Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 35 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Прилича на Галена на тази снимка .. 

На мен ми прилича на Светлана Василева малко.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Все повече и повече върви към флопване.Много жалко понеже това й е най-силната песен от години.:mf_surrender:

ПС:Нямаме нужда от нови защитници на "Шефката",мерси!

Какви защитници на Шефката,просто си казваме мнението,не може ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Kriminal каза:

Един фр ми прати тоя мийм преди малко за да ме пита коя е тя🤣 дано да започва с миймове и продължи със популяризирането на българската попфолк музика тук, защото за пореден път виждам такъв популярен мийм

Във фейсбук чата веднъж търсих гифчета, нищо по-чалгарско - саво Яница и Анелия ми излизаха 😁

преди 6 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Ужас! В острия нос на вещица и ехидната усмивка й беше чара! Глупачка! 

Пълна! Носът-отварачка й подчертаваше ехидната усмивка. Откриваше се лека прилика с феномена Йълдъз Тилбе. Сега е Галена 2 или 3.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че не последва съдбата на последните песни на Джулия, Анелия и Десислава. Вече над 20 дни не пада под 50к. Темпото е подобно на ''Въртележката''. Изненадва ме, че песента на Кали се развива доста добре. Започна най-слабо, но от няколко дни прави повече гледания от Десислава и е почти равна с Джулия и Кристиян.

  • Love 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Радвам се, че не последва съдбата на последните песни на Джулия, Анелия и Десислава. Вече над 20 дни не пада под 50к. Темпото е подобно на ''Въртележката''. Изненадва ме, че песента на Кали се развива доста добре. Започна най-слабо, но от няколко дни прави повече гледания от Десислава и е почти равна с Джулия и Кристиян.

Вчера беше с 35ка. Освен това е много далеч от Въртележката, която дълго време стоя в топ 10 по гледания с 80ка,а после задържа още по дълго 60ка.

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Припадам последните 2 дни. Попфолка се накъса от хитове, а накрая Пара бидзе пак зае лидерската си позиция🤭

Хит-стоик! Всичко друго минава и заминава! Да се учат! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , -A. каза:

Радвам се, че не последва съдбата на последните песни на Джулия, Анелия и Десислава. Вече над 20 дни не пада под 50к. Темпото е подобно на ''Въртележката''. Изненадва ме, че песента на Кали се развива доста добре. Започна най-слабо, но от няколко дни прави повече гледания от Десислава и е почти равна с Джулия и Кристиян.

За съжаление, държа доблестно да обявя, че чух днес бозата на Коя и Кой да гърми от кола в южен столичен квартал! Зачудих се какъв е този бълвоч, но по метода на изключването стигнах до извода, че е на Дует "Кои". 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Вчера беше с 35ка. Освен това е много далеч от Въртележката, която дълго време стоя в топ 10 по гледания с 80ка,а после задържа още по дълго 60ка.

Вчера имаше спад на абсолютно всички гледания защото е имало някакъв бъг с youtube продължал няколко часа. В twitter го пишеше. За съжаление ''Въртележката'' 80к. почти никога не е правила. Всъщност само 2-3 седмици, през другото време седмичните гледания са около 375-400к което си е точно около 50к. дневно. Далеч е от ''Въртележката'', но не е такъв провал какъвто в началото се пишеше във форума, че ще бъде. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА НА ВИДИНСКИ ПАНАИР 2019г.

23.08. /петък/- Цветелина Грахич
24.08./събота/ - Бобан Здравкович
25.08. /неделя/- Амар Гиле и бенд
26.08./понеделник/ - Преслава
27.08./вторник/ - Диана Експрес
28.08./сряда/ - Лепа Брена и бенд
29.08./четвъртък/ - Pavell &  Venci Venc'
30.08./петък/- Саша Матич и бенд
31.08./събота/ - Камелия и Духов оркестър "Дунавски ритми" с. Антимово

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , asylum каза:

Във фейсбук чата веднъж търсих гифчета, нищо по-чалгарско - саво Яница и Анелия ми излизаха 😁

Има и на Рени 4-5. От скоро има и меме със същите лайкове като това на Яница, между другото. 

https://m.facebook.com/ChalgaGospel/photos/a.258879457998759/360385217848182/

 

А пък тези дни инстаграм страницата justpablo със 190К последователи сподели в две сторита как слушат в колата "И за теб ли е така". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , asylum каза:

Във фейсбук чата веднъж търсих гифчета, нищо по-чалгарско - саво Яница и Анелия ми излизаха 😁

 

Повечето чалга гифчета са много тъпи и безсмислени (поне във тенор), време е някой да започне да прави яки гифове които е възможно да се споделят в чата като реакции, не само dance гифчета. Сръбските турбофолк гифове са баш много и могат да се ползват в различни ситуации

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, какво е направила? Не прилича на себе си! Не е само носа, тя си е сменила цялото лице!

61694447_10157168737054424_7559414123411

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...