себе си, нямаше всяка втора песен да и е дуетна. Смешно е направо да ми се правите на чукнати. 

Говоря за гледанията от чужбина. След като не са повече от обикновено, значи Миле Китич не е помогнал за по-голям интерес оттам. "Феноменален", "Изтрезняваш ли" и останалите пайнерски песни имат по 20% от чужбина, от които 1-2% от Югославия. "Добре ли си" също има 20% от чужбина. Ако Миле Китич беше помогнал за повече гледания оттам, те щяха да са повече от стандартните 20%, без негово участие. Може би допринася за повече гледания от България, но очевидно не и от Югославия.

Повече не ми се спори. Всеки може да си сметне колко и къде се слуша песента и да си направи изводи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Има и доста критика в коментарите

 

Screenshot_20190516_210351_com.google.android.youtube.jpg

Тия коментари с 1 лайк не ми ги показвай🤣

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, MrKidGSA каза:

Много любима. Обожавам още "Секси" и "Още те обичам" от тези, които не бяха чак тотални хитове. 

Какво мислиш за този лиричен трак? :heart:

 

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, pinkprincess каза:

Говоря за гледанията от чужбина. След като не са повече от обикновено, значи Миле Китич не е помогнал за по-голям интерес оттам. "Феноменален", "Изтрезняваш ли" и останалите пайнерски песни имат по 20% от чужбина, от които 1-2% от Югославия. "Добре ли си" също има 20% от чужбина. Ако Миле Китич беше помогнал за повече гледания оттам, те щяха да са повече от стандартните 20%, без негово участие. Може би допринася за повече гледания от България, но очевидно не и от Югославия.

Повече не ми се спори. Всеки може да си сметне колко и къде се слуша песента и да си направи изводи.

И как прецени тези проценти? Интереснл ми е от някъде провери ли ги или сама си ги състави... 

Само по честите коментари от бивша югославия под Добре ли си, му става ясно на човек, че се генерират доста повече гледания от посочените от теб. Аз на очите си и логиката ли да вярвам или на твоите омайни думи. Ако Феноменален генерира 2% от Югославия, то тук са поне 10-15 процента. Защо под Феноменален няма толклва сръбски коментари, преведен текст на сръбски, както и лайкове на сръбските коментари. Спор е, когато се излагат аргументи. В случая си чешеш езика и предполагаш, а аз ти давам повод за размисъл. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Деса обаче много брутално й се размина Трендинг.

Гадно, а песента е яка.

Сега най-вероятно след Ванеса, Яница ще влезе.

Така става като бълват песни всеки ден, а преди това е било суша. Типични идиотски постъпки по Пайнерски.

  • Love 2
  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Какво мислиш за този лиричен трак? :heart:

 

 

Много смисъл има в тази прекрасна балада. Спомням си и на турнето през 2005/6, че хората си избухваха на нея. Как ще коментираш конспиративната теория на някои хора, че именно неклипираната в края на 2005 "Има любов" е била с най-висок вот за "Песен на 2005", но наградата е подарена на Петя? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...